Szachowa Vistula

I Szachowe Mistrzostwa Seniorów Państw Grupy Wyszehradzkiej Ustroń 2021


Szachowe Mistrzostwa Seniorów Ustroń 2021

I SZACHOWE MISTRZOSTWA SENIORÓW PAŃSTW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ NA ROK 2021
USTROŃ-JASZOWIEC 2021-10-11/2021-10-17

Tabela końcowa

M.Tyt.Nazwisko ImięFIDERank.KlubPkt.MBch.Bch.
1FMBUGAJSKI, Robert20172300UKS TSz ZIELONI Zielonka8.041.5052.00
2IMPRZEWOŹNIK, Jan22822450KSz STILON Gorzów Wlkp.7.042.5055.00
3kGASIK, Piotr19832200Warszawa7.041.0053.50
4IHADRYŚ, Bogdan19812000ŻKSz Żary7.039.5050.50
5kMANNKE, Manfred21362200Warszawa7.036.5046.50
6k+ZOWADA, Kazimierz20262300MCKiS Jaworzno6.542.0055.00
7kSŁAWIŃSKI, Mirosław20402200UKS TRZYDZIESTKA Olsztyn6.540.5052.50
8FMKRAIŃSKI, Aleksander20192300UKS ROTMISTRZ Grudziądz6.539.5051.00
9kŚWIERCZEWSKI, Marek20202200WROCŁAWSKI KLUB SZACHOWY HETMAN6.536.5047.50
10FMPIECHOCKI, Franciszek22452300Gdynia6.536.0045.00
11kKŁUSAK, Piotr19672200Żywiec6.535.5046.00
12kKLEMENTYS, Jerzy14792200KS DORS Ruda Śląska6.535.5043.50
13FMOSIECKI, Stanisław20822300LKS WRZOS Miedzyborów6.043.0055.00
14kOGRABEK, Grzegorz21032200HETMAN Wschowa6.040.0052.00
15kCZAJKOWSKI, Ryszard20282200TKSzach Tarnobrzeg6.040.0051.00
16kSOKOŁOWSKI, Ryszard20242200KSz HETMAN Koszalin6.039.0050.00
17kJURKIEWICZ, Krzysztof19302200Gdańsk6.039.0049.50
18I++KUCIEL, Władysław19002100LKS URAN Łukowica6.039.0049.00
19FMBARWIŃSKI, Dionizy19572300MLKS NADNARWIANKA Pułtusk6.034.0045.00
20kMARSZK, Kazimierz19472200UKS WDA Lipusz6.034.0043.50
21I++PONIEWIERSKI, Piotr17682100UKS GEDANENSIS Gdańsk6.032.5043.00
22kBŁASIAK, Mirosław16852200AKS Mikołów6.030.5040.50
23I+CZYŻ, Andrzej19222100HETMAN Wschowa5.542.5052.50
24I++KULON, Bogusław21152100KS AZS Wratislavia5.541.0052.00
25k+FLIS, Paweł18722300RPW OKUCIA BUDOWLANE Łódź5.540.5051.50
26kKRAIŃSKI, Sławomir20272200UKS ROTMISTRZ Grudziądz5.536.5047.50
27kHELASZEK, Edward19692200WIEŻA Pęgów5.536.0047.50
28kBITMAN, Marek18832200KSz ZEFIR Boguszowice5.536.0046.00
29I++FIKUS, Zygmunt19522100LKS WRZOS Miedzyborów5.535.0045.50
30IKRUPA, Jerzy17882000KS AZS Wratislavia5.535.0044.50
31I+SIEWERT, Roman19332100Gdynia5.534.0044.50
32kRAK, Tomasz19052200UKS KOPERNIK Olsztyn5.534.0044.00
33IBAKALAR, Jan18812000SŁOWACJA5.534.0044.00
34I++POCIEJOWSKI, Marek18532100BIAŁY KRÓL Wisznia Mała5.533.0042.00
34CMTYDA, Krzysztof18112200UKS KORONA Gdańsk5.533.0042.00
36k+RASZKA, Janusz20052300SSz OLIMPIA Goleszów5.533.0042.00
37kOLCHOWY, Tadeusz20242200SSz GMINY Pawłowice5.532.5040.00
38IWIELGUS, Jerzy19332000PUKS KAROLINA Tarnów5.532.0039.50
39kBOBROWSKI, Piotr17742200MKSz Rybnik5.531.5041.50
40IOLSZEWSKI, Jerzy15482000GKS Gorzyce W5.531.5040.50
41I++ŻEŁAJTYS, Józef18452100GKSONiS JANTAR Gdańsk5.531.0040.50
42ICZEPCZYŃSKI, Bogusław17642000Zielona Góra5.530.5040.00
43kŚCIBOROWSKI, Mirosław19342200UKS ROTMISTRZ Grudziądz5.039.0050.00
44IGAJZNER, Ryszard16742000UKS HETMAN Częstochowa5.038.5049.00
45k+SZYLKO, Waldemar19242300LKSz CAISSA Lubsko5.036.5047.00
46WIMLESZNER, Liliana18772250UKS SZACH Wolsztyn5.036.5046.00
47IMINKO, Janusz17192000SSz MODUS Warszawa5.035.0046.50
