"W dniu dzisiejszym (31.03.2001) rozegrano rundy VII i VIII Ligi Śląskiej w ramach Drużynowych Mistrzostw Ś
Śląska, oto wyniki. |
|
Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego 25.03 2001 Jerzego STANIUCHY, lat 46, twórcy programu SwissPol
(kojarzenia w systemie szwajcarskim) |
|
|
Runda VII |
|
- JKSz Jaworzno II - MKSz Rybnik 3,5 - 2,5
- AZS II Gliwice - Pasjonat Dankowice 1 - 5
- Rymer Niedobczyce - Carbo Gliwice 2,5 - 3,5
- Grojec Żywiec - HetMaN II Szopienice 1,5 - 4,5
- Wisła Strumień - Trójkąt Mysłowice 3 - 3
- Centrum Zabrze - AKS Mikołów 1,5 - 4,5
- Kościuszkowiec Chorzów - Orkan Piekary Śl. 1,5 - 4,5
- Unia Bieruń Stary - Szombierki Bytom 1,5 - 4,5
- Beskid Skoczów - MORiS Pszczyna 3 - 3
- 23 Górnik Czerwionka - Ryfama Rybnik 2,5 - 3,5
|
|
Runda VIII |
|
- Carbo Gliwice - MKSz Rybnik 2 - 4
- Pasjonat Dankowice - HetMaN Szopienice II 3 - 3
- JKSz Jaworzno II - AZS Gliwice II 2,5 - 3,5
- Ryfama Rybnik - Rymer Niedobczyce 2,5 - 3,5
- AKS Mikołów - Trójkąt Mysłowice 5 - 1
- MORiS Pszczyna - Grojec Żywiec 2,5 - 3,5
- Wisła Strumień - 23 Gornik Czerwionka 2,5 - 3,5
- Orkan Piekary Śl. - Szombierki Bytom 3,5 - 2,5
- Beskid Skoczów - Centrum Zabrze 3,5 - 2,5
- Kościuszkowiec Chorzów - Unia Bieruń Stary 5,5 - 0,5
|
|
Tabela po rozegranych VIII rundach |
|
- 1. MKSz Rybnik - 31,5
- 2. Pasjonat Dankowice - 29,5 dwie pierwsze awansują do II ligi, wielce prawdopodobny jest awans tych zespołów!!!
- 3. AKS Mikołów - 27,0
- 4. AZS Gliwice II - 26,5
- 5. HetMaN Szopienice II - 26,0
- 6. JKSz Jaworzno II - 26,0
- 7. Ryfama Rybnik - 25,5
- 8. 23 Górnik Czerwionka - 24,5
- 9. Carbo Gliwice - 24,5
- 10. Grojec Żywiec - 24,5
- 11. Ryfama Rybnik - 24,5
- 12. Orkan Piekary Śl. - 23,5
- 13. Wisła Strumień - 23,0
- 14. Kościuszkowiec Chorzów - 23,0
- 15. Beskid Skoczów - 22,5
- 16. Trójkat Mysłowice - 22,5
- 17. Szombierki Bytom - 21,5
- 18. Centrum Zabrze - 21,5
- 19. MORiS Pszczyna - 18,5
- 20. Unia Bieruń Stary - 15,0 "
|
|
|
Runda IX |
|
- MKSz Rybnik - AKS Mikołów 2 - 4
- Rymer Niedobczyce - Pasjonat Dankowice 1,5 - 4,5
- ASZ II Gliwice - Grojec Żywiec 2 - 4
- HetMaN II Szopienice - 23 Gornik Czerwionka 4 - 2
- Carbo Gliwice - JKSz II Jaworzno 2,5 - 3,5
- Ryfama Rybnik - Orkan Piekary Śl 2 - 4
- Kościuszkowiec Chorzów - Beskid Skoczów 4 - 2
- Szombierki Bytom - Wisła Strumień 2,5 - 3,5
- Trójkąt Mysłowice - MORiS Pszczyna 2 - 4
- Centrum Zabrze - Unia Bieruń Stary 5,5 - 0,5
|
|
Wyniki końcowe |
|
- 1. Pasjonat Dankowice 34,0 awans do II Ligi
- 2. MKSz Rybnik 33,5 awans do II Ligi
-
- 3. AKS Mikolow 31,0
- 4. AZS II Gliwice 30,5
- 5. HetMaN II Szopienice 30,0
- 6. JKSz II Jaworzno 29,5
- 7. Orkan Piekary Śl. 27,5
- 8. Rymer Niedobczyce 27,0
- 9. Carbo Gliwice 27,0
- 10. Kosciuszkowiec Chorzów 27,0
- 11. Centrum Zabrze 27,0
- 12. 23 Górnik Czerwionka 26,5
- 13. Grojec Żywiec 26,5
- 14. Ryfama Rybnik 26,5
- 15. Wisła Strumień 26,5
- 16. Beskid Skoczów 24,5
- 17. Trójkąt Mysłowice 24,5
- 18. Szombierki Bytom 24,0
- 19. MORiS Pszczyna 22,5
- 20. Unia Bierun Stary 15,5 "
|
|
PS Pozwoliłem sobie na pewne korekty w tabeli. Mam nadzieję, że nie będzie to skutkowało reklamacjami a
jedynie poprawi czytelność tabeli. |
|
Edmund Wielgo |