Mistrzostwa Polski Juniorów do 16 i 18 lat

Krynica 2003

Tegoroczne mistrzostwa Polski Juniorów w rocznikach 1988/1987 oraz 1986/1985 rozegrane zostały się w Krynicy w dniach 10-19.01.2003. Podzieleni na cztery grupy, juniorki i juniorzy stanowili ponad 150-osobową społeczność.
 
Medaliści do 18 lat
Juniorzy
  • 1 Grzegorz Gajewski, Skierniewice 8.5 Pkt.
  • 2 Radosław Wojtaszek, Płock 8.5 Pkt.
  • 3 Heberla, Bartłomiej 8 Pkt.
Juniorki
  • 1 Zawadzka, Jolanta Wrocław 8 Pkt.
  • 2 Joanna Worek, Kraków 8 Pkt.
  • 3 Izabela Tekielak, Katowice 8 Pkt.
 
Medaliści do 16 lat
Juniorzy
  • 1 Wojciech Moranda, Kielce 8 Pkt.
  • 2 Krystian Kuźmicz, Warszawa 7.5 Pkt.
  • 3 Paweł Czarnota, Olkusz 7.5 Pkt.
Juniorki
  • 1 Karina Szczepkowska, Rybnik 8.5 Pkt.
  • 2 Magdalena Kozak, Suwałki 8 Pkt.
  • 3 Anna Kohut, Gliwice 7.5 Pkt.
 
Juniorzy do lat 18
MNazwisko,ImięWoj.Rocz.FIDEKlubMiejscowośćPkt.M-Buch.Buch.Progr.
1GAJEWSKI,GrzegorzDS852436PiątkaSkierniewice8.560.574.553.5
2WOJTASZEK,RadosławMA872469PTSz.Płock8.560.073.552.5
3HEBERLA,BartłomiejMA852389PolfaGrodzisk Maz.858.571.051.0
4BARTEL,MateuszMA852447Damis PoloniaWarszawa857.070.045.0
5CZAKON,JakubSL852372StartKatowice7.557.070.046.0
6KRYSZTOFIAK,MarcinMA862324Damis PoloniaWarszawa762.576.547.0
7SKALSKI,MichałPK852204RolnikRóża6.557.068.043.0
8PRZYBYLSKI,WojciechWP852153Pocztowiec TP S.A.Poznań6.554.565.537.5
9MASŁOWSKI,MichałZP862143HetmanKoszalin6.553.063.537.0
10SYPIEŃ,MateuszPK862194MDKJasło6.551.062.033.0
11RUDNICKI,MiłoszZP852134UKS Biały PionGryfino6.550.059.534.0
12CAJBEL,MaciejDS862167MUKS MDK Śródm.Wrocław6.545.054.032.0
13KOSMOWSKI,PrzemysławPL852174UMKSz. JaćwieżSuwałki659.570.042.0
14STYSIAK,SzymonSL852126LZS PozowiankaPozowice656.569.541.0
15FUDALEJ,GrzegorzSL852100CentrumZabrze655.568.538.0
16BUGALSKI,MichałPO862113Tama-JantarPruszcz Gd.654.067.537.0
17PAKLEZA,ZbigniewSL862411CarboGliwice654.066.540.0
18SINGER,KrystianDS852209ASSZ MiedźLegnica653.566.043.5
19BARGŁOWSKI,FilipLB852307StilonGorzów Wlkp.652.063.034.5
20SYPNICKI,DominikLB862155StilonGorzów Wlkp.651.063.035.0
21FRĄCZEK,DanielPK862232MDKJasło646.559.033.0
22MACIOŁ,RyszardSL852185OrkanPiekary Śl.5.556.069.036.5
23KĄDZIOŁKA,BeataMA862223Damis PoloniaWarszawa5.553.564.033.5
24STACHOWIAK,KamilDS862172MUKS MDK Śródm.Wrocław5.549.560.534.5
25SZROMBA,KrzysztofMP862152KoronaKraków5.547.558.530.0
26MIROSŁAW,MichałLU852176MKS StartLublin5.546.056.032.0
27ZARYCHTA,KrzysztofSL862182StartKatowice553.065.036.5
28BARTEL,MichałMA862154PoloniaWarszawa552.064.534.5
29KLIMASZEWSKI,DariuszWM852129CzarniOlecko548.057.030.5
30SZOEN,DariuszSL862262JKSz-CMKiSJaworzno546.557.030.0
31ŚLĘZAK,RobertSL852134WisłaStrumień546.056.024.5
32SŁOWIKOWSKI,MateuszLD852008ŁKS Szach-CentrumŁódź543.550.027.5
33KUNICKI,MichałSL852120AZS Politechnika Śl.Gliwice4.545.556.027.5
34CIOŁEK,MarcinPL862033Juvena-HańczaSuwałki4.544.553.524.0
35DZIUBIŃSKI,PawełLU862083MKS StartLublin4.543.553.525.0
36WĄTOREK,MarcinMP852081ElektronDobczyce4.540.549.520.0
37KRAWCZYK,StanisławWP862137PolaninStrzałkowo446.557.028.0
38ŚMIERZCHALSKI,DawidWP862000MKS WicherZbąszyn446.556.026.5
39SKRZYPCZAK,PiotrSK862104HetmanOstrowiec438.547.018.5
40LIBERADZKI,SławomirMA862079SzachbemWarszawa3.542.551.516.0
41PLICNER,AdamSK851987FartKielce2.543.053.019.0
42CZECHOWSKI,PawełKP851948ApatorToruń2.537.047.515.5
43DYBOWSKI,RafałKP861993MKSz.Toruń2.536.046.510.5
44TEKIELAK,SebastianMP852175PozowiankaPozowiec05.05.00.0
 
