Mistrzostwa Ma這polski SZS Igrzyska M這dzie篡, Gimnazjada i Licealiada

Olkusz 2001

Gimnazjada - Olkusz Mistrzostwa Ma這polski SZS
 
W dniu 11 kwietnia 2001r odby造 si Mistrzostwa Ma這polski SZS /Igrzyska M這dzie篡, Gimnazjada i Licealiada/. Zawody by造 rozgrywane w go軼innej hali MOSiR-u w Olkuszu. W turnieju 陰cznie startowa這 260 zawodnik闚 w sze軼iu grupach. Turniej rozgrywany by systemem szwajcarskim, 7 rund, tempem 15 minut na ca陰 parti. 
Bardzo dobr form zaprezentowali reprezentanci Ma這polski na zbli瘸j帷 si Olimpiad M這dzie篡 - rodze雟two Czarnot闚, Dorota i Pawe z Olkusza oraz Mateusz Kuzio豉 z Wieliczki, kt鏎zy w 豉dnym stylu zwyci篹yli w swoich grupach wiekowych. 
Nad sprawnym przygotowaniem i przebiegiem imprezy czuwa Pan Waldemar Czarnota. 
Zesp馧 s璠ziowski obs逝guj帷y turniej od strony komputerowej pracowa w sk豉dzie: Andrzej Irlik, Marek Czepiec i Bart這miej υbaziewicz - syn Prezesa PZSzach. 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI SZK茛 PODSTAWOWYCH DZIEWCZ邛A - GR A 
LokataNr.Kat.NazwiskoImiEloKrajPkt.Bchz1Szko豉
11IWIERZBICKA,Wiktoria-18006.023.0SPZabierzow
26IIIZIEBA,Marzena-14006.022.0SPRzezawa
313IVKUS,Sabina-12505.525.0SPAlwernia
48IIIGONDKO,Katarzyna-14005.521.5SP2Andrychow
54IIWANDAS,Magdalena-16005.022.0SPKozmice Wielkie
641BIERNAT,Sylwia-10005.021.5SPGosprzydowa
72IIGAS,Joanna-16005.021.0SPWieliczka
85IIILOJAS,Monika-14005.020.5SP1Nowy Targ
921RYSAK,Elzbieta-10005.019.5SPRzezawa
109IIILACH,Ola-14004.522.5SPOlkusz
1110IIIKRAJEWSKA,Ola-14004.521.5SP1Olkusz
127IIIMENDELA,Izabela-14004.521.0SP8Chrzanow
133IIKUS,Joanna-16004.518.0SPAlwernia
1431OCHENDER,Malgorzata-10004.517.5SP3Myslenice
1515IVBIELAK,Kinga-12504.019.5SPRzezawa
1638REMPALA,Anna-10004.019.5SPBurzyn
1712IIIMACZKA,Joanna-14004.018.5SP5Olkusz
1822BODAK,Mariola-10004.018.0SPHanczowa
1919PER,Barbara-10004.017.0SPOklesna
2045PIKULA,Karolina-10004.015.5SPGawlow
2111IIISLODYCZKA,Dorota-14004.015.5SP2Nowy Targ
2239MATRAS,Klaudia-10004.014.0SP2Brzesko
2342WOLSKA,Justyna-10003.518.5SPSiekierczyna
2446SLIWA,Natalia-10003.517.5SP2Myslenice
2533MOLIK,Anna-10003.514.5SPSiedlec
2616IVKACZOR,Aneta-12503.020.5SPGlogoczow
2718VKORBA,Agnieszka-11003.020.5SPRudawa
2814IVZUREK,Paulina-12503.017.5SP1Skawina
2937JANOSIK,Barbara-10003.017.0SPBurzyn
3020SOWA,Magdalena-10003.017.0SPSiekierczyna
3125TRZASKOS,Anna-10003.015.5SP5Gorlice
3247KARWETA,Paulina-10003.015.5SP2Chelmek
3343SZATKOWSKA,Krystyna-10003.015.0SP8Trzebinia
3432CICHON,Katarzyna-10003.014.0SPOklesna
3530SACHA,Wioletta-10003.013.0SPLysa Gora
3635SULKA,Anata-10003.012.5SP10Nowy Targ
3717VKUS,Maria-11002.516.0SPAlwernia
