Szachowa Vistula

Memoriał Mieczysława Najdorfa Warszawa 10-18.07.2015


MetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A 90'/40 + 30' + 30'' na ruch
Warszawa 2015-07-10/2015-07-18

M.TytułNazwisko ImięFed.FIDEPkt.MBch.Bch.WinsProg.Rp
1GMKovalenko, IgorLAT26828.040.5052.00742.52902
2GMCheparinov, IvanBUL26837.037.5048.00536.52739
3GMKrasenkow, MichalPOL26106.540.0052.50532.52652
4IMKanarek, MarcelPOL25086.536.0045.00633.02667
5GMTomczak, JacekPOL25796.535.0046.00533.02621
6GMZhigalko, AndreyBLR25746.040.5052.00536.02658
7IMMeskovs, NikitaLAT24576.039.0052.00532.52695
8GMSafarli, EltajAZE26496.039.0050.00333.02603
9GMPiorun, KacperPOL25916.037.5048.50531.52597
10GMMarkowski, TomaszPOL25666.037.5048.50433.02634
11GMEfimenko, ZaharUKR26526.035.5046.00431.02591
12IMKlekowski, MaciejPOL24756.035.0042.00429.02597
13GMBajarani, UlviAZE25156.033.5043.50530.02564
14GMRozentalis, EduardasLTU25306.032.0040.50429.02508
15GMMiśta, AleksanderPOL25855.541.0052.00534.02611
16IMWarakomski, TomaszPOL24495.537.5047.50428.52584
17IMDrozdowski, KacperPOL24685.536.0045.00429.52522
18GMNeiksans, ArtursLAT25975.535.5045.50426.52519
19IMSunilduth Lyna, NarayananIND24755.534.5045.50528.52547
20IMSadzikowski, DanielPOL24775.534.5044.50328.52488
21GMMacieja, BartłomiejPOL25865.533.0041.50426.02473
22GMDragun, KamilPOL25865.533.0041.00427.52449
23GMŚwiercz, DariuszPOL26345.532.0041.50526.02455
24GMDurarbayli, VasifAZE26305.041.0052.50431.02551
25GMVolokitin, AndreiUKR26545.038.0048.00429.02513
26mNguyen, PiotrPOL22735.036.0046.50225.52531
27kReza, WojciechPOL22125.034.0044.00324.02464
28GMOlszewski, MichałPOL25625.033.5044.00427.02427
29WGMSzczepkowska-Horowska, KarinaPOL23925.033.5043.50225.02414
30GMKveinys, AloyzasLTU24975.033.0042.00327.52419
31FMJohannesson, Ingvar ThorISL23725.032.5042.00324.52391
32GMRomanishin, Oleg MUKR24755.032.0040.50326.02435
33IMMatuszewski, MichałPOL24715.031.5040.50324.02425
34FMNasuta, GrzegorzPOL23655.031.0040.00425.02389
35mMickiewicz, PiotrPOL23565.029.0037.50520.02410
36-Bilguun, SumiyaMGL23614.536.0047.00325.02428
37IMCzerwoński, AleksanderPOL23754.535.5044.50326.02436
38=Blahynka, MartinCZE24204.533.0043.50424.52424
39FMBednarek, SylwesterPOL22914.533.0042.50422.52409
40IMKrzyżanowski, MarcinPOL24274.532.5042.00423.52363
41kŚnihur, PiotrPOL21244.532.5042.00222.52374
42GMSoćko, MonikaPOL24724.531.5041.00323.02356
43FMSkawinski, ArkadiuszPOL23584.531.5038.00421.02401
44GMBromberger, StefanGER25564.530.5040.00425.02388
45mLewtak, DamianPOL23414.530.5040.00421.02370
46mDeszczynski, AdamPOL23564.530.5039.00320.52408
47FMBartel, MichałPOL23314.530.0038.50221.02315
48mCukrowski, FilipPOL23304.528.0037.00320.02271
49FMSaatdjian, ThomasFRA23534.527.5035.50318.52277
50kPaszewski, MateuszPOL22524.033.0042.50222.02436
51IMVydeslaver, AlikISR23984.030.5039.50323.52280
52IMHnydiuk, AleksanderPOL23704.030.0039.00122.52229
53-Zujev, OlegLTU22964.029.0038.50316.52252
54mStoma, PawełPOL23534.028.0036.00319.02328
55WGMDabrowska, KrystynaPOL22084.027.0034.50218.02288
56kKarpus, MichałPOL21144.025.5031.50116.52202
57WIMWarakomska, AnnaPOL22744.025.0033.00215.52227
58k+Kukuła, PawełPOL22114.025.0033.00214.52262
59I++Janik, IgorPOL22613.532.5041.50217.52337
60kPolok, KacperPOL22133.530.5038.50219.02284
61kChomczyk, MarekPOL21653.529.5037.00317.52260
62k++Różycki, BartłomiejPOL21983.529.0036.50316.52250
63kWołoch, OskarPOL21083.528.5036.50118.02201
64=Masse, HuguesCAN22223.528.0036.00216.52296
65WIMJakubiec, EdytaPOL22123.527.5035.50116.02174
66IMAdamski, JanPOL22933.526.5035.00116.52200
67WGMHrabinska, MyroslavaUKR22703.525.5034.00216.52208
68mWarszawski, BartoszPOL22333.525.5032.00313.52199
69kNowak, ŁukaszPOL21163.523.5030.50214.02170
70kKowalski, IgorPOL21463.033.0042.50221.02289
71WFMWiśniowska, KlaudiaPOL21863.029.0037.50215.52235
72CMTeclaf, PawełPOL22353.027.0034.50115.02115
73FMPercivaldi, MartinDEN23103.026.5033.00215.52179
74IMGrabinsky, VladimirUKR22653.026.0035.00114.02151
75FMBjornsson, SigurbjornISL23273.025.5034.50112.02119
76kBuś, KonradPOL21083.025.5032.50212.02138
77kWiniarski, MikołajPOL21603.022.0029.50012.02100
78WIMDerakhshani, DorsaIRI22802.525.5032.50112.52140
79mPrzedmojski, RafalPOL23622.029.0039.00114.52298
80IMKrysztofiak, MarcinPOL24001.525.5033.00012.02175
81WIMLach, AleksandraPOL22271.522.0030.0005.51820
82IMRajlich, IwetaPOL24090.521.5027.0004.01963
83FMSzóstko, JakubPOL23190.521.0028.0004.01899

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2015
Pismo utworzone dnia 26-12-1997