Wyniki Małopolskiej ligi amatorskiej w dniu 26.10.2003 |
W szkole w Przebieczanach w dn. 26.10.03 odbył się drugi turniej Małopolskiej ligi amatorskiej w cyklu 2003/2004. |
Udział wzięło 80 zawodniczek i zawodników w trzech grupach wiekowych. Turniej uroczyście otworzył wójt gminy Biskupice |
mgr inż.Zbigniew Fic. Organizatorem turnieju była dyrektor szkoły podstawowej w Przebieczanach mgr Bogumiła Ślęczka, |
która troskliwie zaopiekowała się szachistami i dołożyła wszelkich starań, aby zawodnicy i opiekunowie byli zadowoleni z turnieju. |
Dyplomy wręczał radny powiatu wielickiego Wiesław Limanowski. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. |
Sponsorem turnieju byli: wójt gminy Biskupice, radny W. Limanowski i Internetowy Dom Maklerski /IDMSA.PL/. |
|
Sędzia główny: Andrzej Irlik |
Sedziowie rundowi: Stanisław Turecki i Jan Kusina |
|
MAŁOPOLSKA LIGA AMATORSKA |
|
SP PRZEBIECZANY 26-10-2003 |
|
Tempo gry: 15 minut dla każdego zawodnika |
|
Tabela turniejowa Grupa C - rocznik 1991 i młodsi, 7 rund |
|
1 | Sygnet, | Bartosz | 1600 | KSOS | Kraków | 7 | 23.0 | 31.5 | 28.0 | 7 |
2 | Sygnet, | Maciej | 1400 | KSOS | Kraków | 6 | 25.0 | 35.5 | 25.0 | 6 |
3 | Kieroński, | Kamil | 1400 | Tramwaj | Kraków | 6 | 22.0 | 31.0 | 24.0 | 6 |
4 | Lankof, | Katarzyna | 1601 | Tramwaj | Kraków | 5 | 25.0 | 32.5 | 25.0 | 5 |
5 | Augustyn, | Tomasz | 1400 | Goniec | Staniątki | 5 | 22.0 | 32.0 | 24.0 | 5 |
6 | Tracz, | Agnieszka | 1401 | MKS-MOS | Wieliczka | 5 | 21.0 | 30.0 | 22.0 | 5 |
7 | Ślęczka, | Bartosz | 1400 | SP | Przebieczany | 5 | 21.0 | 28.0 | 21.0 | 5 |
8 | Augustyn, | Karol | 1600 | Goniec | Staniątki | 5 | 20.5 | 29.5 | 20.0 | 5 |
9 | Kramarczyk, | Karolina | 1401 | Goniec | Staniątki | 5 | 20.0 | 28.0 | 20.0 | 5 |
10 | Klita, | Paweł | 1600 | CKiS | Skawina | 5 | 20.0 | 28.0 | 19.0 | 5 |
11 | Bednarczyk, | Damian | 1600 | Goniec | Staniątki | 5 | 19.5 | 27.5 | 21.0 | 5 |
12 | Dulat, | Justyna | 1401 | SP90 | Kraków | 5 | 19.0 | 27.0 | 20.0 | 5 |
13 | Fliśnik, | Paweł | 1200 | KKSz | Kraków | 4 | 24.0 | 34.0 | 20.0 | 4 |
14 | Wawro, | Kamil | 1200 | SP | Przebieczany | 4 | 22.0 | 30.0 | 19.0 | 4 |
15 | Leczyński, | Wiktor | 1200 | UKS SP8 | Chrzanow | 4 | 21.5 | 29.5 | 17.0 | 4 |
16 | Czaplak, | Łukasz | 1200 | SP | Przebieczany | 4 | 21.0 | 29.0 | 17.0 | 4 |
17 | Mrówka, | Michał | 1400 | | Skawina | 4 | 21.0 | 28.0 | 18.0 | 4 |
18 | Oberwan, | Tomasz | 1200 | SP | Przebieczany | 4 | 20.5 | 28.5 | 16.0 | 4 |
19 | Perończyk, | Karol | 1400 | UKS SP8 | Chrzanow | 4 | 19.0 | 26.5 | 18.0 | 4 |