3824TOMASZEWSKA,Katarzyna-10002.514.0SP8Chrzanow
3927GONCERZ,Anna-10002.513.5SPDluzec
4023BODAK,Renata-10002.017.5SPHanczowa
4129KUMELA,Ilona-10002.015.5SPRyczowek
4226KLOC,Gabriela-10002.015.0SP1Biecz
4336CIEMBKA,Zaneta-10002.014.0SPSucha
4444JARUG,Renata-10002.013.0SP10Nowy Targ
4540MEDREK,Justyna-10001.513.5SPZarzecze
4634KARIO,Maja-10001.017.0SPGladyszow
4728SWIDER,Beata-10001.016.0SP10Nowy Targ
 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI SZK茛 PODSTAWOWYCH CHΜPCY -GR B 
LokataNr.Kat.NazwiskoImiElo KrajPkt.BchzlSzko豉
11I++CZARNOTAPAWEL2137 21376.522.5SP1Olkusz
23IIKUZIOLA,Jakub-18006.023.0SP3Wieliczka
35IIMACIAZEK,Marcin-18005.522.5SP2Nowy Targ
412IIIWIDLA,Piotr-16005.522.0SPRzezawa
57IILACH,Piotr-18005.521.5SP5Olkusz
623IVDWORAK,Dawid-14005.520.5SPlTarnow
74IISANETRA,Szymon-18005.024.0SP10Krakow
86IIPYTEL,Piotr-18005.023.0SPBukowno
917IIILECZEK,Wiktor-16005.021.0SPRzezawa
1015IIISADZIKOWSKI,Daniel-16005.019.5SP8Chrzanow
1137ROSOWSKI,Jaroslaw-10005.019.0SPlTarnow
1225IVLIZONCZYK,Bartlomiej-14005.016.5SP8Chrzanow
1314IIIKOvJALCZYK,Bartlomiej-16004.523.5SP5Nowy Targ
142II+NIESPIELAK,Oskar-18014.523.0SP9Oswiecim
159IIICHOWANIEC,Dawid-16004.522.0SP5Nowy Targ
168IIISIKORSKI,Grzegorz-16004.522.0SP2Skawina
1740BAK,Rafal-10004.519.5SP4Gorlice
1818IVMIROCHA,Mateusz-14004.516.5SPlTrzebinia
1948KNAPIK,Jakub-10004.021.5SP2Oswiecim
2027IVSMAL,Jakub-14004.019.5SP2Skawina
2124IVBARTKIEWICZ,Krzysztof-14004.019.5SPWawrzenczyce
2252WISNIEWSKI,Bartek-10004.018.5SP5
2322IVMARKIEWICZ,Mateusz-14004.018.0SP9Tarnow
2426IVGAWELCZYK,Lucjan-14004.018.0SPRzezawa
2553TALAGA,Marek-10004.018.0SP3Myslenice
2611IIIKRAJEWSKI,Mateusz-16004.017.5SPI 0lkusz
2729VKUDAS,Damian-12004.017.0SP2Myslenice
2830VDORYWALSKI,Marcin-12004.016.5SPOswiecim
2947WORON,Miroslaw-10004.016.0SPZdglobice
3010IIIHAUSCHILD,Mateusz-16004.015.5SP4Wieliczka
3116IIIWANDAS,Tomasz-16004.013.0SPKozmice Wielkie
3219IVCZYRNEK,Wojciech-14003.521.5SP2Myslenice
3338AUGUSTYN,Arkadiusz-10003.519.5SPlGorlice
3420IVIGLA,Michal-14003.515.0SP2Skawina
3539TRELA,Jakub-10003.020.0SP3Myslenice
3661GALISZEWSKI,Piotr-10003.020.0SP5Gorlice
3741MROZ,Stanislaw-10003.018.5SPGosprzydowa
3846FARAT,Michal-10003.018.5SPPoreba Spytkowska
3931VRUSZKOWSKI,Michal-12003.018.0SP
4013IIISWIERCZEK,Mateusz-16003.018.0SPlWolbrom
4159NOWAK,Grzegorz-10003.016.0SP2Gorlice
4265CIUPEK,Zbigniew-10003.016.0SPPoreba Zegota
4344KRAUZOWICZ,Piotr-10003.016.0SPlNowy Targ
4460GALISZEWSKI,Jacek-10003.016.0SP5Gorlice
4562CIUPEK,Wojciech-10003.015.0SPRegulice
4655WOJCIK,Michal-10003.014.5SP2Krzeszowice