Juniorki do lat 18
MNazwiskoImięWoj.Rocz.FIDEKlubMiejscowośćPkt.M-Buch.Buch.Progr.
1ZAWADZKA,JolantaDS872335MUKS MDK Śródm.Wrocław859.573.053.5
2WOREK,JoannaMP862236KoronaKraków859.072.548.0
3TEKIELAK,IzabelaSL862107StartKatowice856.569.544.5
4MASZOTA,NataliaLB852061StilonGorzów Wlkp.7.556.068.039.5
5TRUSZKIEWICZ,ElizaMA862000UKS HetmanMichałowice747.058.036.5
6POZNAŃSKA,KatarzynaMP862051Kłos Czarny KońOlkusz6.559.572.543.0
7TOMA,KatarzynaSL852228UKS HetmanCzęstochowa6.558.071.540.5
8MAGNUCKA,MilenaWP852084OTSz.Ostrów Wlkp.6.552.564.539.5
9KUPCZYK,EdytaSL852091HetmanSzopienice6.552.064.539.5
10JACKOWSKA,AleksandraPL852000B.T.Szach.Białystok6.550.062.534.0
11CZARNOTA,DorotaMP872191Kłos Czarny KońOlkusz660.572.045.0
12SOCHA,AnnaDS852107ASSz MiedźLegnica656.569.540.5
13WOJCIECHOWSKA,AleksandraSL861995AZS Politechnika Śl.Gliwice648.058.536.0
14SMOLAK,EwaPK851987Górnowia Smak EkoGórno5.555.568.533.5
15BARAN,BarbaraZP862076HetmanKoszalin5.555.566.538.5
16POKOJSKA,DariaMP852084CzarnoviaCzarna5.554.568.039.5
17BOJDOŁ,JoannaSL862020JedynkaTychy5.553.064.036.5
18FLORKIEWICZ,MagdalenaWP851934KTSzWKalisz5.553.064.030.5
19STASZEWSKA,AnnaMA862004PTSz.Płock5.552.063.036.5
20NIEŚPIELAK,KamilaSL861901JKSz-MCKiSJaworzno5.551.563.030.0
21KROKAY,UrszulaDS861984MUKS MDK Śródm.Wrocław5.549.060.532.0
22LICZNERSKA,DorotaWM851800DebiutLubawa5.547.056.527.5
23SOKOŁOWSKA,BarbaraPO861600MTSKwidzyn547.057.525.5
24KOTERMAŃSKA,AnnaWM851900TrzydziestkaOlsztyn546.557.025.5
25SIERADZKA,AnnaWP851800MKS MDKTrzcianka545.056.027.0
26KMIECIK,EmiliaDS851800UKS DebiutPrzedwojów4.545.055.027.5
27TABOŁA,MartaOP861800RodłoOpole446.557.019.0
28SZYMANOWSKA,LenaWM861800LUKS GOKSamborowo444.053.022.5
29ZYCH,KingaLU851800MKS StartLublin3.543.549.525.0
30SOSNOWSKA,AnnaMA861600CzarniWęgrów3.543.053.021.5
31LITWIN,BarbaraWP851800OTSzOstrów Wlkp.343.554.018.0
32RYCHLIK,HannaDS862006SudetyKłodzko03.53.50.0
 
