Memoriał Tadeusza Tomalczyka

Mysłowice 2002

Rozegrany w dniu 19.10.2002 w Mysłowicach Memoriał Tadeusza Tomalczyka wygrał Lubomir Michalec z Ukrainy wynikiem 7,5 pkt. z 9 partii. Turniej rozgrywany był w tempie 15 minut na partię dla zawodnika, sędziował Mirosław P. Gnieciak.
W zawodach startowały 134 osoby, w tym wielu utytułowanych zawodników i zawodniczek.
Nagroda za zdobycie pierwszego miejsca wynosiła 2000 zł., drugiego 1500 zł., trzeciego 1200 zł. itd.
 
MnrTytNazwiskoImięFedFIDERankPkt.BuchProgr.Dod.
19GMMIKHALETZLubomirUKR2483-7.541.038.0
21GMFEDORCHUKSergeiUKR2564-7.041.039.0
32GMVYSOCHINSpartakUKR2562-7.040.0 
411IMKOZIAKVitalijUKR2459-7.039.036.5
517IMKALININOlegUKR2395-7.039.034.5
67IMMATLAKMarekPOL2492-6.545.0 
73GMJARACZPawelPOL2545-6.542.0 
819mHEBERLABartlomiejPOL2389-6.541.0 
912IMSERGEEVVladimirUKR2457-6.540.5 
105GMGRABARCZYKMiroslawPOL2506-6.539.5 
118IMANTONIEWSKIRafalPOL2491-6.539.0 
1213mWOJTASZEKRadoslawPOL2452-6.538.5 
1314mGAJEWSKIGrzegorzPOL2436-6.537.5 
146IMZUBAREVAlexanderUKR2501-6.537.034.0
1532FMKACHURAleksanderUKR2265-6.537.030.5
1616mBONDARETSVadimUKR2413-6.537.030.0
1734k+TWORUSZKAMichalPOL2259-6.534.5 
184IMFIRMANNazarUKR2508-6.043.5 
1955mGUZIKJolantaPOL2121-6.039.0 
2020mPAKLEZAZbigniewPOL2382-6.038.032.0
2118WGMDWORAKOWSKAJoannaPOL2389-6.038.031.0
2269k+SZCZEPKOWSKAKarinaPOL2051-6.037.030.5
2359kPROKHOROVAleksandrUKR2090-6.037.030.0
2431kMULETPiotrPOL2275-6.037.029.06
2536kRASZKAJanuszPOL2247-6.037.029.06
2610FMJAKUBOWSKIKrzysztofPOL2473-6.034.5 
2727mTOMCZAKRafalPOL2313-6.034.0 
2866kNOWAKDominikaPOL2060-6.033.5 
2915IMJEDYNAKRadoslawPOL2427-5.544.0 
3049ISTACHANCZYKJacekPOL2169-5.543.0 
3128k+CZARNOTAPawelPOL2303-5.541.0 
3229kMUCTomaszPOL2300-5.540.0 
3325mJEDRYCZKAKrystianPOL2333-5.539.5 
3422IMMASTERNAKGrzegorzPOL2367-5.538.5 
3543kKRAVETSIvanUKR2197-5.535.5 
3656kDRAZEKWladyslawPOL2107-5.535.029.0
3737kORZECHOWSKIJacekPOL2242-5.535.027.5
3847kOSIPOWNikolajPOL2182-5.534.5 
3946kWIDERAJanPOL2189-5.533.5 
4038kMASTERNAKAleksanderPOL2240-5.533.0 
4144kZOWADAKazimierzPOL2192-5.532.027.5
4239WFMWOREKJoannaPOL2231-5.532.026.0
4330kWISNIEWSKIAdrianPOL2292-5.040.0 
4440kSLABEKGrzegorzPOL2230-5.039.0 
4521mHNYDIUKAleksanderPOL2376-5.038.0 
4633kSZOENDariuszPOL2262-5.037.5 
4742kKWIECIENZbigniewPOL2225-5.036.5 
4851ISZROMBAKrzysztofPOL2152-5.035.5 
4941kMARKIEWICZJacekPOL2228-5.034.027.05
5024WGMBRUSTMANAgnieszkaPOL2357-5.034.027.05
5160mSLABEKAgnieszkaPOL2085-5.034.026.0
5257I++BITMANMarekPOL2105-5.033.525.0
53103IIWIECEKPawelPOL-18005.033.522.0
5452I++MOTYKAMichalPOL2151-5.033.0 
5561IBLOCHPawelPOL2083-5.032.0 
5667ISZYNDLERAlojzyPOL2056-5.031.5 
5750mCZARNOTADorotaPOL2159-5.031.0 
5870ISZWEDJacekPOL2024-5.030.025.0
5963IPRZEMYKGrzegorzPOL2075-5.030.024.0
6085IRASZEWSKIZdzislawPOL-20005.029.0 
6126FMHELISTadeuszPOL2314-4.539.5 
6276IJASKIEWICZSylwesterPOL-20004.536.5 