4758MUCHA,Krzysztof-10003.013.5SPKlucze
4835ADAMSKI,Lukasz-10003.013.0SPChojnik
4934REMPALA,Krzysztof-10003.013.0SPBurzyn
5021IVBARKIEWICZ,Pawel-14003.013.0SPWawrzenczyce
5143DWORAK,Artur-10002.518.5SP1Tarnow
5250DAWIDOWSKI,Marcin-10002.514.0SP2Oswiecim
5332ZELAZNY,Arkadiusz-10002.514.0SP1Wolbrom
5449KOWALCZYK,Mateusz-10002.017.0SPGnojnik
5554PAWLIK,Marcin-10002.017.0SP5Chrzanow
5651DROZKOWSKI,Marcin-10002.016.5SPLysa Gora
5756BARSKI,Radoslaw-10002.015.0SP8Chrzanow
5842MANDA,Dariusz-10002.015.0SP2Andrychow
5957POLAK,Artur-10002.013.5SP2Andrychow
6036MICHALIK,Adrian-10002.013.5SPTuchow
6164PAULEWICZ,Michal-10001.514.0SP10Olkusz
6263JANKOWICZ,Lukarz-10001.014.5SP2Andrychow
6345PRZYLUCKI,Wojciech-10001.019.0SPLysa Gora
6428VKUKAWSKI,Wojciech-12001.0J3.0SP8Chrzanow
6533GRYGLAK,Franciszek-10001.010.5SPLapsze Nizne
 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI GIMNAZJA DZIEWCZ邛A - GR C 
LokataNr.KatNazwiskoImiEloKrajPkt.Bchz1Szko豉
12k+CZARNOTA,Dorota206420647.022.0GIM3Olkusz
23kTEKIELAK,Izabela-20006.023.0GIM2Trzebinia
310IVNIESPIELAK,Gabriela-12505.022.0GIMOswiecim
45IIKUS,Judyta-16005.021.0GIMAlwernia
511IVKACZOR,Edyta-12505.021.0GIMKrzyszkowice
69IVMARKIEWICZ,Paulina-12505.019.5GIMTarnow
76IIIPAJAK,Hanna-14005.019.0GIM4Chrzanow
828TARKOWSKA,Paulina-10005.017.5GIMRudawa
91kPOZNANSKA,Katarzyna208620864.524.0GIM2
104II+SIWEK,Kinga-16014.522.5GIMNiepolomice
1131NIEMASIK,Ewelina-10004.023.0GIMUscie Gorlickie
1224JOCHYMEK,Iwona-10004.020.0GIMKwaczala
1323MICHALAK,Ewa-10004.019.0GIMUscie Gorlickie
1418DZIAMBA,Ewa-10004.019.0GIMUscie Gorlickie
1534JASNOS,Natalia-10004.019.0GIMIwkowa
1619WANAT,Arleta-10004.018.5GIM2Chelmek
1737LIBURA,Agata-10004.017.5GIMIgolomia
1835ZBOROWSKA,Kamila-10004.016.5GIMJawornik
1941DRUZKOWSKA,Ewa-10004.014.5GIMLysa Gora
207IIIMENDELA,Natalia-14003.521.0GIM4Chrzanow
2133MIROCHA,Agnieszka-10003.518.5GIM1Trzebinia
2232BEDNARCZYK,Dominika-10003.515.5GIMNiepolomice
2338MAZUR,Paulina-10003.515.5GIMNowa Wies
2414GORALIK,Paulina-10003.513.5GIM2Myslenice
2512VBIELAWSKA,Katarzyna-11003.018.5GIM4Olkusz
2617KUBALA,Karolina-10003.018.0GIMJadowniki
2742PUPCZYK,Anna-10003.017.5GIMUscie Gorlickie
2826KAZIECZKO,Lilianna-10003.016.0GIMGawlow
2913BODAK,Joanna-10003.015.5GIMUscie Gorlickie
3020CABER,Maria-10003.015.5GIMNieszkowice W
318IVGANCARCZYK,Katarzyna-12503.014.0GIMKozmice Wielkie
3239CYRUS,Anna-10003.014.0GIMNieszkowice W
3322STUGLIK,Malgorzata-10002.518.0GIMBulowice
3440KRZYSTEK,Anna-10002.516.0GIMAlwernia
3536GARULA,Anna-10002.016.5GIM4Olkusz
3615TOMAL,Magda-10002.016.0GIM2Myslenice
3725KANIA,Monika-10002.015.5GIM2Przeginia