Juniorzy do lat 16
MNazwisko,ImięWoj.Rocz.FIDEKlubMiejscowośćPkt.M-Buch.Buch.Progr.
1MORANDA,WojciechSK882232UMKS ŻakKielce862.073.554.0
2KUŹMICZ,KrystianMA872333Damis PoloniaWarszawa7.561.574.548.5
3CZARNOTA,PawełMP882314Kłos Czarny KońOlkusz7.559.572.547.0
4KULESZA,MateuszSL872205MKSz.Rybnik7.558.571.044.5
5STOPA,JacekSL872310MKSz.Rybnik761.574.046.0
6KUZIOŁA,MateuszMP872206MKS-MOSWieliczka760.072.044.5
7ADAMSKI,MichałWP872278Pocztowiec TP S.A.Poznań760.072.044.5
8SKURSKI,JanMA872157PoloniaWarszawa759.072.043.5
9LUCH,MichałDS882271KKS PoloniaWrocław758.069.044.0
10EJSMONT,KrzysztofPL872100B.T.Szach.Białystok752.564.040.0
11BULSKI,KrzysztofMP872163Kłos Czarny KońOlkusz750.560.543.0
12TAZBIR,MarcinMA882254PTSz.Płock660.071.544.5
13SZCZEPIŃSKI,MichałPO872133MKS Polonia 18Słupsk654.567.039.0
14KRZESAJ,RobertDS882134MUKS MDK Śródm.Wrocław652.063.538.0
15RUTKOWSKI,MaciejLB872139StilonGorzów Wlkp.651.062.038.0
16KWIATKOWSKI,MaciejPL872028Juvena HańczaSuwałki649.561.530.5
17LUBA,ŁukaszDS872117MLKS SokółNowa Ruda646.556.534.5
18TOBYS,MarcinWP872100MKS WicherZbąszyn5.554.566.535.5
19CABA,TomaszPK872224RolnikRóża5.552.063.035.5
20KAŹMIERCZAK,StanisławMA882000HetmanMichałowice5.549.560.533.5
21KUBIT,TomaszSL872128CarboGliwice5.549.560.032.0
22SKAWIŃSKI,ArkadiuszMA882070UKS MDKRadom5.549.060.031.5
23STREJCZEK,DariuszLD872000ŁKS Szach-CentrumŁódź5.547.558.531.5
24SZUMILAS,PawełDS872000ASSz MiedźLegnica5.546.056.527.0
25GOSZCZYŃSKI,AndrzejLD872028Szach MatTuszyn5.545.555.529.0
26KULCZYK,PawełKP872097MDK Nr 1Bydgoszcz555.567.536.0
27BUDREWICZ,KrzysztofWM872100Hetman-PionierKętrzyn546.556.530.5
28GOMUŁKA,JarosławDS882105MUKS MDK Śródm.Wrocław541.550.027.5
29WIĘCŁAW,MichałWP872091MUKS Na PięterkuPoznań539.550.023.0
30BARAN,PawełZP882086HetmanKoszalin538.548.519.0
31BŁASZCZYK,PawełKP872000ApatorToruń4.550.061.529.5
32STUCZYŃSKI,AndrzejKP872011ApatorToruń4.545.556.526.0
33PLUSZCZEWICZ,RafałPL881801WarmiaGrajewo4.545.054.030.5
34ŁAPIŃSKI,KrzysztofPL882100B.T.Szach.Białystok4.543.052.027.5
35LUBCZYŃSKI,RafałWP882077MUKS Na PięterkuPoznań444.054.022.5
36MACIEJCZAK,JakubWP881801PolanPoznań440.050.022.0
37ZWIERZYŃSKI,PawełSL872018AZS Politechnika Śl.Gliwice440.050.020.5
38SANETRA,SzymonMP881917KoronaKraków3.542.052.017.0
39ROŚNIAK,DariuszLD881801ŁKS Szach CentrumŁódź3.541.550.515.5
40BUKWA,JarosławWP871801PogońNowe Skalmierzyce3.539.549.521.5
41BUTKIEWICZ,ŁukaszDS882039MUKS MDK Środm.Wrocław3.539.548.516.0
42ROUBO,DariuszKP872108MKS EMDEKBydgoszcz2.537.549.517.0
 
