Szachowa Vistula

Turnieje Szachowe w DK "Rakowiec" Warszawa


Mazowsze i Warszawa 2020

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych życzymy uczestnikom naszych turniejów. Mamy nadzieję, że niebawem powrócimy do gry!

Zajęcia w Domu Kultury "Rakowiec" są wstrzymane do odwołania. O wznowieniu turniejów powiadomimy komunikatem.

Turnieje szachowe w Domu Kultury "Rakowiec" (pięknie pracująca wielosekcyjna placówka, korzystająca ze wsparcia spółdzielni mieszkaniowej "Rakowiec") przy ul. Wiślickiej 8 odbywają się w czwartki od godziny 16:30. Gramy 9 rund systemem szwajcarskim, tempo wynosi 15 minut na partię dla każdego. Wpisowe wynosi 10 złotych, po każdym turnieju pomiędzy uczestnikami, którzy dotrwają do zakończenia, losowane są nagrody (niezależnie od lokaty końcowej). Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału, jednorazowo lub w sposób systematyczny. Prowadzona jest punktacja ciągła w ramach każdego półrocza, a wyróżniający się szachiści mogą liczyć na puchary lub dyplomy.

 

Tabele turniejów rozegranych w latach 2019/2020

2020-03-05 | 2020-02-27 | 2020-02-20 |
2020-02-13 | 2020-02-06 | 2020-01-30 | 2020-01-23 | 2020-01-16 | 2020-01-09 |
2020-01-02 | 2019-12-19 | 2019-12-12 | 2019-12-05 | 2019-11-28 | 2019-11-21 |
2019-11-14 | 2019-11-07 | 2019-10-31 | 2019-10-24 | 2019-10-17 | 2019-10-10 |
2019-10-03 | 2019-09-26 | 2019-09-19 | 2019-09-12 | 2019-09-05 | 2019-08-29 |
2019-08-22 | 2019-06-27 | 2019-06-19 | 2019-06-13 | 2019-05-30 | 2019-05-23 |
2019-05-16 | 2019-05-09 | 2019-04-25 | 2019-04-18 | 2019-04-11 | 2019-04-04 |
2019-03-28 | 2019-03-21 | 2019-03-14 | 2019-03-07 | 2019-02-21 | 2019-02-14 |
2019-02-07 | 2019-01-31 | 2019-01-24 | 2019-01-17 | 2019-01-10 | 2019-01-03 |

2020-03-05

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr              2100    7.5     26.5  36.0   33.5
2  Lissowski, Tomasz         2000    6       24.0  33.0   29.0
3  Łukasik, Ireneusz         2000    5       23.5  32.0   20.0
4  Turlejski, Sławomir       2000    4.5     28.0  39.0   24.0
5  Kwiek, Janusz             2000    4.5     22.0  30.5   19.5
6  Staniszewski, Wojciech    1800    4.5     22.0  30.5   17.5
7  Wiktor, Zygmunt           1800    4.5     20.0  28.5   19.5
8  Szopa, Andrzej            1800    3.5     28.0  37.0   18.5
9  Białczyński, Michał       1800    3.5     24.0  32.5   17.0
10 Dostaw, Zdzisław          1600    1.5     24.0  31.0    8.0
11 Szymczak, Wiesław         1600    1.5/7   18.5  25.5    4.0
12 Krupiński, Leszek         1400    0.5/7   19.0  25.5    2.5


