Szachowa Vistula

Tradewise Gibraltar Chess Festival Caleta 2018


Caleta 2018

M Tyt. Nazwisko ImiÄ™ Fed.FIDEPkt. TB1 TB2
1GMAronian Levon ARM27977,532746
2GMVachier-Lagrave Maxime FRA27937,522759
3GMNakamura Hikaru USA27817,512822
4GMRapport Richard HUN27007,502763
5GMVitiugov Nikita RUS27327,502731
6GMAdams Michael ENG27097,502731
7GMLe Quang Liem VIE27377,502713
8GMHowell David W L ENG2682702760
9GMGupta Abhijeet IND2610702732
10GMDebashis Das IND2501702728
11GMDuda Jan-Krzysztof POL2724702713
12GMOparin Grigoriy RUS2607702713
13GMWang Hao CHN2711702710
14GMVocaturo Daniele ITA2609702679
15GMGelfand Boris ISR2697702673
16GMSethuraman S.P. IND2646702672
17GMSutovsky Emil ISR2673702668
18GMDubov Daniil RUS2694702658
19Henderson De La Fuente Lance ESP2429702642
20GMKobo Ori ISR2477702638
21GMCheparinov Ivan BUL2699702634
22GMMotylev Alexander RUS2673702633
21GMNarayanan S. L. IND2573702633
24GMEpishin Vladimir RUS2536702595
25GMBindrich Falko GER2605702594
26GMAntipov Mikhail Al. RUS25886,502715
27GMGledura Benjamin HUN26126,502711
28GMGrandelius Nils SWE26476,502686
29GMMikhalevski Victor ISR25386,502674
30GMCramling Pia SWE24496,502659
31FMEsipenko Andrey RUS25716,502643
32GMDeac Bogdan-Daniel ROU25496,502639
33GMVenkatesh M.R. IND24456,502635
34GMNavara David CZE27496,502633
35GMIvanchuk Vassily UKR27266,502619
36GMLalith Babu M R IND25426,502600
37GMTregubov Pavel V. RUS25756,502599
38GMSaric Ivan CRO26646,502596
39GMHarikrishna P. IND27456,502591
40GMAkobian Varuzhan USA26476,502583
41GMSvane Rasmus GER25956,502581
42GMSwapnil S. Dhopade IND25336,502580
43GMLagno Kateryna RUS25566,502554
44IMPrasanna Raghuram Rao IND24586,502549
45GMGopal G.N. IND25936,502536
46IMNihal Sarin IND25246,502523
47GMKollars Dmitrij GER25056,502514
48GMKaidanov Gregory USA25486,502498
49GMBosiocic Marin CRO26286,502485
50IMBatsiashvili Nino GEO2504602615
51GMPichot Alan ARG2552602586
52IMDragnev Valentin AUT2466602578
53GMPeralta Fernando ARG2559602573
54GMPerez Ponsa Federico ARG2553602571
55GMAntal Gergely HUN2522602568
56GMSandipan Chanda IND2579602563
57IMKozak Adam HUN2418602550
58GMLei Tingjie CHN2531602544
59GMBuhmann Rainer GER2587602541
60IMXu Yi CHN2482602537
61GMHuzman Alexander ISR2561602535
62GMGunina Valentina RUS2502602526
63IMHaria Ravi ENG2374602523
64GMJu Wenjun CHN2572602520
65GMPapp Gabor HUN2607602518
66FMTate Alan SCO2358602502
67GMMuzychuk Anna UKR2571602495
68GMDonchenko Alexander GER2580602493
69IMZanan Evgeny ISR2482602491
70FMBakalchuk Johnatan ISR2400602488
71GMSalomon Johan NOR2476602478
72GMBanusz Tamas HUN2641602476
73GMGeorgiev Kiril BUL2623602474
74GMMichalik Peter CZE2553602469
75FMMerario Alarcon Andres ESP2298602462
76IMPaehtz Elisabeth GER2464602452
77GMAnton Guijarro David ESP2666602442
78GMCuenca Jimenez Jose Fernando ESP2489602413
79IMYankelevich Lev GER2456602391
80IMDocx Stefan BEL2442602355
81GMGagare Shardul IND24945,502608
82GMMoussard Jules FRA25715,502599
83FMPrithu Gupta IND23735,502570
84GMGrigoriants Sergey RUS25685,502566
85IMHemant Sharma (Del) IND23485,502556
86GMMuzychuk Mariya UKR25405,502553
87IMSaduakassova Dinara KAZ24705,502529
88GMShort Nigel D ENG26815,502522
89IMSonis Francesco ITA24255,502515
90IMPerez Garcia Rodney Oscar CUB23205,502511
91GMSteinberg Nitzan ISR25125,502509
92IMPraggnanandhaa R IND25155,502506
93IMMohammad Nubairshah Shaikh IND23805,502500
94WGMGoryachkina Aleksandra RUS24935,502478
