Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych Lublin 2016
M. | Tyt. | Nazwisko Imię | R. FIDE | Ranking | Klub | Pkt. | MBch. | Bch. | Zw. | |
1 | GM | Cyborowski, Łukasz | B 2561 | 2600 | LKS „Wrzos” Międzyborów | 12,5 | 125,50 | 144,50 | 11 | |
2 | GM | Pakleza, Zbigniew | B 2519 | 2600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 11,5 | 124,50 | 145,00 | 11 | |
3 | GM | Soćko, Bartosz | B 2647 | 2600 | KSZ HETMAN Katowice | 11,0 | 124,00 | 143,00 | 11 | |
4 | FM | Plichta, Kamil | B 2426 | 2300 | OKSiR Wisznia Mała | 11,0 | 121,50 | 141,00 | 11 | |
5 | GM | Tomczak, Jacek | B 2517 | 2600 | Akademia Szachowa Gliwice | 10,5 | 126,50 | 147,50 | 10 | |
6 | IM | Weichhold, Paweł | B 2322 | 2450 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 10,5 | 118,00 | 136,50 | 10 | |
7 | GM | Bartel, Mateusz | B 2599 | 2600 | KSZ Polonia Wrocław | 10,0 | 125,50 | 146,00 | 9 | |
8 | GM | Bulski, Krzysztof | B 2511 | 2600 | KSZ HETMAN Katowice | 10,0 | 112,00 | 130,50 | 9 | |
9 | IM | Klekowski, Maciej | B 2477 | 2450 | TS Wisła Kraków | 9,5 | 127,50 | 146,50 | 9 | |
10 | IM | Luch, Michał | B 2458 | 2450 | OKSiR Wisznia Mała | 9,5 | 126,00 | 146,50 | 9 | |
11 | GM | Dziuba, Marcin | B 2580 | 2600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 9,5 | 122,00 | 142,00 | 9 | |
12 | IM | Nguyen, Piotr | B 2353 | 2450 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin | 9,5 | 122,00 | 140,50 | 8 | |
13 | FM | Piesik, Piotr | B 2366 | 2400 | UKS Hetman Częstochowa | 9,5 | 119,00 | 137,50 | 8 | |
14 | FM | Łobejko, Rafał | B 2342 | 2300 | KSz DRAKON Lublin | 9,5 | 113,50 | 131,00 | 8 | |
15 | k | Molenda, Marcin | B 2079 | 2200 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój | 9,5 | 113,50 | 128,50 | 7 | |
16 | k++ | Paszewski, Mateusz | B 2241 | 2300 | UKS Hetman Częstochowa | 9,5 | 113,00 | 127,00 | 8 | |
17 | m | Stoma, Paweł | B 2357 | 2400 | KSz DRAKON Lublin | 9,5 | 111,50 | 130,00 | 9 | |
18 | GM | Mitoń, Kamil | B 2592 | 2600 | KSZ HETMAN Katowice | 9,5 | 111,00 | 127,00 | 8 | |
19 | k+ | Kukuła, Paweł | B 2187 | 2300 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 9,5 | 107,00 | 124,50 | 9 | |
20 | FM | Karpus, Michał | B 2149 | 2300 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 9,0 | 112,00 | 129,50 | 8 | |
21 | IM | Butkiewicz, Łukasz | B 2320 | 2450 | OKSiR Wisznia Mała | 9,0 | 111,00 | 130,00 | 8 | |
22 | k | Pietocha, Pawel | B 2119 | 2200 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin | 9,0 | 110,00 | 125,50 | 8 | |
23 | FM | Stachańczyk, Jacek | B 2212 | 2300 | MCKiS Jaworzno | 9,0 | 107,00 | 123,00 | 8 | |
24 | k++ | Barski, Radosław | B 2189 | 2300 | TS Wisła Kraków | 9,0 | 106,50 | 123,00 | 8 | |
25 | k | Chylewski, Patryk | B 1966 | 2200 | KS LAURA Chylice | 9,0 | 102,50 | 119,00 | 9 | |
26 | GM | Gajewski, Grzegorz | B 2640 | 2600 | KSZ HETMAN Katowice | 8,5 | 124,00 | 144,00 | 8 | |
27 | GM | Jakubiec, Artur | B 2468 | 2600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 8,5 | 122,50 | 141,00 | 8 | |
28 | k | Gierulski, Kamil | B 2161 | 2200 | RzKSz Rzeszów | 8,5 | 112,50 | 129,00 | 8 | |
29 | FM | Skawinski, Arkadiusz | B 2311 | 2300 | OKSiR Wisznia Mała | 8,5 | 110,50 | 128,00 | 7 | |
30 | IM | Jarmuła, Łukasz | B 2177 | 2450 | KSZ HETMAN Katowice | 8,5 | 108,00 | 120,50 | 8 | |
31 | m | Protaziuk, Grzegorz | B 2320 | 2400 | LKS Wrzos Miedzyborów | 8,5 | 107,50 | 125,00 | 8 | |