20 | Trystula, | Maciej | 1400 | CKiS | Skawina | 4 | 18.0 | 26.0 | 16.0 | 4 |
21 | Mitka, | Ryszard | 1000 | MKS-MOS | Wieliczka | 4 | 18.0 | 23.5 | 16.0 | 4 |
22 | Wicher, | Arkadiusz | 1000 | SP | Przebieczany | 4 | 17.5 | 24.5 | 16.0 | 4 |
23 | Kieroński, | Damian | 1400 | Tramwaj | Kraków | 4 | 16.5 | 23.5 | 17.0 | 4 |
24 | Babiuch, | Michał | 1000 | Dworek | Bialopradnicki | 4 | 16.0 | 22.0 | 15.0 | 4 |
25 | Świrski, | Grzegorz | 1000 | Faustyna | Kraków | 4 | 15.5 | 21.5 | 14.0 | 4 |
26 | Terczyński, | Mateusz | 1000 | SP | Przebieczany | 4 | 15.5 | 21.5 | 13.0 | 4 |
27 | Romaniuk, | Filip | 1000 | KKSz | Kraków | 4 | 15.0 | 21.0 | 13.0 | 4 |
28 | Stryszowski, | Jacek | 1000 | MKS-MOS | Wieliczka | 3.5 | 18.0 | 25.5 | 15.0 | 3 |
29 | Bulat, | Mariusz | 1000 | SP | Przebieczany | 3.5 | 16.5 | 24.0 | 14.0 | 3 |
30 | Ligeza, | Dominik | 1000 | SP | Przebieczany | 3.5 | 15.5 | 23.5 | 10.0 | 3 |
31 | Tracz, | Marcelina | 1250 | MKS-MOS | Wieliczka | 3 | 18.0 | 27.5 | 14.0 | 3 |
32 | Król, | Mateusz | 1000 | Borsuczek | Kraków | 3 | 17.0 | 24.0 | 12.0 | 3 |
33 | Kasina, | Nikodem | 1000 | SP | Przebieczany | 3 | 17.0 | 24.0 | 11.0 | 3 |
34 | Pokrywa, | Mateusz | 1000 | KKSz | Kraków | 3 | 17.0 | 24.0 | 11.0 | 3 |
35 | Styrylski, | Mariusz | 1200 | CKiS | Skawina | 3 | 16.5 | 23.5 | 11.0 | 3 |
36 | Bajer, | Monika | 1250 | Goniec | Staniątki | 3 | 16.5 | 22.5 | 13.0 | 3 |
37 | Rusin, | Piotr | 1000 | | Kraków | 3 | 16.5 | 22.5 | 11.0 | 3 |
38 | Pajdak, | Adam | 1000 | | Przebieczany | 3 | 16.0 | 22.0 | 13.0 | 3 |
39 | Karp, | Krzysztof | 1000 | | Kraków | 3 | 15.0 | 22.0 | 10.0 | 3 |
40 | Kramarczyk, | Franciszek | 1200 | Goniec | Staniątki | 3 | 14.5 | 20.5 | 10.0 | 3 |
41 | Czaplak, | Jarosław | 1000 | SP | Przebieczany | 3 | 14.0 | 20.0 | 8.0 | 3 |
42 | Kniszner, | Marcin | 1000 | Dworek | Bialopradnicki | 3 | 13.0 | 19.0 | 9.0 | 3 |
43 | Hankus, | Michal | 1000 | | Kraków | 2.5 | 17.5 | 26.5 | 11.0 | 2 |
44 | Kubisztal, | Andrzej | 1000 | SP | Przebieczany | 2.5 | 15.5 | 20.0 | 8.0 | 2 |
45 | Juszczyk, | Adrian | 1000 | SP | Przebieczany | 2 | 18.0 | 25.0 | 8.0 | 2 |
46 | Starzyk, | Jakub | 1200 | Goniec | Staniątki | 2 | 17.0 | 24.0 | 10.0 | 2 |
47 | Krawczyk, | Jolanta | 1000 | SP | Przebieczany | 2 | 16.0 | 22.0 | 9.0 | 2 |
48 | Krzakowski, | Łukasz | 1000 | SP | Przebieczany | 2 | 14.0 | 18.5 | 9.0 | 2 |
49 | Durlak, | Bartosz | 1000 | SP | Przebieczany | 2 | 13.5 | 19.5 | 5.0 | 2 |
50 | Uliasz, | Karol | 1000 | Faustyna | Kraków | 2 | 13.0 | 19.0 | 9.0 | 2 |