3827BRYJA,Weronika-10002.013.5GIMLapsze NIzne
3921GRUDZIEN,Sylwia-10002.013.0GIM3Kwaczala
4016KOWALCZYK,Zofia-10001.517.5GIMLapsze Nizne
4130SCIBISZ,Agata-10001.011.0GIMOswiecim
4229CIULA,Malwina-10000.011.0GIMZadroze
 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI GIMNAZJA CHΜPCY GR.D 
LokataNr.Kat.NazwiskoImiEloKrajPkt.Bchz1Szko豉
11IKUZIOLA,Mateusz209520957.024.0Wieliczka
25IIBOGOLUBOW,Mateusz-18005.522.04 Olkusz
34IIOBRZUD,Damian-18005.522.0Wieliczka
42IKALECINSKI,Mateusz-20005.024.51 Olkusz
53ICABA,Tomasz-20005.023.5Gomnik
611IIISOBAS,Roman-16005.021.0Rzezawa
76IIJARZABEK,Tomasz-18005.021.02 Nowy Targ
88IISZCZESNIAK,Piotr-18005.020.5Trzebinia
97IIKRZEMIEN,Jurand-18005.018.5Olkusz
109IIWIEJACZKA,Bartlomiej-18005.018.54 Chrzanow
1115IIIZAMBRZYCKI,Piotr-16005.017.54 Chrzanow
1214IIIZARNOWSKI,Dariusz-16004.022.01 Skawina
1310IIIWIDLA,Grzegorz-16004.021.0Rezawa
1412IIIIGLA,Bartlomiej-16004.020.52 Skawina
1520IVBAJOREK,Maciej-14004.020.54 Gorlice
1613IIIKOSCIOLEK,Jakub-16004.020.0Szarow
1726MUCHA,Krzysztof-10004.019.5Myslenice
1819IVJARZYNA,Wojciech-14004.019.0Niepolomoice
1917IVDUSZA,Milosz-14004.018.52 Gorlice
2023IVGAWELCZYKMateusz-14004.018.0Rzezawa
2149CZELADZKI,Mateusz-10004.018.0Olkusz
2248MARTUSZEWSKI,Krzysztof-10004.017.51 Gorlice
2322IVMISTARZ,Mateusz-14004.017.0Jawornik
2424VKORBA,Grzegorz-12004.016.5Rudawa
2516IIIKOWALCZYK,Wojciech-16003.522.52 Nowy Targ
2643DOBRZYNSKI,Lukasz-10003.518.0Wolbrom
2738SZYMSKI,Dawid-10003.518.0Myslenice
2837PULANECKI,Michal-10003.517.5Myslenice
2921IVAUGUSTOWSKI,Grzegorz-14003.515.01 Biecz
3030SOSNAL,Tadeusz-10003.020.0Wawrzenczyce
3147BEDNARZ,Grzegorz-10003.018.5Bulowice
3245WIELGOSZ,Mateusz-10003.018.01 Brzesko
3332WOJCIK,Arkadiusz-10003.017.0Myslenice
3436WOJCIECHOWSKI,Wojciech-10003.016.0Oswiecim
3534STYRNA,Bartosz-10003.015.5Gnojnik
3639MATYSIK,Marcin-10003.013.5Rzezawa
3744KOWALKOWSKI,Marcin-10003.011.5Lapsza
3828MAZUR,Piotr-10002.518.0Nowa Wies
3927JAROS,Oskar-10002.514.04 Chrzanow
4041NOWOBILSKI,Janusz-10002.512.0Lapsza
4125VBUDEK,Krzysztof-12002.017.5Krzyzkowice
4233TURLEJ,Maciej-10002.016.5Jadowniki
4335GLOWNIA,Zbigniew-10002.016.0Brodla
4418IVKURNIK,Tomasz-14002.014.5Alwernia
4542SZCZESNIAK,Witold-10002.014.04 Chrzanow
4640SZESZOL,Tomasz-10002.012.51 Gorlice
4746KRAWONTKA,Piotr-10002.011.5Lapsza
4829WITEK,Tomasz-10001.013.0Trzebinia
4931WACHAL,Pawel-10001.013.0Oswiecim
5050CZELADZKI,Marcin-10000.010.51 Olkusz
 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI SZK茛 吐EDNICH DZIEWCZ﹗ GR.E 
LokataNr.Kat.NazwiskoImiEloKrajPkt.Progr.Szko豉
