Szachowa Vistula

GAMMA Reykjavík Open 2018 - Bobby Fischer Memorial Reykjavík 2018


Bobby Fischer Memorial Reykjavík 2018

M.Tyt.Nazwisko ImięFed.RgPkt. TB 1TB 2TB 3Rp
1GMAdhiban B. IND26507,50652736
2GMLagarde Maxime FRA258770642686
3GMYilmaz Mustafa TUR261970542730
4GMPerelshteyn Eugene USA25136,50652567
5GMl'Ami Erwin NED26346,50642554
6GMEljanov Pavel UKR27136,50552584
7GMRapport Richard HUN27156,50542687
8GMVaibhav Suri IND25446,50542637
9GMRamirez Alejandro USA25686,50542595
10IMPraggnanandhaa R IND25076,50542579
11GMMoradiabadi Elshan USA25356,50542533
IMCornette Deimante LTU24476,50542593
13IMChristiansen Johan-Sebastian NOR24866,50542584
14GMCornette Matthieu FRA26206,50452589
15GMCan Emre TUR26036,50452615
16GMLanda Konstantin RUS26136,50452557
17IMAbdusattorov Nodirbek UZB25186,50452619
18GMKamsky Gata USA26776,50442630
19GMStefansson Hannes ISL25336,50442588
20GMSundararajan Kidambi IND24276,50442552
21IMBartholomew John USA247760652388
22GMHamitevici Vladimir MDA251260642456
23GMFriedel Joshua USA256260552547
24IMKavutskiy Konstantin USA238360552422
25IMHaria Ravi ENG242460542565
26GMHjartarson Johann ISL251360542518
27IMThavandiran Shiyam CAN239960542461
28GMGledura Benjamin HUN263260542461
29IMThorfinnsson Bjorn ISL239960542405
30IMSarkar Justin USA232260542337
31IMSarin Nihal IND253460452668
32GMBrunello Sabino ITA254260452489
IMCummings David H. CAN232260452423
34IMKvetny Mark GER240860452396
35GMGrigoriants Sergey RUS256860442471
36WGMAbrahamyan Tatev USA236960442354
37Bick Gabriel USA24165,50552422
38FMDravid Shailesh IND22465,50552269
39IMLoiseau Quentin FRA24275,50552390
40Navalgund Niranjan IND22755,50552356
41GMKveinys Aloyzas LTU25115,50552327
42WGMPtacnikova Lenka ISL22005,50552228
43FMMaxion Dirk GER21875,50552171
44GMFernandez Daniel Howard ENG25055,50542570
45FMAntal Tibor Kende HUN24195,50542416
IMl'Ami Alina ROU23065,50542375
47FMKumar Nikhil USA22775,50542360
48FMRisting Eivind Olav NOR23045,50542354
WGMDoluhanova Evgeniya UKR22755,50542353
50WIMUnuk Laura SLO23465,50542269
Cumming Rhys ENG21555,50542292
52FMPantzar Milton SWE22635,50542217
53WGMNebolsina Vera RUS22115,50542199
54FMBisby Daniel L ENG23395,50542157
55IMPigott John C ENG24035,50532331
56GMLenderman Aleksandr USA26005,50452547
57GMThorhallsson Throstur ISL24195,50452324
58Fivelstad Jon Olav NOR19165,50452036
59GMAdly Ahmed EGY26435,50442471
60IMNorowitz Yaacov USA24125,50442370
61FMRagnarsson Dagur ISL22365,50442259
62FMBewersdorff Oliver GER23125,50442231
63Laustsen Lars DEN22015,50442173
64WGMFoisor Sabina-Francesca USA23265,50442220
65AIMVelez Romero Juan Luis ESP19815,50442132
66IMKjartansson Gudmundur ISL24325,50352284
67FMThorsteinsson Thorsteinn ISL23175,50342211
68Der Manuelian Haik USA227950552325
69CMBirkisson Bardur Orn ISL221250552203
70Midoux Sebastien FRA231950552194
71Magnusson Magnus ISL202350551987
72FMBrunello Marina ITA236750552077
73FMThorgeirsson Jon Kristinn ISL229850542331
FMLoew Gerald GER220450542274
75IMMohota Nisha IND227250542277
FMJacobsen Mikkel Manosri DEN216150542202