6362IWILKKrzysztofPOL2082-4.536.0 
6435WIMMATRASAgnieszkaPOL2247-4.535.5 
6554I++KOBYLECKIGrzegorzPOL2140-4.534.5 
6623mCZAKONJakubPOL2362-4.533.525.0
6745kTEKIELAKSebastianPOL2190-4.533.523.0
6877IKARWETAJanPOL-20004.533.0 
6965k+CHLOSTMarlenaPOL2062-4.530.522.5
7074IGALYGAZbigniewPOL-20004.530.522.0
7183IPYTELPiotrPOL-20004.528.5 
7290II+BYLICAMichalPOL-18004.527.5 
7372I++GUMULADanielPOL-21004.033.0 
7473IGALYGAJozefPOL-20004.032.5 
75100II+SKWARCZYNSKIMarcinPOL-18004.031.520.0
76104IIIDUDZIKPiotrPOL-16004.031.519.0
7771kJARACZJozefPOL-22004.031.021.0
7882IPIECOWSKIMaksymilianPOL-20004.031.017.0
7993IIHASINSKISebastianPOL-18004.030.521.0
8086ISTEPNIEWSKIJerzyPOL-20004.030.519.0
81101IISTALAGrzegorzPOL-18004.030.020.5
8298IIPOLOKAlojzyPOL-18004.030.020.04
8391IIDUBIELDanielPOL-18004.030.020.04
8494IIKOWALIKTomaszPOL-18004.030.020.03
8592IIGMAJStanislawPOL-18004.030.018.0
8689IIBROZEKLukaszPOL-18004.029.520.0
8799IIRACHTANAndrzejPOL-18004.029.519.0
8864kBLASIAKMiroslawPOL2071-4.029.0 
8958kTEKIELAKIzabelaPOL2105-4.028.520.5
9087IIBARANIUKAndrejUKR-18004.028.517.0
91106IIIGULAGrzegorzPOL-16004.028.516.0
9284IRADWANJanPOL-20004.027.5 
9397IINOWACKIAdamPOL-18004.027.0 
9496IINIKLASJanuszPOL-18004.026.018.0
95125 JOPEKKrzysztofPOL-10004.026.017.0
9675IHORNIKBronislawPOL-20004.025.0 
97115IIIMOTYKAAlojzyPOL-16004.024.0 
98108IIIKARPPiotrPOL-16003.529.0 
99109IIIKOMALSKIEdwardPOL-16003.528.0 
100123 GORECKIAndrzejPOL-10003.527.5 
10178IKOZACZUKWitoldPOL-20003.527.016.0
10281IPIECMichalPOL-20003.527.014.5
103112IIILENKrzysztofPOL-16003.526.5 
10495IILITWINRobertPOL-18003.526.016.5
105117IIITODOROWMartinPOL-16003.526.015.5
10679IMUCZbigniewPOL-20003.031.0 
107121 DZIADEKAndrzejPOL-10003.027.5 
10848kBANASIKHenrykPOL2176-3.027.0 
109102IISZAFARSKIMichalPOL-18003.025.514.0
110116IIMOTYKAElzbietaPOL-16003.025.512.0
111114IIIMATUSZCZYKPrzemyslawPOL-16003.025.0 
112107IIIIDZIKKrzysztofPOL-16003.024.514.0
113122 GASZJozefPOL-10003.024.511.0
114113IIILIPKAPiotrPOL-16003.023.5 
115133 SZYCHPawelPOL-10003.023.012.0
116120 BUDZINSKIMieczyslawPOL-10003.023.011.0
117134 TOMALCZYKAdamPOL-10003.023.010.0
118111IIIKRAJEWSKIMateuszPOL-16003.022.5 
119110IIKRAJEWSKAAleksandraPOL-16003.022.0 
120131 ROMANSKICzeslawPOL-10003.021.5 
12180IPACZKOWSKIAdamPOL-20002.526.5 
12268IFILARSlawomirPOL2054-2.525.0 
123105IIIGRABOWSKIMieczyslawPOL-16002.524.5 
124118IVBIESIADAMichalPOL-14002.520.0 
125127 LATOSMariuszPOL-10002.025.5 
12688IIBOCHENEKAndrzejPOL-18002.023.5 
127130 PRASAKDamianPOL-10002.021.5 
128119IVSULIGABartoszPOL-14002.021.0 
12953kKORNASIEWICZJacekPOL2150-2.020.015.0
130124 IWANCZUKWojciechPOL-10002.020.06.0
131132 SUSLIKPiotrPOL-10002.018.5 
132126 KLIMCZOKPiotrPOL-10001.521.0 
133129 PANCZUKJoannaPOL-10001.022.0 
134128 MARONAJoannaPOL-10001.021.0 
 

http://szachowavistula.pl/vistula/
 
e-mail

Valid HTML 4.01!