Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich gr. C 12 15'+10''/ruch
Katowice 2015-08-06/2015-08-08
M. | Tyt. | Nazwisko Imię | Woj. | FIDE | Rank. | Pkt. | MBch. | Bch. | Zw. | Prog. | |
1 | CM | Teclaf, Paweł | PO | 2014 | 2200 | KKS Ormuzd Kartuzy | 10.0 | 65.50 | 80.00 | 9 | 61.5 |
2 | I+ | Sanz Wawer, Daniel | MA | 1899 | 2100 | UKS Czternastka Warszawa | 9.0 | 67.00 | 83.00 | 8 | 57.5 |
3 | I | Suder, Jakub | MP | 1541 | 2000 | MLKSz Myślenice | 8.5 | 57.00 | 71.50 | 8 | 47.5 |
4 | I | Miś, Mieszko | PK | 1664 | 2000 | LKSz GCKiP Czarna | 8.0 | 64.00 | 79.50 | 7 | 51.0 |
5 | I+ | Czopor, Maciej | DS | 1662 | 2100 | KSz Polonia Wrocław | 8.0 | 61.00 | 74.50 | 7 | 50.0 |
6 | I | Skurniak, Szymon | WP | 1407 | 2000 | KTS Kalisz | 8.0 | 61.00 | 74.50 | 7 | 49.5 |
7 | I | Lipiak, Mateusz | PO | 1799 | 2000 | UKS SP11 Skoczek Tczew | 8.0 | 57.00 | 68.50 | 7 | 44.0 |
8 | I | Kopaczewski, Adam | KP | 1732 | 2000 | UKS Rotmistrz Grudziądz | 7.5 | 65.00 | 80.50 | 6 | 52.0 |
9 | I | Szczurek, Krzysztof | MP | 1747 | 2000 | KKSz Kraków | 7.5 | 64.00 | 78.00 | 7 | 51.5 |
10 | II+ | Ossoliński, Ziemowit | MA | 1509 | 1900 | KSz Polonia Warszawa | 7.5 | 61.50 | 75.00 | 6 | 49.0 |
11 | I | Poziomkowski, Szymon | MA | 1583 | 2000 | UKS SP 321 Warszawa - Bemowo | 7.5 | 60.50 | 76.00 | 6 | 47.0 |
12 | I | Golenia, Wojciech | MP | 1751 | 2000 | MKS MOS Wieliczka | 7.5 | 60.50 | 73.00 | 7 | 47.5 |
13 | II+ | Bąchór, Tomasz | MP | 1407 | 1900 | UKS Czarny Koń Olkusz | 7.5 | 56.00 | 68.50 | 6 | 46.5 |
14 | II+ | Koziorowicz, Michał | LB | 1484 | 1900 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. | 7.5 | 53.00 | 65.00 | 7 | 42.0 |
15 | I | Baum, Jonasz | MA | 1578 | 2000 | UKS Czternastka Warszawa | 7.0 | 68.50 | 83.50 | 6 | 51.5 |
16 | I | Warchoł, Bartosz | MP | 1536 | 2000 | TS Wisła Kraków | 7.0 | 62.00 | 75.00 | 5 | 45.5 |
17 | I+ | Golecki, Jan | MA | 1586 | 2100 | KS LAURA Chylice | 7.0 | 60.00 | 74.50 | 7 | 47.0 |
18 | II | Lichorad, Mateusz | SL | 1371 | 1800 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry | 7.0 | 57.00 | 70.50 | 5 | 41.0 |
19 | II | Kopeć, Norbert | PL | 1351 | 1800 | LUKSz Orient Sokółka | 7.0 | 56.50 | 68.50 | 6 | 44.0 |
20 | I | Szczepanowski, Tomasz | SK | 1292 | 2000 | IMUKSz Debiut Ostrowiec Świętokrzyski | 7.0 | 55.50 | 67.00 | 7 | 43.0 |
21 | II+ | Wolaniecki, Patryk | ZP | 1388 | 1900 | AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin | 7.0 | 54.50 | 68.00 | 7 | 43.0 |
22 | II | Pełka, Michał | SL | 1495 | 1800 | SLZSzach K-ce | 7.0 | 54.50 | 66.50 | 5 | 42.5 |
23 | I | Dixa, Oskar | WP | 1450 | 2000 | KTS Kalisz | 7.0 | 54.00 | 65.00 | 7 | 46.0 |
24 | II | Czechowski, Jakub | LB | 1442 | 1800 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. | 7.0 | 51.50 | 62.50 | 6 | 42.5 |
25 | III | Oborski, Artur | SL | 1428 | 1600 | KSz HETMAN Katowice | 7.0 | 48.00 | 58.50 | 6 | 37.0 |