Juniorki do lat 16
MNazwisko,ImięWoj.Rocz.FIDEKlubMiejscowośćPkt.M-Buch.Buch.Progr.
1SZCZEPKOWSKA,KarinaSL872094MKSz.Rybnik8.562.075.057.0
2KOZAK,MagdalenaPL881923Juvena HańczaSuwałki859.572.049.5
3KOHUT,AnnaSL872105CarboGliwice7.559.572.047.0
4HERMANOWICZ,DominikaDS872116ASSz MiedźLegnica7.555.568.543.5
5PRZEZDZIECKA,EwaDS881953ASSz MiedźLegnica758.571.043.5
6ANDREJCZUK,BeataPL882077MUKS Stoczek 45Białystok757.570.547.5
7GÓRECKA,JoannaLB872001StilonGorzów Wlkp.757.070.044.0
8GASIK,AnnaMA882048Damis PoloniaWarszawa755.067.040.5
9KOROŚCIEL,AnetaDS872064MOK BudoprojektGłogów6.561.574.542.5
10MARSZAŁEK,MartaPK871979CzarnoviaCzarna6.558.572.044.0
11KUMOROWICZ,KatarzynaSL881800OrkanPiekary Śl.6.549.560.535.0
12PRZEZDZIECKA,MartaPK881984CzarnoviaCzarna6.549.058.536.5
13TOMCZYK,AnnaZP871998MechanikStargard661.575.544.5
14WESOŁOWSKA,MagdalenaKP871900ChemikBydgoszcz655.567.037.0
15RANT,IzabelaPL871900UMKSz. JaćwieżSuwałki655.567.036.5
16MAJDAN,JoannaZP882170HetmanKoszalin654.566.539.0
17DUTKA,JustynaZP872041SolnyZieleniewo648.058.535.0
18SZYDŁOWSKA,MartaSL872032AZS Politechnika Śl.Gliwice646.557.532.5
19BARAŃSKA,MonikaPO871900TSz. MCKSłupsk644.555.028.5
20ZDZIARSKA,LidiaDS881800MUKS MDK Śródm.Wrocław5.557.570.538.0
21KRAJEWSKA,KatarzynaSL871901CentrumZabrze5.552.063.534.5
22WILCZYŃSKA,MałgorzataPL871901UMKSz. JaćwieżSuwałki5.550.562.034.0
23SIKORSKA,AgataWP881800Błękitny Ekspress LechPoznań5.546.055.529.0
24PATEREK,JoannaMA871600UKS MDKRadom551.062.033.5
25SIWEK,KingaMP871900Goniec-MOAStaniątki551.061.530.0
26HALAMUS,AgataSL871900AKSMikołów549.561.528.5
27ŚLIWIŃSKA,IzabelaSL871800WisłaStrumień549.060.029.0
28CIEŚLUKOWSKA,KatarzynaWM881800CzarniOlecko548.059.027.5
29ZAWADKA,AgataDS871800LZS TOKTrzebnica547.558.027.0
30KOBAK,WeronikaPK871800MDKJasło4.547.557.526.5
31DOMAGAŁA,HannaWP871901OTSZOstrów Wlkp.4.547.057.529.0
32KOZŁOWSKA,MarzenaWP871800LKS PiastŚrem4.544.555.525.0
33ANDRZEJEWSKA,AnnaWP881900UKS KotwicaLeszno4.542.552.524.0
34TOBIASZ,MagdalenaMA881800PTSz.Płock448.058.024.5
35KOSECKA,KarolinaLD881600LKS PiastSieradz443.054.019.5
36BURA,AlicjaPL871900Juvena HańczaSuwałki443.053.523.0
37TYDA,BeataPO881800Tama JantarPruszcz Gdański442.052.020.0
38CIĄŻELA,AleksandraWP871800Pocztowiec TP S.A.Poznań3.540.050.015.5
39PIORUN,AgataLD881601UKS PijarskiŁowicz341.551.518.5
 

http://szachowavistula.pl/vistula/
 
e-mail

Valid HTML 4.01!