AGMBaldursson Hrannar ISL213050542153
78Birkisson Bjorn Holm ISL202250542179
79WFMVidic Teja SLO218050542150
80Halldorsson Bragi ISL212650542101
81Arnarsson Hrannar ISL202950542042
82Berg Margar M. FAI181150541892
83Das Soham IND227550452295
84Roe Simon J ENG222150452231
85Gonzalez Henry Singer BRA206750452150
CMThurlow Kevin J ENG199950452154
87WFMJanzelj Lara SLO218050452091
88FMStefansson Vignir Vatnar ISL230050442267
89FMShah Fenil IND234650442339
90Kristjansson Atli Freyr ISL212350442272
91Giacomini Hector FRA219350442179
92IMKantorik Marian SVK231350442151
Mortensen Rogvi FAI201850442095
94Edvardsson Kristjan ISL221750442082
Diaz Franck FRA205050442009
96WFMThorsteinsdottir Hallgerdur ISL204150441934
97Larson Gerald USA206550441920
Kumar Naman USA204550441929
99CMHeimisson Hilmir Freyr ISL222450442025
Kvamme John A NOR210850441967
101Bjarnason Olafur ISL182650441869
102Johannsson Orn Leo ISL220650352222
103Carlsen Henrik NOR203150342155
104FMSeyb Dieter GER219250342130
105Loftsson Hrafn ISL216950342036
106IMPovah Nigel E ENG22844,50452187
Buscar Michael CAN20994,50452111
108Bucher Grant W ENG21214,50451998
109Yu Henry USA20514,50452005
110Marentini Marcel SUI20244,50451910
Einarsson Oskar Long ISL17294,50451817
112CMColeman David J ENG21074,50451856
113Holm Fridgeir K ISL17464,50451797
114Signyjarson Arnar Smari ISL13514,50451599
115Sikkel Dirk NED19374,50442182
116Finsterwalder Sebastian GER21874,50442089
Ingebretsen Jens E NOR21324,50442123
118Reynolds D Ian W ENG19994,50441938
119Lunn Matthew ENG20694,50442027
Thorsteinsson Erlingur ISL20564,50442041
121Jacobsen Heidrikur T. FAI18874,50441955
122Kleinert Juergen GER18874,50441854
123Kvendseth Thyra NOR17574,50441933
124Thorhallsson Simon ISL20604,50352189
125Goldammer Christian USA18854,50352067
126Jonsson Gauti Pall ISL21044,50352037
127Murray Michael A. CAN19754,50351933
128Flynn Jacob IRL17104,50351912
129Ingvason Johann ISL21264,50342176
130Karlsson Mikael Johann ISL21504,50342141
Johannsson Birkir Isak ISL18674,50342093
132Fridjonsson Julius ISL21674,50342076
133Mai Aron Thor ISL19754,50342028
134Runarsson Gunnar ISL19934,50342052
135WFMFrank Tena Dr.GER19214,50341993
136Sigurdsson Birkir Karl ISL19284,50331915
137Briem Stephan ISL18414,50241906
138Coffman Charles Z USA181440451942
Fjallheim Leif Reinert FAI173740451916
140Arnalds Stefan ISL199940451884
141Van Den Bersselaar Henri NED195640451821
Agustsson Hafsteinn ISL185340451900
143Andrason Pall ISL185840451795
Jonsson Sveinbjorn ISL168240451829
145Pedersen Lars Wisler DEN184240451755
146Hallsson Jon Eggert ISL168440441804
147Adocchio Giampiero Dr.GER215740352105
148Ragnarsson Johann ISL198540352029
149WFMMirza Diana IRL184940351878
150Vignisson Ingvar Egill ISL165640351788

TB 1: Bezpośrednie spotkanie (W tej samej grupie punktowej)
TB 2: Większa liczba zwycięstw
TB 3: Więcej partii granych czarnymi

Bobby Fischer Memorial Reykjavík 2018

Info: https://www.reykjavikopen.com/

Partie: (games)

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2018
Pismo utworzone dnia 26-12-1997