Szachowa Vistula

Memoriał ks. Ludomira Lissowskiego Sierpc 2021


Sierpc 2021

Wyniki końcowe

M.NicknameImię NazwiskoPkt.
1.EurekorJan Szymański6,5
2.OmegaOkonMateusz Kędzierski6
3.legion99Jarosław Ablewski5,5
4.sgroblewski1965Stanisław Groblewski5
5.zmarymontuTomasz Lissowski5
6.fighter111Jan Jaskulski5
7.Norbert02083Norbert Groblewski5
8.Yoda777Kamil Borkowski4,5
9.Wieslaw28Wiesław Budka 4,5
10.wojdatmMarcin Wojdat4,5
11.WerrkaWeronika Ostrowska 4,5
12.Jeremi2013Jeremi Ładoń4
13.Tymoteusz2011Tymoteusz Ładoń4
14.MMatuszewskiMirosław Matuszewski4
15.SerduszkaJoanna Urbańska4
16.antis100Andrzej Tracz4
17.Damian41Damian Kuchnicki4
18.pawel_fulek12PPaweł Fułek4
19.lilax999Marcin Wojciechowski4
20.DOMInick97Dominik Oszal4
21.PanRafalRafał Fułek3,5
22.udamisieAnna Matuszewska3,5
23.OlszesGPatryk Olszewski3,5
24.AKowalkowskaAnna Kowalkowska 3,5
25.rexu100Szymon Karolewski3
26.BudkaMateuszMateusz Budka3
27.placeksylwiaSylwia Placek3
28.Laszek88Bartosz Laszkowski3
29.rozyczkos22Piotr Różycki3
30.KKowalkowskaKinga Kowalkowska3
31.Albireo13Emilia Urbańska3
32.SebofiQSebastian Hoffman2,5
33.IgorMarjIgor Marjański2,5
34.bartekoloBartosz Urbański2,5
35.KacperR555555Kacper Ręczkowski2,5
36.nikolaabNikola Brzezińska2,5
37.leoleoleo55Leo Suska2
38.okowalkowskaOliwia Kowalkowska2
39.Amelia1ChroboczynskaAmelia Chroboczyńska2
40.Danio23Daniel Zalewski2
41.bartekgrudzinskiBartosz Grudziński1,5
42.Ola1ChroboczynskaOla Chroboczyńska1,5
43.qDamiXDamian Marcinkowski1

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta
M. Imię Nazwisko Szkoła/Miejscowość Pkt.
1 Sylwia Placek I Prywatna SP Sierpc 3
2 Kinga Kowalkowska SP 2 Sierpc 3
3 Emilia Urbańska SP 3 Sierpc 3
4 Nikola Brzezińska SP Sudragi 2,5
5 Oliwia Kowalkowska SP 2 Sierpc 2
6 Amelia Chroboczyńska I Prywatna SP Sierpc 2
7 Ola Chroboczyńska I Prywatna SP Sierpc 1,5
Chłopcy
M. Imię Nazwisko Szkoła/Miejscowość Pkt.
1 Jan Jaskulski Warszawa 5
2 Jeremi Ładoń SP 321 Warszawa 4
3 Tymoteusz Ładoń SP 321 Warszawa 4
4 Paweł Fułek I Prywatna SP Sierpc 4
5 Szymon Karolewski SP Sudragi 3
6 Mateusz Budka SP Gozdowo 3
7 Bartosz Laszkowski SP nr 3 Sierpc 3
8 Igor Marjański I Prywatna SP Sierpc 2,5
9 Bartosz Urbański SP 2 Sierpc 2,5
10 Leo Suska SP Warszawa 2
11 Daniel Zalewski SP Ligowo 2
12 Bartosz Grudziński SP Ligowo 1,5

Kobiety

Chłopcy
M. Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Pkt.
1 Weronika Ostrowska Sierpc 4,5
2 Joanna Urbańska Sierpc 4
3 Anna Matuszewska TKKF „Kubuś” Sierpc 3,5
4 Anna Kowalkowska Sierpc 3,5

Mężczyźni

Chłopcy
M. Imię Nazwisko Klub/Miejscowość Pkt.
1 Jan Szymański Sierpc 6,5
2 Mateusz Kędzierski Leonium Sierpc 6
3 Jarosław Ablewski Sierpc 5,5
4 Stanisław Groblewski Rościszewo 5
5 Tomasz Lissowski Warszawa 5
6 Norbert Groblewski Sierpc 5
7 Kamil Borkowski Rościszewo 4,5
8 Wiesław Budka Gozdowo 4,5
9 Marcin Wojdat Rydzewo 4,5
10 Mirosław Matuszewski TKKF „Kubuś” Sierpc 4
11 Andrzej Tracz Warszawa 4
12 Damian Kuchnicki Mierzęcin 4
13 Marcin Wojciechowski LO im. mjra H. Sucharskiego Sierpc 4
14 Dominik Oszal Susk 4
15 Rafał Fułek Warszawa 3,5
16 Patryk Olszewski 3,5
17 Piotr Różycki Stropkowo 3
18 Sebastian Hoffman ZS nr 2 Sierpc 2,5
19 Kacper Ręczkowski Adamowo 2,5
20 Damian Marcinkowski Skępe 1