2020-02-27

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr                 2100    7       36.5  47.5   37.0
2  Wysocki, Mieczysław          2000    7       35.0  44.0   33.5
3  Turlejski, Sławomir          2000    6       36.0  46.0   31.0
4  Staniszewski, Wojciech       1800    6       35.0  45.0   29.0
5  Dropia, Rafał                1800    5.5     37.0  46.0   31.0
6  Lissowski, Tomasz            2000    5.5     34.5  44.5   32.5
7  Jefimow, Bronisław           1800    5       25.5  34.5   17.0
8  Łukasik, Ireneusz            2000    4.5     34.5  43.5   25.0
9  Kwiek, Janusz                2000    4       35.0  44.0   23.5
10 Markiewicz, Janusz           1800    4       32.0  41.0   20.0
11 Białczyński, Michał          1800    4       29.0  38.0   18.5
12 Piela, Zygmunt               1600    4/7     23.5  31.5   19.0
13 Krukowski, Jarosław          1400    3.5     31.0  40.5   13.0
14 Szopa, Andrzej               1800    3.5     28.5  36.5   19.0
15 Wiktor, Zygmunt              1800    3.5     25.0  34.0   16.0
16 Zdziarski, Waldemar          1800    3       30.0  38.0   12.0
17 Dostaw, Zdzisław             1600    2       29.0  38.0   14.0
18 Pigoń, Rafał                 1400    2/8     23.0  30.5    7.0


2020-02-20

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Trylski, Antoni              2100    7       37.0  47.0   33.0
2  Turlejski, Sławomir          2000    7       36.5  47.5   34.5
3  Gasik, Piotr                 2100    6       37.0  48.0   35.0
4  Szymczak, Rafał              2100    6       37.0  47.0   31.0
5  Lissowski, Tomasz            2000    6       36.5  46.5   31.0
6  Jaskulski, Jan               2000    5       36.0  46.0   28.0
7  Białczyński, Michał          2000    5       31.5  41.5   23.5
8  Staniszewski, Wojciech       1800    5       30.0  37.5   22.5
9  Łukasik, Ireneusz            2000    4.5     34.5  44.5   25.5
10 Wysocki, Mieczysław          2000    4.5     32.5  40.0   25.0
11 Budrewicz, Henryk            2000    4.5     32.0  42.0   22.0
12 Zdziarski, Waldemar          1800    4       32.0  39.5   20.0
13 Jefimow, Bronisław           1800    4       28.5  36.0   19.5
14 Kwiek, Janusz                2000    4       28.0  34.5   18.0
15 Wiktor, Zygmunt              1800    3.5     26.5  33.0   13.0
16 Szopa, Andrzej               1800    3       32.5  43.0   19.5
17 Markiewicz, Janusz           1800    3       29.5  36.0   14.0
18 Piela, Zygmunt               1600    3/7     23.5  29.0   13.0
19 Krupiński, Leszek            1400    2.5/7   23.5  29.0   11.0
20 Andrychowicz, Jacek          1600    0.5     27.5  35.5    2.5


2020-02-13

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr                 2100    7       37.0  48.0   35.0
2  Jaskulski, Jan               2000    6.5     36.0  46.0   33.0
3  Szymczak, Rafał              2100    6.5     35.5  46.0   29.5
4  Kwiek, Janusz                2000    6       37.5  48.5   34.0
5  Łukasik, Ireneusz            2000    6       35.0  44.0   28.0
6  Turlejski, Slawomir          2000    5       38.5  49.0   28.0
7  Staniszewski, Wojciech       1800    5       33.0  40.0   20.0
8  Markiewicz, Janusz           1800    5       31.5  40.5   22.0
9  Lissowski, Tomasz            2000    4.5     37.0  46.0   26.0
10 Białczyński, Michał          1800    4.5     33.5  40.5   26.0
11 Zdziarski, Waldemar          1800    4.5     30.0  38.5   22.0
12 Budrewicz, Henryk            2000    4.5     30.0  36.5   21.5
13 Wiktor, Zygmunt              1800    4.5     29.5  35.5   20.0
14 Szymczak, Wiesław            1600    4       30.0  38.5   20.0
15 Jefimow, Bronisław           1800    4       28.0  34.5   17.5
16 Łazarski, Jacek              1600    2.5     29.5  35.5   15.5
17 Piela, Zygmunt               1600    1       13.0  19.5    3.0
18 Andrychowicz, Jacek          1400    0       28.5  35.0    0.0