26 | II+ | Strzelecki, Maciej | LD | 1600 | 1900 | KSz Piątka Skierniewice | 6.5 | 60.00 | 74.50 | 4 | 45.5 |
27 | II | Fiedorek, Michał | DS | 1405 | 1800 | KSz Miedź Legnica | 6.5 | 58.50 | 71.00 | 5 | 45.5 |
28 | II | Kurek, Dominik | MP | 1258 | 1800 | UKS Czarny Koń Olkusz | 6.5 | 57.00 | 69.50 | 4 | 39.0 |
29 | II | Ząbroń, Maksym | SL | 1280 | 1800 | UKS SP1 Jedynka Tychy | 6.5 | 57.00 | 68.50 | 3 | 39.0 |
30 | II | Redzisz, Michał | MA | 1477 | 1800 | KS LAURA Chylice | 6.5 | 56.00 | 68.00 | 6 | 41.0 |
31 | II | Norek, Bartosz | SL | 1326 | 1800 | Akademia Szachowa Gliwice | 6.5 | 56.00 | 67.50 | 6 | 40.0 |
32 | II | Jagura, Gabriel | LD | 1447 | 1800 | UKS Pałac Nieborów | 6.5 | 55.50 | 67.50 | 4 | 43.0 |
33 | II | Panek, Bartosz | SL | 1354 | 1800 | UKS Ognisko Rydułtowy | 6.5 | 55.00 | 68.00 | 6 | 37.5 |
34 | II | Pietrzak, Tomasz | MP | 1465 | 1800 | MLKSz Myślenice | 6.5 | 52.50 | 65.00 | 5 | 39.5 |
35 | II | Musiał, Tomasz | MP | 1428 | 1800 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 6.5 | 52.50 | 64.00 | 4 | 39.0 |
36 | II | Marciniszyn, Maciej | SL | 1537 | 1800 | MKSz Rybnik | 6.5 | 52.00 | 64.00 | 4 | 39.0 |
37 | II+ | Maciejewski, Kamil | LD | 1342 | 1900 | ŁKS Szach-Centrum Łódź | 6.5 | 52.00 | 62.50 | 6 | 39.0 |
38 | II | Kulesza, Andrzej | MP | 1197 | 1800 | TS Wisła Kraków | 6.5 | 52.00 | 62.50 | 5 | 37.0 |
39 | II | Bukała, Norbert | LU | 1371 | 1800 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 6.5 | 49.00 | 59.00 | 5 | 38.5 |
40 | I | Stępniowski, Jakub | PK | 1424 | 2000 | UKS SP1 Leżajsk | 6.5 | 48.50 | 59.00 | 6 | 38.5 |
41 | II | Jaszczuk, Hubert | PL | 1395 | 1800 | MUKS Stoczek 45 Białystok | 6.0 | 58.50 | 70.50 | 5 | 41.5 |
42 | II | Musiała, Jakub | DS | 1364 | 1800 | MUKS MDK Fabryczna Wrocław | 6.0 | 57.50 | 70.00 | 5 | 38.0 |
43 | II | Bujalski, Mateusz | MA | 1351 | 1800 | UKS Czternastka Warszawa | 6.0 | 56.50 | 69.00 | 6 | 40.0 |
44 | II | Lechman, Gabriel | DS | 1174 | 1800 | UKS Giecek Radków | 6.0 | 56.50 | 68.00 | 5 | 38.5 |
45 | II | Popadowski, Wojciech | ZP | 1343 | 1800 | KSz Gryf Szczecin | 6.0 | 55.50 | 66.00 | 5 | 39.5 |
46 | II | Niedbała, Bartłomiej | SL | 1293 | 1800 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry | 6.0 | 54.00 | 68.50 | 5 | 36.5 |
47 | II | Grochol, Kamil | SL | 1558 | 1800 | MKSz Rybnik | 6.0 | 53.50 | 65.00 | 2 | 40.5 |
48 | II | Mazurek, Bartosz | DS | 1384 | 1800 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 6.0 | 52.50 | 65.00 | 5 | 38.5 |
49 | II | Lorenz, Rafał | WP | 1329 | 1800 | UKS ZSO Włoszakowice | 6.0 | 51.50 | 61.00 | 4 | 36.5 |
50 | II | Majdański, Maksymilian | LB | 1347 | 1800 | STMGK Strzelce Krajeńskie | 6.0 | 50.50 | 61.00 | 5 | 35.5 |
51 | II | Paprocki, Stanisław | KP | 1319 | 1800 | BKS Chemik Bydgoszcz | 6.0 | 50.50 | 60.50 | 4 | 36.5 |