11I+NIESPIELAKKamila-19006.527.0Oswiecim
23ILOBAZIEWICZAgnieszka-18005.522.0LO Krzeszowice
35IIBAJOREK,Magdalena-16005.020.51 LO Gorlice
42IKANIA,Iza-18005.017.04 LO Olkusz
54IIWANDAS,Lidia-16004.519.5LO Wieliczka
67IIIMIREK,Anna-14004.518.5LO Krzeszowice
76IIICZUCHRA,Kinga-14004.018.0LO Wieliczka
814WIATROWSKA,Dorota-10004.018.0ZSR Nowy Targ
912BROCKA,Dorota-10004.014.0LO Kalwaria Zebrzydowska
1018KWARTUIK,Katarzyna-10004.014.0LO Kalwaria Zebrzydowska
1116KAZIRODMagdalena-10004.012.04 LO Olkusz
1219KLUCZEWSKA,Marta-10003.513.5ZS Olkusz
138IIISZYMOCHA,Joanna-14003.016.5Oswiecim
1410PRZYBYLOWICZMonika-10003.014.0ZSZ Gorlice
159RADWAN,Barbara-10002.59.5ZSZ Wadowice
1617PROSTAKAnna-10002.09.0LO Krzeszowice
1715NOWORYTA,Zofia-10002.08.0LO Krzeszowice
1820WOJTYLAZdzislawa-10002.06.0
1911KRZAK,Ewelina-10001.03.0ZSR Nowy Targ
2013CZERNIAK,Ewa-10000.00.0ZS Olkusz
 
 
MISTRZOSTWA MAΜPOLSKI SZK茛 吐EDNICH CHΜPCY GR. F 
 
LokataNr.Kat.NazwiskoImiEloRankPkt.Progr.Szko豉
11I+SLEZAKRobert210521057.028.0Andrychow
26IIIKARCZ,Piotr-16006.023.0ZSZ Krzeszowice
32IICABA,Bartlomiej-18005.024.01 LO Tarnow
43IICABA,Michal-18005.021.01 LO Tarnow
511IIIPIECHURA,Stanislaw-16005.017.01 LO Limanowa
614IVSTABACH,Ryszard-14004.519.51 LO Gorlice
716IVMUSZYNSKI,Grzegorz-14004.518.51 LO Gorlice
84IIILIANA,Krzysztof-16004.518.0ZS Nr 1 Gorlice
99IIIBUGANSKIDariusz-16004.516.01 LO Limanowa
107IIILABEDZRafal-16004.515.5LO Wieliczka
115IIIJANAS,Piotr-16004.020.0LO Wadowice
1233-ANIOLMichal-10004.018.0LO Wieliczka
1310IIIDORYWALSKI,Andrzej-16004.018.0Oswiecim
1415IVMUSZYNSKI,Tomasz-14004.017.51 Lo Gorlice
1524-FRACH,Roman-10004.016.5Oswiecim
1623-TARSA,Marcin-10004.016.0ZSZ Gorlice
1718VHONKOWICZ,Jan-12004.013.01 LO Gorlice
188IIIRYCHLIK,Sylwester-16003.517.0ZSM Wadowice
1912IIISTANISLAWCZYKMarek-16003.512.51 LO Limanowa
2032-UFIR,Krzysztof-10003.510.51 LO Nowy Targ
2134-DABEKPrzemyslaw-10003.015.0ZS Olkusz
2227-LEJAMaciej-10003.014.01 LO Nowy Targ
2325-MAZUR,Ryszard-10003.014.04 LO Olkusz
2430-KRZYSCIAKPawel-10003.012.01 LO Nowy Targ
2513IVPOTONIEC,Tomasz-14003.012.01 LO Limanowa
2620VZOLNIERCZYKLukasz-12003.011.0LO Wieliczka
2726-WEGRZYN,Adam-10003.07.0ZSME Brzesko
2829-PLAK,Grzegorz-10002.510.0ZS Olkusz
2936-UFIR,Lukasz-10002.57.51 LO Nowy Targ
3017IVKWASNIEWSKI,Kamil-14002.012.0ZSZ Krzeszowice
3135-RABIASZ,Krzysztof-10002.08.0ZSME Brzesko
3228-CIERNIAKMarek-10002.07.0ZSME Brzesko
3322-MAZUR,Jacek-10002.06.04 LO Olkusz
3419VKLECZEKLukasz-12002.05.0ZSZ Krzeszowice
3521VGORALCZYKPiotr-12001.04.0LO Kalwaria Zebrzydowska
3631-SIWY,Krzysztof-10000.00.0ZSME Brzesko
 
 
Andrzej Irlik