Tabela turniejowa

M.ZawodnikrankingPkt.1234567Ruz.
1:Eurekor21306.516w+4b+7w+2b=6w+5b+8w+2350
2:OmegaOkon19226.010w+25b+12w+1w=5b+3b=4w+2126
3:legion9918945.514b+20w+13b-18w+17b+2w=9b+1924
4:sgroblewski196518885.011b+1w-29b+14w+7w+16b+2b-1869
5:fighter11119595.033w+15b+8w+13b+2w-1w-16b+1976
6:zmarymontu22355.021b=23w+9b+8w=1b-15w+13b+2099
7:Norbert0208319015.026b+18w+1b-21w+4b-14w+12b+1928
8:Yoda77720524.530b+17w+5b-6b=32w+13w+1b-1964
9:wojdatm18164.538w+32b=6w-26b+33w+25b+3w-1755
10:Wieslaw2815004.52b-27w-22w=37b+34w+26b+21b+1491
11:Werrka14194.54w-33b=43w+34b+12w-32b+19w+1587
12:MMatuszewski17674.029b+39w+2b-15w-11b+18w+7w-1642
13:Tymoteusz201117694.035w+36b+3w+5w-15b+8b-6w-1819
14:antis10015644.03w-22b+19w+4b-35w+7b-28w+1540
15:Jeremi201315904.019w+5w-31b+12b+13w-6b-24b+1625
16:pawel_fulek12P18544.01b-37w+39b+20w+21b+4w-5w-1717
17:Damian4117234.022w+8b-34w+25b+3w-19b-27w+1562
18:lilax99915814.027w+7b-35w+3b-26w+12b-29w+1594
19:Serduszka13814.015b-30w+14b-40w+20b+17w+11b-1581
20:DOMInick9715744.028w+3b-36w+16b-19w-41b+25w+1507
21:PanRafal21863.56w=43b+32w+7b-16w-22b+10w-1825
22:udamisie11613.517b-14w-10b=23w+39b+21w-33w+1433
23:AKowalkowska15003.534w=33w-....22b-43w+38b+37b+1371
24:OlszesG12633.0....34b-37w+32b-28w+33b+15w-1282
25:placeksylwia15953.042b+2w-27b+17w-30b+9w-20b-1482
26:Laszek8814343.07w-28b+41b+9w-18b-10w-36b+1423
27:rexu10011453.018b-10b+25w-30w-40b+39w+17b-1396
28:rozyczkos2210943.020b-26w-42b+31w+24b-30w+14b-1274
29:Albireo1313443.012w-40b+4w-33b-42w+31b+18b-1416
30:BudkaMateusz15003.08w-19b-38w+27b+25w-28b-41w+1353
31:KKowalkowska12313.032w-38b+15w-28b-36b+29w-40b+1302
32:SebofiQ15832.531b+9w=21b-24w+8b-11w-....1519
33:IgorMarj14752.55b-23b+....29w+9b-24w-22b-1350
34:bartekolo10962.523b=24w+17b-11w-10b-37w-42b+1167
35:leoleoleo5513612.013b-42w+18b-36w+14b-........1344
36:okowalkowska11472.041w+13w-20b-35b-31w-42b+26w-1205
37:KacperR55555559511.543w=16b-24b-10w-....34b+23w-1055
38:nikolaab13521.59b-31w-30b-....41w=23w-39b+1230
39:bartekgrudzinski12021.540w+12b-16w-41b=22w-27b-38w-1146
40:Danio2315001.039b-29w-....19b-27w-43b+31w-999
41:Amelia1Chroboczynska15001.036b-....26w-39w=38b=20w-30b-1091
42:qDamiX11211.025w-35b-28w-43b+29b-36w-34w-965
43:Ola1Chroboczynska15000.537b=21w-11b-42w-23b-40w-....1011

146 partii: +68 -67 =11

Sierpc 2021

Info: http://tkkf-kubus.org.pl/2021/04/28/4675/

Info: https://lichess.org, 2021.04.25

Partie: (games)

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2021
Pismo utworzone dnia 26-12-1997