52 | III | Święch, Łukasz | MP | 1369 | 1600 | KKSz Kraków | 6.0 | 49.00 | 61.00 | 5 | 33.5 |
53 | II | Piwowarczyk, Bartłomiej | MP | 1361 | 1800 | MLKSz Myślenice | 6.0 | 48.00 | 59.50 | 5 | 33.5 |
54 | III | Sapiński, Sebastian | PL | 1017 | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 6.0 | 47.50 | 57.50 | 5 | 28.5 |
55 | III | Kozubek, Krystian | SL | 1346 | 1600 | PSSz Pszczyna | 6.0 | 44.50 | 54.00 | 4 | 32.5 |
56 | I | Pniaczek, Marek | MP | 1577 | 2000 | UKS przy SP 8 Chrzanów | 5.5 | 60.00 | 73.50 | 5 | 42.5 |
57 | II | Stolarski, Adam | ZP | 1410 | 1800 | KSz Gryf Szczecin | 5.5 | 58.00 | 70.00 | 4 | 41.5 |
58 | II | Bojczewski, Mateusz | LU | 1530 | 1800 | LKSz Lublin | 5.5 | 54.00 | 68.50 | 5 | 39.5 |
59 | II+ | Wrona, Florian | MP | 1257 | 1900 | MKS MOS Wieliczka | 5.5 | 54.00 | 64.00 | 4 | 37.0 |
60 | II | Lewandowski, Witold | WP | 1275 | 1800 | AZS Poznań | 5.5 | 53.00 | 64.50 | 5 | 31.5 |
61 | II | Skawiński, Szymon | MA | 1407 | 1800 | UKS MDK Radom | 5.5 | 52.50 | 64.00 | 4 | 38.0 |
62 | II | Żygadło, Kajetan | KP | 1198 | 1800 | UKS FALA Świekatowo | 5.5 | 50.50 | 60.50 | 4 | 32.5 |
63 | III | Królak, Kacper | MA | 1123 | 1600 | MTSz Mińsk Mazowiecki | 5.5 | 50.00 | 61.50 | 5 | 30.5 |
64 | II | Żurawicki, Jakub | MA | 1236 | 1800 | PUKS Fides Węgrów | 5.5 | 50.00 | 59.50 | 5 | 31.5 |
65 | II | Rogala, Miłosz | ZP | 1314 | 1800 | GKSz Solny Grzybowo | 5.5 | 49.50 | 61.50 | 4 | 34.0 |
66 | II+ | Stankiewicz, Kamil | OP | 1278 | 1900 | UKS Rodło Opole | 5.5 | 47.50 | 58.00 | 4 | 29.5 |
67 | III | Jankowski, Igor | KP | 1283 | 1600 | UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz | 5.5 | 47.00 | 59.00 | 5 | 30.0 |
68 | III | Fiszer, Jakub | MA | 1322 | 1600 | UKS SP 321 Warszawa - Bemowo | 5.5 | 46.50 | 56.50 | 5 | 32.5 |
69 | II+ | Trybuś, Daniel | SL | 1520 | 1900 | KSz Zefir Boguszowice | 5.5 | 46.00 | 56.00 | 5 | 32.0 |
70 | II | Górski, Robert | PO | 1347 | 1800 | UKS Korona Gdańsk | 5.5 | 45.50 | 56.50 | 5 | 32.0 |
71 | II | Smoleń, Sebastian | SL | 1283 | 1800 | SLZSzach K-ce | 5.5 | 45.00 | 54.50 | 5 | 28.0 |
72 | II | Kutyło, Konrad | PL | 1307 | 1800 | UMKSz Jaćwież Suwałki | 5.5 | 45.00 | 53.00 | 4 | 30.5 |
73 | II | Zajkowski, Szymon | PL | 1175 | 1800 | LUKSz Orient Sokółka | 5.5 | 44.00 | 52.00 | 5 | 28.5 |
74 | II | Ciesielski, Maciej | LD | 1247 | 1800 | KSz Piątka Skierniewice | 5.0 | 56.50 | 69.50 | 5 | 33.0 |
75 | II | Górkiewicz, Mateusz | LB | 1522 | 1800 | ŻKSz Żary | 5.0 | 52.50 | 65.00 | 4 | 34.5 |
76 | II | Jędrusik, Adam | MA | 1214 | 1800 | UKS Czternastka Warszawa | 5.0 | 51.50 | 62.50 | 4 | 32.0 |
77 | III | Kania, Dominik | SL | 1200 | 1600 | KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny | 5.0 | 47.00 | 57.00 | 5 | 29.0 |
78 | III | Salawa, Wiktor | MP | 1301 | 1600 | MKS MOS Wieliczka | 5.0 | 47.00 | 56.50 | 4 | 32.0 |