51 | Stryszowska, | Anna | 1000 | MKS-MOS | Wieliczka | 2 | 12.0 | 15.5 | 5.0 | 2 |
52 | Duda, | Jan-Krzysztof | 1000 | | Sygneczów | 2 | 11.5 | 15.5 | 5.0 | 1 |
53 | Lanoszka, | Mateusz | 1000 | SP | Przebieczany | 1 | 15.0 | 21.0 | 6.0 | 1 |
54 | Limanowski, | Sebastian | 1000 | SP | Przebieczany | 1 | 12.0 | 16.0 | 2.5 | 0 |
55 | Woźniak, | Joanna | 1000 | SP | Przebieczany | 1 | 9.0 | 14.0 | 2.5 | 0 |
56 | Bednarczyk, | Żaneta | 1000 | Goniec | Staniątki | 0.5 | 12.5 | 18.5 | 1.0 | 0 |
|
|
Tabela turniejowa Grupa B - rocznik 1990 i starsi, 7 rund |
|
1 | Górecki, | Grzegorz | 1600 | Tramwaj | Kraków | 6.5 | 22.5 | 30.5 | 25.5 | 6 |
2 | Hauschild, | Mateusz | 1600 | MKS-MOS | Wieliczka | 5 | 23.0 | 29.5 | 23.5 | 4 |
3 | Lanoszka, | Tadeusz | 1600 | | Lazany | 5 | 22.0 | 32.0 | 20.0 | 5 |
4 | Greda, | Łukasz | 1600 | Tramwaj | Kraków | 5 | 21.5 | 29.5 | 22.5 | 4 |
5 | Tracz, | Michał | 1600 | MKS-MOS | Wieliczka | 5 | 21.0 | 29.5 | 23.0 | 5 |
6 | Lankof, | Aleksandra | 1250 | Tramwaj | Kraków | 4.5 | 19.5 | 29.0 | 18.5 | 4 |
7 | Boguszewski, | Piotr | 1600 | Dworek | Bialopradnicki | 4 | 18.5 | 27.0 | 15.5 | 3 |
8 | Lankof, | Leszek | 1400 | | Kraków | 4 | 18.5 | 24.5 | 14.5 | 3 |
9 | Kasprzyk, | Piotr | 1000 | | Przebieczany | 4 | 17.5 | 22.5 | 16.0 | 4 |
10 | Bajer, | Andrzej | 1000 | | Staniątki | 4 | 17.0 | 25.5 | 14.0 | 4 |
11 | Bednarczyk, | Wojciech | 1600 | | Staniątki | 3.5 | 20.0 | 27.0 | 13.5 | 3 |
12 | Bobek, | Bartosz | 1600 | KSOS | Kraków | 3.5 | 19.5 | 24.5 | 14.5 | 3 |
13 | Czaplak, | Jacek | 1400 | | Przebieczany | 3 | 16.5 | 24.0 | 14.0 | 3 |
14 | Godzik, | Grzegorz | 1000 | | Przebieczany | 3 | 14.5 | 19.5 | 11.0 | 3 |
15 | Bulat, | Alicja | 1250 | | Przebieczany | 3 | 14.5 | 19.0 | 10.0 | 3 |
16 | Oberwan, | Dariusz | 1200 | | Przebieczany | 2 | 16.5 | 21.5 | 9.0 | 2 |
17 | Kramarczyk, | Maciej | 1000 | Węgrzce | Wielkie | 2 | 12.5 | 17.5 | 5.0 | 2 |
18 | Krawczyk, | Wiesław | 1000 | | Przebieczany | 2 | 12.0 | 16.0 | 6.0 | 2 |
19 | Krawczyk, | Klaudia | 1000 | | Przebieczany | 1 | 13.0 | 19.0 | 4.0 | 1 |
20 | Juszczyk, | Mateusz | 1000 | | Przebieczany | 0 | 15.5 | 22.5 | 0.0 | 0 |
|
|
Tabela turniejowa Grupa A, zawodnicy z II kat., 6 rund |
|
1 | Krajewski, | Tomasz | II | 1800 | | Kraków | 6 | 12.00 |
2 | Zając, | Mateusz | II | 1800 | MKS-MOS | Wieliczka | 3.5 | 4.75 |
3 | Świech, | Przemysław | II | 1800 | Goniec | Staniątki | 2 | 1.00 |
4 | Sęk, | Łukasz | II | 1800 | Tramwaj | Kraków | 0.5 | 1.75 |
|
|
Andrzej Irlik |
|
|
http://szachowavistula.pl/vistula/ |
|
e-mail |