48IZIELIŃSKI, Andrzej16842000StI EUROBESKIDY Łodygowice5.034.5044.00
49I+SKŁADZIEŃ, Romuald16392100Warszawa5.034.5041.50
50kSPICAK, Krzysztof18672200MAZSzach w Warszawie5.034.0045.00
51IMARSINA, Stefan17992000SŁOWACJA5.034.0045.00
52IŻAROW, Zdzisław16532000Wolbrom5.034.0042.00
53ITOMALAK, Stanisław15822000MKS ROKITA Brzeg Dolny5.033.5043.50
54I+KARCZYŃSKI, Lech16482100UKS WDA Lipusz5.033.0041.50
55I+STROJEK, Kazimierz15982100MUKS STOCZEK 45 Białystok5.032.5042.00
56IOLSZOWSKI, Andrzej16402000STRZELEC Strzelce Opolskie5.032.5042.00
57ISOJA, Adam15992000TSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski5.032.5040.50
58kKAWULA, Andrzej18862200PUKS KAROLINA Tarnów5.031.0041.00
59WFMSOSNOWSKA, Elżbieta17732100MLKS NADNARWIANKA Pułtusk5.031.0040.50
60IPRZERWA, Waldemar17322000KSz HETMAN Koszalin5.030.5040.50
61kKRZYŻANOWSKA-ŻĄDŁO, Lidia17582000TKSzach Tarnobrzeg5.028.5038.50
62IKOZIOŁ, Dariusz16832000KSz SKOCZEK Siedlce4.538.0048.00
63kRUSZCZYCKI, Jacek17192200KKSz Kraków4.536.0047.00
64IZAKORCZMENNY, Tadeusz15922000RzKSz Rzeszów4.536.0046.00
65I++MILANOWSKI, Jan17252100SSz GMINY Pawłowice4.536.0045.50
66IKARPIŃSKI, Andrzej16142000MKS EMDEK Bydgoszcz4.534.5041.50
67IKUCHARSKI, Tadeusz15752000HUSARIA Biesiekierz4.534.0043.50
68ISZYDŁOWSKI, Wiktor17182000Białystok4.533.5043.00
69IŚWIDERSKI, Paweł163820004.533.5042.00
70IKWIEK, Janusz13522000UKSz HETMAN Warszawa4.532.5042.00
71IPRZYSIECKI, Maciej02000WSUS LECH Poznań4.531.5041.00
72IIKASPEREK, Zbigniew14611800Radzionków4.531.5039.50
73IJARMOŁOWSKI, Tadeusz15162000UKSz HETMAN Warszawa4.531.5038.00
74II+ŻYDEK, Stanisław15251900Radlin4.531.0040.00
75IKULEJEWSKI, Lech15812000Gogolin4.531.0038.50
76IGRZESIŃSKI, Krzysztof16412000RASZYN Poznań4.531.0038.50
77IWILCZYŃSKI, Adam15152000UKSz HETMAN Warszawa4.531.0038.50
78IWRÓBLEWSKI, Mieczysław15652000Lublin4.530.5039.50
79I++WINIARSKI, Kazimierz16712100Ostrów Wlkp.4.530.5039.00
80CMPRZYSIECKI, Kajetan15572200GZSN START Gorzów Wielkopolski4.530.0039.50
81kPLESIUK, Jan15882200LZS CKTiS Biskupiec4.528.5037.50
82I+RAPIEJ, Andrzej17202100LKSz CAISSA Lubsko4.528.5036.50
83II+WRZOS, Waldemar16191900PKS WIATRAK Bydgoszcz4.528.5035.50
84IWYSOCKI, Mieczysław16742000SSz MODUS Warszawa4.528.0036.50
85IKANIA, Andrzej17292000SSz MODUS Warszawa4.526.5036.00
86IFELIKSIŃSKI, Tadeusz15842000PTC Pabianice4.526.5034.00
87IHECZKO, Mieczysław16672000SSz OLIMPIA Goleszów4.525.5034.50
88IKIWILSZA, Piotr14962000RASZYN Poznań4.036.0045.00
89I++OMELANCZUK, Jacek18812100PTC Pabianice4.035.5046.00
90II+NOWAK, Marek16751900TKSzach Tarnobrzeg4.034.0044.50
91ICHMIELEWSKI, Mirosław15482000Konin4.033.5043.00
92IPYCKA, Zbigniew15822000KSz SKOCZEK Siedlce4.032.0040.50
93INOWAK, Adam13582000Piotrków Trybunalski4.031.5041.00
94IIANTOSZEWSKI, Wojciech14201800Warszawa4.031.0039.50
95IWĘGLARZ, Janusz15782000UKS SZACH Wolsztyn4.031.0039.50
96IMUC, Zbigniew15872000UKS 21 Podlesie Katowice4.030.5039.50
97k+GASIK, Jadwiga17362100Warszawa4.030.0039.00
98II+JAREMCZYK, Antoni14621900WIEŻA Pęgów4.029.5038.00
99IROŻKOWICZ, Czesław14672000MUKS SZS Cieszyn4.029.5037.00