79 | II | Kosior, Jan | DS | 1215 | 1800 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 5.0 | 47.00 | 56.50 | 4 | 30.5 |
80 | III | Cisek, Kamil | LU | 1230 | 1600 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 5.0 | 46.00 | 57.00 | 3 | 28.0 |
81 | III | Łaźniewski, Tadeusz | WP | 1126 | 1600 | AZS Poznań | 5.0 | 44.00 | 53.50 | 3 | 26.0 |
82 | II | Szeliga, Sebastian | SL | 1476 | 1800 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 5.0 | 43.50 | 52.50 | 4 | 28.5 |
83 | III | Kopaniewski, Jakub | LD | 1104 | 1600 | ŁKS Szach-Centrum Łódź | 5.0 | 41.00 | 51.00 | 5 | 27.0 |
84 | III | Jucha, Miłosz | SL | 0 | 1600 | PSSz Pszczyna | 5.0 | 40.00 | 49.50 | 3 | 24.5 |
85 | II | Kozłowski, Szymon | MA | 1266 | 1800 | KSz Polonia Warszawa | 5.0 | 39.00 | 48.00 | 5 | 24.0 |
86 | III | Walendykiewicz, Jakub | PL | 0 | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 5.0 | 37.50 | 47.00 | 5 | 24.0 |
87 | II | Wnuk, Wojciech | MP | 1197 | 1800 | UKS GONIEC Staniątki | 4.5 | 56.00 | 69.50 | 3 | 34.5 |
88 | III | Zmysłowski, Tobiasz | SL | 1153 | 1600 | KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice | 4.5 | 51.00 | 60.00 | 3 | 29.0 |
89 | III | Zborowski, Paweł | MP | 1287 | 1600 | TS Wisła Kraków | 4.5 | 49.00 | 59.00 | 4 | 30.5 |
90 | III | Tadych, Szymon | WP | 1199 | 1600 | KS KORONA Zakrzewo | 4.5 | 47.50 | 59.00 | 4 | 30.0 |
91 | III | Łazarski, Przemysław | LD | 0 | 1600 | UKS Pałac Nieborów | 4.5 | 46.50 | 58.00 | 3 | 28.0 |
92 | III | Michalski, Adrian | LU | 1339 | 1600 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 4.5 | 46.50 | 57.50 | 3 | 30.0 |
93 | III | Wykurz, Piotr | MP | 0 | 1600 | KKSz Kraków | 4.5 | 45.50 | 54.50 | 4 | 26.0 |
94 | III | Makos, Mateusz | SL | 0 | 1600 | UKS 21 Podlesie | 4.5 | 45.00 | 55.00 | 3 | 26.0 |
95 | III | Borek, Michał | LU | 1149 | 1600 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 4.5 | 44.00 | 54.50 | 4 | 24.0 |
96 | III | Gałaszewski, Karol | PL | 0 | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 4.5 | 43.50 | 52.50 | 4 | 23.5 |
97 | III | Kałkowski, Igor | SL | 1329 | 1600 | UKS 21 Podlesie | 4.5 | 41.50 | 50.00 | 4 | 29.0 |
98 | III | Lemke, Albert | PO | 0 | 1600 | TKKF Rzemyk Gdynia | 4.5 | 39.50 | 47.50 | 4 | 19.5 |
99 | III | Paterman, Grzegorz | SL | 1282 | 1600 | MKSz Rybnik | 4.5 | 37.00 | 47.50 | 4 | 20.0 |
100 | III | Ustrzycki, Antoni | MP | 0 | 1600 | KKSz Kraków | 4.5 | 37.00 | 45.50 | 4 | 20.0 |
101 | III | Nieuważny, Adam | MP | 1286 | 1600 | KKSz Kraków | 4.0 | 51.50 | 63.50 | 4 | 30.0 |
102 | II | Markiewicz, Krzysztof | WP | 1201 | 1800 | KSz ORŁY Pleszew | 4.0 | 49.00 | 60.00 | 2 | 26.5 |
103 | III | Ciborowski, Konrad Jr | MP | 1232 | 1600 | KKSz Kraków | 4.0 | 47.50 | 58.00 | 4 | 27.0 |
104 | III | Karzel, Ludwik | MA | 1292 | 1600 | KS LAURA Chylice | 4.0 | 42.50 | 53.50 | 3 | 25.5 |
105 | III | Kornat, Marcel | SL | 0 | 1600 | LKS Strażak Zabrzeg | 4.0 | 40.50 | 49.50 | 2 | 23.0 |
