Olimpiada Szachowa Kobiet Tromso 2014

Olimpiada Szachowa Tromso 2014

Wynik końcowy po 11 rundach - Open

M.DrużynaFed.Partie + = - TB 1 TB 2 TB 3 TB 4
1RussiaRUS11100120420.532.0154.00
2ChinaCHN1182118406.032.5149.00
3UkraineUKR1182118383.028.5156.00
4GeorgiaGEO1181217390.032.0145.00
5ArmeniaARM1181217350.529.0142.00
6KazakhstanKAZ1181217320.027.0143.00
7PolandPOL1172216362.026.5152.00
8United States of AmericaUSA1172216339.529.5139.00
9GermanyGER1180316304.026.5143.00
10IndiaIND1163215380.030.5143.00
11RomaniaROU1171315353.527.5137.00
12FranceFRA1171315351.527.5157.00
13SpainESP1163215346.528.0145.00
14BulgariaBUL1171315334.530.0139.00
15NetherlandsNED1171315311.027.0139.00
16MongoliaMGL1171315307.029.0131.00
17SlovakiaSVK1171315302.527.5133.00
18LithuaniaLTU1171315291.027.5126.00
19VietnamVIE1162314339.528.0141.00
20IranIRI1162314328.030.0129.00
21Czech RepublicCZE1170414319.528.5135.00
22IsraelISR1170414310.530.0124.00
23AzerbaijanAZE1170414291.526.5139.00
24SwitzerlandSUI1170414283.527.0128.00
25NorwayNOR1170414268.526.5124.00
26ArgentinaARG1170414259.026.0129.00
27BelarusBLR1161413300.027.0134.00
28SwedenSWE1145213293.526.5132.00
29SerbiaSRB1161413291.023.5151.00
30CubaCUB1161413287.525.5136.00
31GreeceGRE1161413285.526.5126.00
32AustraliaAUS1161413285.028.5122.00
33CroatiaCRO1161413279.526.0132.00
34ColombiaCOL1161413276.525.5138.00
35UzbekistanUZB1153313276.026.5127.00
36TurkeyTUR1153313269.525.5135.00
37EgyptEGY1161413258.526.0120.00
38SloveniaSLO1161413255.525.5120.00
39LatviaLAT1161413255.023.5130.00
40EnglandENG1153313243.524.5118.00
41CanadaCAN1161413236.526.0114.00
42AustriaAUT1161413223.523.0124.00
43BelgiumBEL1161413219.024.0119.00
44BrazilBRA1161413189.521.0127.00
45HungaryHUN1160512289.025.0149.00
46MontenegroMNE1152412248.025.5124.00
47Bosnia & HerzegovinaBIH1160512240.024.5120.00
48EstoniaEST1160512237.024.5123.00
49ParaguayPAR1144312226.524.0117.00
50TajikistanTJK1160512226.024.0119.00
51EcuadorECU1160512217.525.5113.00
52DenmarkDEN1160512216.022.0119.00
53VenezuelaVEN1152412214.021.5125.00
54MalaysiaMAS1160512214.021.0129.00
55IcelandISL1160512210.524.0116.00
56BangladeshBAN1160512203.524.5112.00
57AlgeriaALG1152412200.022.0121.00
58ScotlandSCO1152412199.020.5120.00
59ChileCHI1152412196.023.0111.00
60El SalvadorESA1160512173.023.0108.00
61IndonesiaINA1151511255.022.5144.00
62ItalyITA1151511241.022.5129.00
63MoldovaMDA1151511230.523.5122.00
64PhilippinesPHI1151511229.023.5130.00
65MonacoMNC1151511212.025.0110.00
66FYROMMKD1151511199.024.5108.00
67KyrgyzstanKGZ1151511198.022.0125.00
68Norway 2NOR21151511181.521.5114.00
69WalesWLS1151511174.020.5120.00
70ICCDICCD1151511168.519.0120.00
71JordanJOR1151511168.020.0120.00
72South AfricaRSA1151511167.521.5105.00
73New ZealandNZL1151511163.521.0105.00
74MexicoMEX1150610202.023.5110.00
75PortugalPOR1150610198.524.5106.00
76PeruPER1142510192.021.5112.00
77ZambiaZAM1150610182.521.0110.00
78LebanonLIB1142510180.520.5108.00
79Sri LankaSRI1150610177.521.5108.00
80GuatemalaGUA1142510173.521.5105.00
81AlbaniaALB1142510169.021.5105.00
82IBCAIBCA1150610167.520.5113.00
83BoliviaBOL1150610163.520.5112.00
84Dominican RepublicDOM1142510163.022.5100.00
85UruguayURU1150610159.518.5110.00
86Costa RicaCRC1134410154.519.0109.00
87JamaicaJAM1142510154.518.0112.00
88BotswanaBOT1150610154.020.598.00
89Puerto RicoPUR1142510154.018.5116.00
90ThailandTHA1150610151.523.091.00
91MaltaMLT1150610143.521.098.00
92Chinese TaipeiTPE1150610140.521.097.00
93NicaraguaNCA114169190.522.5109.00
94LuxembourgLUX114169172.520.5112.00
95IrelandIRL114169162.520.5107.00
96FinlandFIN114169146.520.0106.00
97JapanJPN113359146.520.097.00
98South KoreaKOR113359145.519.0101.00
99Norway 3NOR3113359144.016.0112.00
100United Arab EmiratesUAE114169140.019.0100.00
101IPCAIPCA114169135.517.5103.00
102Trinidad & TobagoTTO113359120.518.595.00
103PalestinePLE113359117.018.583.00
104NigeriaNGR114078176.023.087.00
105TunisiaTUN114078167.521.0100.00
106SurinamSUR114078134.017.596.00
107AngolaANG113268130.017.598.00
108ZimbabweZIM114078122.519.086.00
109Netherlands AntillesAHO112458119.017.092.00
110QatarQAT113268115.517.591.00
111PakistanPAK113268114.019.581.00
112FijiFIJ113268108.516.584.00
113ArubaARU113268103.517.588.00
114HondurasHON114078102.515.597.00
115NepalNEP11326899.017.089.00
116MadagascarMAD11407893.517.588.00
117UgandaUGA113177125.516.0102.00
118KenyaKEN113177125.017.588.00
119NamibiaNAM112367123.015.591.00
120BarbadosBAR113177118.016.097.00
121EthiopiaETH113177107.516.094.00
122SudanSUD112367106.517.088.00
123MozambiqueMOZ11317797.013.597.00
124TogoTOG11236779.514.581.00
125PalauPLW11317767.013.579.00
126CameroonCMR11317761.513.579.00
127LesothoLES11317751.013.081.00
128MalawiMAW11308656.014.083.00
129GhanaGHA11308651.010.585.00
130SeychellesSEY11137570.012.080.00
131KuwaitKUW11128458.011.578.00
132RwandaRWA11038347.010.072.00
133SwazilandSWZ9036333.08.076.00
134BurundiBDI7106240.04.081.00
135TurkmenistanTKM100100.00.065.00
136SyriaSYR100100.00.065.00

Uwagi:
TB 1: Punkty meczowe (2 za zwycięstwo, 1 za remis, 0 za przegraną)
TB 2: Olimpijski Tie-Break Sonneborn-Berger bez najsłabszego wyniku (Chanty Mansilsk)
TB 3: punkty za partie
TB 4: Suma punktów meczowych (2,1,0) z pominięciem najsłabszego wyniku (Olympiada w Chanty Mansilsku)

Olimpiada Szachowa Tromso 2014