100I++BARTCZAK, Hanna14811900KSz SKOCZEK TROJAŃSKI Warszawa4.029.5036.50
101IIKLAMA, Andrzej14561800TKKF BORONOVIA Boronów4.029.0038.00
102II+FICEK, Bogdan14121900MUKS SZS Cieszyn4.029.0038.00
103IWRÓBLEWSKI, Wojciech15902000RASZYN Poznań4.029.0037.50
104IKOPACZEWSKI, Zbigniew13482000Białystok4.028.5036.50
105IKASIAŃCZUK, Krzysztof15852000MKS ROKITA Brzeg Dolny4.028.0037.50
106IURBAN, Marek15482000BIAŁY KRÓL Wisznia Mała4.028.0036.50
107IINOWORYTA, Marek14591800Katowice4.028.0035.50
108IZIOBROWSKA, Danuta12891800KSz HETMAN Koszalin4.027.0033.50
109IICHMIELOWSKI, Aleksander13031800KS ROSZADA Żory4.026.0034.50
110IIPOFELSKI, Andrzej15471800UKS KORONA Gdańsk4.025.5032.50
111IWIERZEJSKI, Daniel15592000Grodzisk Mazowiecki3.533.5042.00
112II+JANAS, Andrzej14751900UKS SKOCZEK Milicz3.532.0040.50
113IJANOCHA, Jan15242000Kędzierzyn-Koźle3.531.0039.00
114IBUDREWICZ, Henryk13812000ZMCh POLSKA YMCA Warszawa3.528.5035.50
115IPROKOPCZUK, Antoni14252000Kędzierzyn-Koźle3.528.5035.50
116IHOFFMANN, Piotr15602000LKS PIAST Śrem3.528.0039.00
117IKWIATKOWSKI, Zygmunt14842000KSz SILESIA Racibórz3.527.5034.50
118IIDIDYK, Andrzej13541800Legnica3.523.5030.00
119IIGACKOWSKI, Marian13161800PKS LEŚNY Bydgoszcz3.522.0029.00
120II+KULIK, Waldemar14021900Węgrów3.521.5028.50
121II+SZYMAŃSKI, Jerzy14621900Namysłów3.033.0042.50
122IDOBROWOLSKI, Henryk14662000UKS WDA Lipusz3.031.0039.50
123I++ALEKSANDROWICZ, Marek17902100UKS WDA Lipusz3.030.0039.50
124IJEZIKOWSKA, Nadzieja12641800UKSz SKOCZEK Choszczno3.029.5037.50
125kKRAWCEWICZ, Lucyna16202000Łódź3.028.0035.00
126IMARSZAŁEK, Jakub14102000Czarna Góra3.028.0035.00
127IIGUGUŁA, Czesław14731800Polkowice3.027.5035.00
128IPRAŻMOWSKI, Włodzimierz14142000UKSz HETMAN Warszawa3.026.0033.50
129IICZYLOK, Władysław12921800LKS WISŁA Strumień3.026.0033.00
130IIWIŚNIEWSKI, Wiesław13291800LKS CHROBRY Gniezno3.026.0032.00
131IRADWAN, Jan13192000Ponikiew3.025.5032.50
132IBALCERCZAK, Ewa13521800KSGU TĘCZA Krosno Odrz.3.025.5031.50
133IIKARAMUCKI, Henryk13081800Polkowice3.024.0031.50
134IIROSKOWSKI, Stanisław12571800Tychy3.024.0030.00
135IIWOŹNIAK, Andrzej13781800UKS SZACH-MAT Syców3.023.0029.50
136IIKUBINIOK, Stanisław13461800UKS BASZTA Wodzisław Śląski3.023.0029.00
137IISZOPA, Andrzej11731800ZMCh POLSKA YMCA Warszawa3.022.0028.00
138ISŁAWIŃSKA, Ewa12101800Rożnowo3.021.5028.50
139IIMICHALAK, Roman13231800RASZYN Poznań2.532.0042.00
140IIUJMA, Czesław13111800S-KKS Przemyśl2.525.0033.50
141IIOSTROWSKI, Michał12351800Kraków2.027.5035.50
142IJAWOROWSKI, Andre11992000USA - Jacksonville2.024.5031.50
143IIGRABARCZYK, Edmund12181800MUKS STOCZEK 45 Białystok2.019.0025.00
144IVŁAPIŃSKI, Marian10871400Konin2.018.0022.50
145IIGORECKI, Jarosław13041800LUKKS Kielce1.528.0036.00
146IIJURKIEWICZ, Kazimierz11341800PKS LEŚNY Bydgoszcz1.524.5031.00
147IVFLIS, Józef01400Lipa1.524.5030.00
148IIIBURAWA, Adolf11621600SSz OLIMPIA Goleszów1.022.0028.00

Szachowe Mistrzostwa Seniorów Ustroń 2021

Info: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/ti_1102/index.html?l=pl

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2021
Pismo utworzone dnia 26-12-1997