32 | FM | Pacuszka, Tomasz | B 2218 | 2300 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8,5 | 107,50 | 123,00 | 6 | |
33 | m | Nurkiewicz, Maciej | B 2249 | 2400 | LKS Wrzos Miedzyborów | 8,5 | 106,00 | 122,50 | 7 | |
34 | FM | Kraiński, Aleksander | B 2068 | 2300 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8,5 | 100,00 | 115,00 | 8 | |
35 | I | Kądziołka, Zbigniew | 1884 | 2000 | MCKiS Jaworzno | 8,5 | 90,00 | 103,00 | 8 | |
36 | I++ | Praczukowski, Stanisław | B 1908 | 2100 | KS LAURA Chylice | 8,0 | 109,50 | 123,50 | 7 | |
37 | k | Mąka, Marcin | B 2111 | 2200 | LKSz Lublin | 8,0 | 105,00 | 122,00 | 8 | |
38 | m | Grzelak, Artur | 2159 | 2400 | SzUKS Gostmat 83 Gostynin | 8,0 | 104,00 | 121,50 | 7 | |
39 | k | Kokoszczyński, Jan | B 1838 | 2200 | KS LAURA Chylice | 8,0 | 103,00 | 115,00 | 8 | |
40 | k | Kraiński, Sławomir | B 2099 | 2200 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8,0 | 101,50 | 111,50 | 8 | |
41 | CM | Sanz Losada, Victoriano | B 1882 | 2094 | Madryt | 8,0 | 99,00 | 115,00 | 8 | |
42 | I | Chomiuk, Łukasz | B 1769 | 2000 | Międzyrzec Podlaski | 8,0 | 99,00 | 114,50 | 8 | |
43 | I | Szczygieł, Konrad | B 1944 | 2000 | KSz Hetman Krynka | 8,0 | 96,50 | 112,00 | 7 | |
44 | I | Laskowski, Filip | B 1807 | 2000 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 8,0 | 93,50 | 108,00 | 8 | |
45 | k | Probola, Ryszard | B 2137 | 2200 | LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 7,5 | 109,00 | 122,50 | 7 | |
46 | k | Czerw, Dawid | B 2070 | 2200 | UKS Pionier Jastrzębie Zdrój | 7,5 | 106,00 | 121,00 | 6 | |
47 | k | Zowada, Kazimierz | B 2058 | 2200 | MCKiS Jaworzno | 7,5 | 102,50 | 118,00 | 7 | |
48 | I | Lusio, Daniel | B 1968 | 2000 | TSz Skoczek Sędziszów Małopolski | 7,5 | 101,00 | 115,50 | 7 | |
49 | k | Gorzkiewicz, Łukasz | B 2041 | 2200 | LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 7,5 | 97,50 | 112,50 | 7 | |
50 | I++ | Koziej, Maciej | B 2009 | 2100 | KU AZS UMCS Lublin | 7,5 | 97,00 | 112,00 | 7 | |
51 | I | Pyra, Daniel | B 1918 | 2000 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. | 7,5 | 96,50 | 111,50 | 6 | |
52 | k | Sanz, Wawer Daniel | B 1916 | 2200 | KS LAURA Chylice | 7,5 | 95,50 | 113,50 | 7 | |
53 | II | Bojczewski, Rafał | B 1674 | 1800 | LKSz Lublin | 7,5 | 94,00 | 108,00 | 6 | |
54 | I | Bień, Janusz | B 1943 | 2000 | KU AZS KUL Lublin | 7,5 | 87,50 | 102,00 | 7 | |
55 | k | Spicak, Krzysztof | B 1691 | 2200 | MAZSzach w Warszawie | 7,5 | 84,00 | 98,00 | 7 | |
56 | I+ | Gradowski, Jacek | B 2086 | 2100 | RPW Okucia Budowlane Łódź | 7,0 | 102,00 | 119,00 | 7 | |
57 | m | Praszak, Michał | B 2105 | 2400 | KSz DRAKON Lublin | 7,0 | 99,50 | 113,00 | 7 | |
58 | k | Ściborowski, Mirosław | B 1973 | 2200 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 7,0 | 96,00 | 110,00 | 7 | |
59 | II | Dyjor, Adam | B 1630 | 1800 | HUZAR Świdnik | 7,0 | 89,50 | 104,00 | 6 | |
60 | II | Wójcik, Bogumił | B 1604 | 1800 | LKSz Lublin | 7,0 | 88,50 | 102,00 | 7 | |
61 | II+ | Szczygieł, Jakub | B 1725 | 1900 | KU AZS UMCS Lublin | 7,0 | 88,00 | 98,00 | 7 | |
62 | I | Cyra, Dariusz | B 1685 | 2000 | Warszawa | 7,0 | 87,50 | 101,50 | 7 | |
63 | I | Drob, Marek | B 1592 | 2000 | LUKS Tempo Ożarów | 7,0 | 86,50 | 99,50 | 7 | |
64 | IV | Prokopiuk, Mateusz | 0 | 1400 | Sz MOK DEBIUT Terespol | 7,0 | 83,50 | 92,00 | 7 | |