95GMBaron Tal ISR25485,502475
96GMDvirnyy Danyyil ITA25345,502471
97GMMoroni Luca Jr ITA25475,502469
98IMMkrtchian Lilit ARM23785,502461
99GMHuschenbeth Niclas GER25875,502447
100GMBlomqvist Erik SWE25025,502441
101IMChristiansen Johan-Sebastian NOR24925,502439
102GMStefanova Antoaneta BUL24895,502437
103IMSwayams Mishra IND24325,502434
104WGMParamzina Anastasya RUS22255,502428
105FMGavrilescu David ROU24375,502421
106WGMHoolt Sarah GER24005,502416
107WGMGara Ticia HUN23315,502410
108GMStuder Noel SUI24765,502398
109IMGrinberg Eyal ISR24485,502397
110IMErenberg Ariel ISR23825,502395
111IMSuarez Gomez Julio ESP24865,502392
112GMKosteniuk Alexandra RUS25615,502391
113GMVasquez Schroeder Rodrigo CHI25545,502390
114GMSolomon Kenny RSA24205,502384
115FMBlohberger Felix AUT23675,502383
116IMCawdery Daniel RSA24465,502381
117GMKhotenashvili Bela GEO24865,502379
118FMPerez Flavio FRA22795,502371
119IMSukandar Irine Kharisma INA23875,502370
120FMBjerre Jonas Buhl DEN23675,502369
121IMMartinez Martin David ESP23995,502363
122IMBellahcene Bilel FRA24945,502350
123Bopp Thomas Dr.GER21545,502197
124GMBellon Lopez Juan Manuel SWE2334502513
125GMIturrizaga Bonelli Eduardo VEN2650502456
126FMDe Haan Eric NED2304502454
127IMLou Yiping CHN2462502448
128IMGaehwiler Gabriel SUI2428502445
129FMLombaers Peter NED2345502445
130IMVega Gutierrez Sabrina ESP2427502419
131IMMelia Salome GEO2404502401
132GMLarino Nieto David ESP2464502397
133GMDzagnidze Nana GEO2522502396
134IMLadron De Guevara Pinto Paolo ESP2427502381
135IMRaja Harshit IND2427502378
136FMGoriatchkin Jouri RUS2310502377
137IMMannion Stephen R SCO2285502372
138IMCernousek Lukas CZE2468502371
139GMTarjan James USA2432502367
140WGMPapp Petra HUN2324502364
141IMPerez Garcia Alejandro ESP2357502344
142GMLibiszewski Fabien FRA2530502340
143IMStark Lars GER2381502332
144IMRenman Nils-Gustaf SWE2350502331
145IMBatchimeg Tuvshintugs MGL2398502324
146WIMNandhidhaa Pv IND2238502319
147GMAkesson Ralf SWE2443502318
148IMShachar Ehud ISR2401502318
149WIMSahl Sheila Barth NOR2178502316
150IMWallace John Paul AUS2415502306
151IMAlmagro Llamas Pablo ESP2479502293
152IMDevereaux Maxim L NOR2370502274
153IMPigott John C ENG2418502259
154Villar Reymundo Juan Antonio PER2121502246
155IMPovah Nigel E ENG2310502167
156Pinho Paulo POR2186502117
157CMBozinovic Boban AUT1972502082
158IMGara Anita HUN23504,502459
159FMSadhwani Raunak IND23214,502445
160IMPadmini Rout IND23254,502404
161FMDe Francesco Klaus GER22874,502393
162FMGandrud Vegar Koi NOR23464,502389
163IMEsserman Marc USA24464,502369
164IMMohota Nisha IND22694,502368
165IMLazarne Vajda Szidonia HUN23624,502352
166GMPaehtz Thomas GER23564,502349
167GMZhukova Natalia UKR24384,502342
168FMLopez Mulet Inigo ESP23184,502334
169IMWemmers Xander NED24304,502319
170WIMTejaswini Sagar IND20814,502315
171FMHorvath Dominik AUT23294,502311
172WFMMovileanu Daniela ITA21634,502311
173WIMGarcia Martin Marta ESP23234,502308
174Oglaza Oskar POL22454,502298
175IMKeymer Vincent GER24084,502281
176FMYoo Christopher Woojin USA22544,502265
177FMGavilan Diaz Mario ESP22514,502264
178FMSerarols Mabras Bernat ESP22354,502246
179FMAntova Gabriela BUL22604,502230
180CMColeman David J ENG20554,502207
181Pabalan Rocky PHI20984,502200
182Weisbuch Udi ISR21774,502196
183WIMHeinemann Josefine GER22704,502194
184Barrenechea Bahamonde Gustavo ESP21274,502193
185WGMRapport Jovana SRB23054,502188