2020-02-06

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr            2100    8.5     33.5  44.0   43.0
2  Turlejski, Sławomir     2000    7       34.0  44.0   31.5
3  Lissowski, Tomasz       2000    7       33.5  45.5   34.5
4  Łukasik, Ireneusz       2000    5       36.0  47.0   27.5
4  Staniszewski, Wojciech  1800    5       35.0  46.0   24.0
6  Kwiek, Janusz           2000    4.5     33.0  44.0   22.0
7  Szopa, Andrzej          1600    4.5/8   33.0  43.0   23.0
8  Białczyński, Michał     2000    4.5     32.5  42.5   24.0
9  Zdziarski, Waldemar     1800    4.5     31.0  39.5   22.5
10 Jefimow, Bronisław      1800    4       30.0  40.0   20.0
11 Wiktor, Zygmunt         1800    4       28.0  37.5   18.5
12 Dostaw, Zdzisław        1600    3.5     29.5  39.5   20.5
13 Krupiński, Leszek       1400    3       27.0  33.5   15.0
14 Andrychowicz, Jacek     1600    2       27.5  37.0   12.0
15 Piela, Zygmunt          1600    2 / 7   17.0  23.5    6.0


2020-01-30

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Turlejski, Sławomir       2000    8       30.5  40.5   38.0
2  Łukasik, Ireneusz         2000    7.5     28.5  39.0   35.0
3  Lissowski, Tomasz         2000    7       31.0  41.5   38.5
4  Kwiek, Janusz             2000    5.5     32.5  43.0   25.5
5  Dostaw, Zdzisław          1600    4.5     33.5  44.0   25.0
6  Jefimow, Bronisław        1800    4.5     29.0  39.5   22.0
7  Białczyński, Michał       1800    3       35.0  45.5   20.5
8  Zdziarski, Waldemar       1800    3       33.0  43.5   18.0
9  Szopa, Andrzej            1800    3       28.0  38.5   11.0
10 Wiktor, Zygmunt           1800    2.5     30.5  40.5   10.0
11 Krupiński, Leszek         1400    2 (z 7) 20.0  29.5    9.5
12 Piela, Zygmunt            1600    1.5 / 7 19.5  30.0    7.0


2020-01-23

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Trylski, Antoni        2200    8.5     34.0  44.0   43.5
2  Lissowski, Tomasz      2000    6       34.5  47.0   31.0
3  Gasik, Piotr           2100    6       33.0  43.0   28.0
4  Kwiek, Janusz          2000    6       32.5  42.5   34.0
5  Turlejski, Sławomir    2000    5       35.0  46.0   28.5
6  Białczyński, Michał    1800    5       32.5  43.5   25.0
7  Dostaw, Zdzisław       1600    4.5     26.5  34.0   21.0
8  Łukasik, Ireneusz      2000    4       35.0  45.0   24.0
9  Zdziarski, Waldemar    1800    4       33.5  45.5   21.5
10 Jefimow, Bronisław     1800    4       32.5  43.5   21.0
11 Budrewicz, Henryk      2000    4       30.5  40.5   20.0
12 Łazarski, Jacek        1600    3.5     26.5  33.0   15.0
13 Wiktor, Zygmunt        1800    2.5     30.0  37.5    9.0
14 Krupinski, Leszek      1400    2.5     17.5  23.5   10.0
15 Piela, Zygmunt         1600    2       19.5  26.0    7.0
16 Szopa, Andrzej         1800    1.5     29.5  38.0    6.5