106 | IV | Vanduyfhuys, Ilja | DS | 1007 | 1250 | KS AZS Politechnika Wrocław | 4.0 | 40.00 | 49.50 | 3 | 22.0 |
107 | III | Rytwiński, Karol | PL | 1017 | 1600 | KSz. Javena Hańcza Suwałki | 4.0 | 39.00 | 48.50 | 4 | 18.0 |
108 | IV | Leńczuk, Krystian | LU | 0 | 1400 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 4.0 | 36.00 | 43.50 | 4 | 15.0 |
109 | IV | Lutostański, Karol | SL | 0 | 1400 | SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry | 4.0 | 32.50 | 39.00 | 3 | 17.5 |
110 | III | Owoc, Jakub | MP | 1147 | 1600 | TS Wisła Kraków | 3.5 | 47.00 | 56.50 | 3 | 22.5 |
111 | II | Kebel, Bartosz | DS | 0 | 1800 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław | 3.5 | 44.50 | 55.00 | 3 | 24.0 |
112 | III | Łaźniewski, Marcin | WP | 1189 | 1600 | AZS Poznań | 3.5 | 41.50 | 51.00 | 2 | 20.0 |
113 | III | Kaczmarczyk, Wojciech | WP | 0 | 1600 | UKS Smecz Konin | 3.5 | 37.50 | 45.50 | 3 | 18.5 |
114 | IV | Wołkow, Antoni | MP | 0 | 1400 | KKSz Kraków | 3.5 | 36.50 | 45.00 | 3 | 17.5 |
115 | IV | Blacha, Patryk | MP | 0 | 1400 | KKSz Kraków | 3.5 | 36.00 | 43.50 | 2 | 14.0 |
116 | IV | Stuchlak, Wojciech | WP | 0 | 1400 | KS KORONA Zakrzewo | 3.5 | 33.50 | 42.50 | 3 | 13.5 |
117 | III | Hasterok, Łukasz | OP | 1302 | 1600 | SSz Strzelec Strzelce Opolskie | 3.0 | 43.00 | 53.00 | 2 | 23.0 |
118 | III | Czogala, Tomasz | SL | 1044 | 1600 | Akademia Szachowa Gliwice | 3.0 | 40.50 | 49.50 | 2 | 18.5 |
119 | V | Krzaczkowski, Kacper | LU | 0 | 1200 | UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski | 3.0 | 36.00 | 44.50 | 2 | 15.0 |
120 | IV | Zając, Szymon | WP | 0 | 1400 | UKS ZSO Włoszakowice | 3.0 | 34.50 | 42.50 | 0 | 13.5 |
121 | III | Biegański, Mikołaj | WP | 0 | 1600 | UKS ZSO Włoszakowice | 2.5 | 36.00 | 43.50 | 2 | 12.0 |
122 | IV | Mac, Adam | PK | 0 | 1400 | RzKSz Rzeszów | 2.5 | 34.50 | 41.00 | 2 | 12.0 |
123 | III | Szczypawka, Piotr | MA | 0 | 1600 | PUKS Mikołaj Gąbin | 2.0 | 37.00 | 45.00 | 2 | 15.0 |
124 | IV | Głuszyński, Michał | WP | 0 | 1400 | KS KORONA Zakrzewo | 2.0 | 30.50 | 37.50 | 1 | 6.0 |
125 | bk | Poremski, Aleksander | SL | 0 | 1000 | UKS Mat Zabrze Grzybowice | 1.0 | 39.00 | 47.50 | 0 | 11.0 |
126 | II | Wojnowski, Jan | MA | 1517 | 1800 | KSz Polonia Warszawa | 0.0 | 31.50 | 38.50 | 0 | 0.0 |
126 | III | Fryda, Dominik | SL | 1193 | 1600 | Akademia Szachowa Gliwice | 0.0 | 31.50 | 38.50 | 0 | 0.0 |
126 | III | Kubiczek, Jakub | SL | 0 | 1600 | SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza | 0.0 | 31.50 | 38.50 | 0 | 0.0 |
126 | IV | Szostkowski, Kacper | SL | 0 | 1400 | UKS Mat Zabrze-Grzybowice | 0.0 | 31.50 | 38.50 | 0 | 0.0 |
Info: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2015/ti_3421/results.html?l=pl&tb=10_
Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2015
Pismo utworzone dnia 26-12-1997