186IMRanaivoharisoa Alain MAD21424,502170
187FMVan Zyl-Rudd Jack RSA21974,502168
188Guthrie David NZL21814,502157
189Lochte Thomas GER21694,502073
190GMEdouard Romain FRA2613402522
191IMSantos Ruiz Miguel ESP2510402330
192WIMRichards Heather S AUS2223402316
193FMPlotkin Victor CAN2242402296
194WGMMaisuradze Nino FRA2234402296
195Berrocal Ruiz Valentin ESP2068402272
196Spence David J ENG2127402255
197Pein Jonathan ENG2153402217
198FMJessel Stephen IRL2342402215
199Gonzalez Gonzalez Alfonso ESP2192402213
200Bliumberg Vladislav UKR2276402200
201Maloberti David FRA2148402193
202Roman Lopez Jesus ESP2008402189
203FMKvisla Johannes Luangtep NOR2234402174
204Lercel Michal POL2252402171
205IMMeszaros Andras HUN2258402166
206WFMHapala Elisabeth AUT2097402160
207Barthel Ansgar GER2187402143
208FMSmith Andrew Philip IRL2111402137
209Bendayan Claros Aaron ESP2191402134
210WIMGagare Shalmali IND2001402120
211Janiszewski Maciej POL2029402118
212FMBergstrom Rolf SWE2276402115
213Veltkamp Gerben NED2123402110
214Barraza Caracuel Ignacio ESP2185402099
215Cherigui Mourad MAR1892402095
216Sanjuan Garcia Miguel ESP2019402093
217Safarian Alek AUS2006402092
218CMWalton Alan J ENG2194402070
219Hamer Martyn ENG2020402048
220Cramling Bellon Anna SWE1978402040
221Arroyo Rodriguez Jesus ESP2057402024
222Mayank Pal IND1834401970
223IMQuillan Gary ENG23403,502488
224GMIbarra Jerez Jose Carlos ESP25773,502424
225IMBellin Robert ENG23433,502247
226Midonet Matthieu FRA22133,502174
227Verneuil Pascal FRA21593,502146
228Sajjadi Kimiya NOR19113,502109
229Suez-Panama Gilles FRA19593,502108
230WCMAvila Fraire Ameyalli MEX20143,502100
231Semprun Martinez Fernando ESP22093,502091
232Obiamiwe Paul NGR18913,502076
233Stewart Ashley ENG21203,502044
234WFMChibnall Alana AUS19063,502043
235Bryant Richard B E ENG20163,502007
236Marder Simon SWE20543,501969
237Bolt Graham ENG20943,501960
238Lochte Szilvia HUN18623,501813
239Klementys Jerzy POL17393,501777
240Longa Yauca Javier PER2198302298
241WFMCholleti Sahajasri IND2083302158
242IMEstrada Nieto Julian MEX2222302149
243Byron Alan M ENG2099302133
244CMOsuna Vega Enrique ESP2102302097
245FMBaert Andy BEL2164302070
246Hewson Brian W R ENG2024302052
247De Graaf Dick NED2152302006
248Compton Alistair NZL2082301998
249Herzwurm Robert GER2123301983
250Burke Mitchell R ENG1989301981
251Gillis Onieva Celia ESP1848301980
252Vilarnovo Caamano Jose ESP1981301946
253WIMMakka Ioulia GRE2167301935
254Biegel Thomas GER1984301922
255CMDev Shah IND1977301890
256Van De Groep William NED1972301867
257CMHelin Mikael SWE1962301828
258Yilmaz Kazim NOR1656301800
259Mozelius Peter SWE1871301714
260Kozarcanin Sead CRO20482,502045
261Bjerre Tavs DEN20712,501950
262Dasaolu Rotimi NGR20642,501929
263Adewole Adeyinka NGR20012,501920
264CMReuben Stewart ENG20452,501865
265Gravett Alan D ENG18252,501825
266Francois-Haugrin Said FRA17142,501783
267FMSanchez Jerez Emilio Miguel ESP2330202130
268Ansari Athar ENG1919201871
269FMOdeh Kenneth NGR1922201806
270Wilson Matthew R ENG1782201805
271Edvardsen Ragnar NOR1968201729
272Redondo Flores David ESP20001,502028
273Opasiak Dustin Tennessee POL17971,501875
274Mifsud T. MLT22500,501803
275Bullock Lee ENG15720,501089
276FMSchwartz Ylon USA2267000

Caleta 2018

Info: https://www.gibchess.com/

Info: http://chess-results.com/tnr301239.aspx

Partie: (games)

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2018
Pismo utworzone dnia 26-12-1997