65 | II | Michalski, Adrian | B 1298 | 1800 | UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski | 7,0 | 82,50 | 95,00 | 7 | |
66 | I | Bednarski, Dawid | B 1986 | 2000 | UKS Hetman Częstochowa | 6,5 | 106,00 | 121,50 | 6 | |
67 | I | Karweta, Jan | 1854 | 2000 | MCKiS Jaworzno | 6,5 | 96,00 | 110,50 | 6 | |
68 | k | Probola, Bartosz | B 2207 | 2200 | LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 6,5 | 92,00 | 108,50 | 6 | |
69 | II | Bukała, Norbert | B 1447 | 1800 | UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski | 6,5 | 89,00 | 103,00 | 6 | |
70 | III | Sadlak, Rafał | B 1488 | 1600 | LKSz Lublin | 6,5 | 87,50 | 101,00 | 6 | |
71 | II | Bojczewski, Mateusz | B 1467 | 1800 | LKSz Lublin | 6,5 | 79,50 | 88,00 | 6 | |
72 | k | Pawelec, Bartosz | 2115 | 2200 | LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski | 6,0 | 100,50 | 116,50 | 6 | |
73 | II | Dróżdż, Jakub | B 1365 | 1800 | MTSz Mińsk Mazowiecki | 6,0 | 92,00 | 105,50 | 6 | |
74 | III | Leszek, Sławomir | 0 | 1600 | Sz MOK DEBIUT Terespol | 6,0 | 89,50 | 103,00 | 6 | |
75 | II+ | Mazurek, Jakub | B 1358 | 1900 | LKSz Lublin | 6,0 | 87,00 | 99,50 | 5 | |
76 | II | Plichta, Krzysztof | B 1262 | 1800 | KSz Skoczek Siedlce | 6,0 | 87,00 | 98,00 | 6 | |
77 | I | Pawłowski, Sławomir | B 1608 | 2000 | AZS KUL Lublin | 6,0 | 86,00 | 98,00 | 6 | |
78 | II | Cisek, Kamil | B 1221 | 1800 | UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski | 6,0 | 85,00 | 95,50 | 6 | |
79 | IV | Rydel, Kacper | 0 | 1400 | Wąsewo | 6,0 | 83,00 | 95,50 | 4 | |
80 | II | Knoff, Dariusz | B 1660 | 1800 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 6,0 | 81,50 | 95,50 | 6 | |
81 | Żmudziński, Jakub | 0 | 1000 | Ostrołęka | 6,0 | 76,00 | 86,00 | 4 | ||
82 | II | Szczygieł, Antoni | B 1437 | 1800 | KSz Hetman Krynka | 6,0 | 72,50 | 80,50 | 6 | |
83 | II | Swacha, Jan | B 1547 | 1800 | SK-S Pegaz Janów Lubelski | 6,0 | 71,50 | 80,50 | 6 | |
84 | IV | Prokopiuk, Marek | 0 | 1400 | Sz MOK DEBIUT Terespol | 6,0 | 65,50 | 73,50 | 5 | |
85 | II | Matyjaszczyk, Adrian | B 1578 | 1800 | LUKS Lubartów | 5,5 | 85,00 | 97,00 | 5 | |
86 | II | Greszeta, Robert | B 1462 | 1800 | LKSz Lublin | 5,5 | 82,00 | 94,50 | 4 | |
87 | III | Dudek, Marcin | 0 | 1600 | Sz MOK DEBIUT Terespol | 5,5 | 79,00 | 90,00 | 5 | |
88 | II | Opolski, Piotr | 0 | 1800 | LUKS Lubartów | 5,5 | 78,50 | 86,50 | 4 | |
89 | FM | Bronowicki, Mateusz | B 2186 | 2300 | OKSiR Wisznia Mała | 5,0 | 93,50 | 112,00 | 4 | |
90 | III | Bojczewski, Grzegorz | B 1284 | 1600 | LKSz Lublin | 5,0 | 87,50 | 99,00 | 5 | |
91 | III | Domański, Alan | B 1230 | 1600 | LUKS Lubartów | 5,0 | 74,50 | 83,00 | 4 | |
92 | IV | Jaroszuk, Ireneusz | B 1226 | 1400 | LKSz Lublin | 5,0 | 72,00 | 80,00 | 4 | |
93 | III | Krzyszczak, Łukasz | 1179 | 1600 | LKSz Lublin | 5,0 | 71,00 | 81,00 | 4 | |
94 | Malec, Rafał | 0 | 1000 | KU AZS UMCS Lublin | 4,0 | 73,50 | 83,50 | 3 | ||
95 | III | Bojczewski, Piotr | B 1295 | 1600 | LKSz Lublin | 3,0 | 68,00 | 77,00 | 2 | |
96 | IV | Opolski, Wiktor | B 1376 | 1400 | LUKS Lubartów | 3,0 | 64,50 | 73,50 | 2 | |
97 | Drozd, Michał | B 1226 | 1000 | LUKS Lubartów | 1,0 | 67,50 | 78,00 | 0 |
Info: http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_1999/index.html
Info: http://chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_2000/index.html
Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2016
Pismo utworzone dnia 26-12-1997