2020-01-16

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr              2100    8.5     34.5  45.5   43.5
2  Turlejski, Slawomir       2000    8       34.0  46.0   39.0
3  Wysocki, Mieczyslaw       2000    6.5     33.5  44.0   29.5
4  Kwiek, Janusz             2000    5.5     35.0  45.5   27.0
5  Łukasik, Ireneusz         2000    5       37.5  48.5   26.5
6  Krakowski, Romuald        1800    4.5     35.5  46.0   25.0
7  Białczyński, Michał       1800    4.5     33.5  44.0   26.0
8  Zdziarski, Waldemar       1800    4.5     29.5  39.5   20.5
9  Lissowski, Tomasz         2000    4.5     28.5  39.5   21.5
10 Budrewicz, Henryk         2000    4       30.5  41.0   17.0
11 Dostaw, Zdzisław          1600    3       27.5  36.5   18.0
12 Szymczak, Wiesław         1600    3       26.0  33.0   13.0
13 Wiktor, Zygmunt           1800    3       25.0  32.5   13.5
14 Piela, Zygmunt            1600    3       20.5  31.0   15.0
15 Szopa, Andrzej            1800    2.5     29.0  38.0   16.0

	
2020-01-09

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr                    2100    9       36.0  47.0   45.0
2  Turlejski, Sławomir             2000    7       36.0  48.5   36.0
3  Grzenkowicz, Łukasz             2000    6.5     35.0  48.0   31.5
4  Lissowski, Tomasz               2000    6       37.5  50.5   30.0
5  Staniszewski, Wojciech          1800    5.5     35.0  47.5   27.5
6  Łukasik, Ireneusz               2000    5       36.5  47.5   26.5
7  Białczyński, Michał             2000    4.5     35.5  47.0   25.0
8  Wysocki, Mieczysław             2000    4.5     31.0  42.0   22.0
9  Kwiek, Janusz                   2000    4.5     30.5  40.5   23.0
10 Zdziarski, Waldemar             1800    4.5     27.5  35.5   19.5
11 Jefimow, Bronisław              1800    4       33.5  44.5   21.0
12 Gasik - Szymańska, Jadwiga      2000    4       32.5  41.5   23.0
13 Budrewicz, Henryk               2000    4       31.5  43.0   21.0
14 Szopa, Andrzej                  1600    3.5     26.5  34.0   18.5
15 Wiktor, Zygmunt                 1800    3.5     24.5  33.5   17.5
16 Dostaw, Zdzisław                1600    3       26.5  33.5   16.0
17 Krupiński, Leszek               1400    3       25.0  31.5    9.0
18 Jabłonowski, Jacek              1600    3       24.0  30.5   13.0
19 Łazarski, Jacek                 1600    2.5     28.0  35.5   11.0
20 Piela, Zygmunt                  1600    2.5     18.0  26.0    9.0


2020-01-02

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Szymczak, Rafał              2100    6.5     37.5  48.5   36.5
2  Prus, Marek                  2000    6.5     36.5  47.0   31.5
3  Gasik, Piotr                 2100    6       37.5  48.5   29.0
4  Lissowski, Tomasz            2000    6       36.5  47.0   30.0
5  Turlejski, Sławomir          2000    5.5     38.0  48.5   28.5
6  Wilczyński, Adam             2000    5       38.5  47.5   33.0
7  Staniszewski, Wojciech       1800    5       37.0  46.0   27.5
8  Białczyński, Michał          1800    5       34.0  42.5   24.5
9  Łukasik, Ireneusz            2000    5       30.5  38.5   25.5
10 Jefimow, Bronisław           1800    5       29.5  37.5   22.0
11 Zdziarski, Waldemar          1800    5       27.0  35.0   20.0
12 Kwiek, Janusz                2000    4.5     32.0  41.0   23.0
13 Markiewicz, Janusz           1800    4.5     29.5  38.0   22.5
14 Wiktor, Zygmunt              1800    4.5     28.5  36.5   18.5
15 Budrewicz, Henryk            2000    4.5     27.5  35.0   17.5
16 Dostaw, Zdzisław             1600    3       29.0  35.5   16.5
17 Piela, Zygmunt               1600    3       29.0  35.5   14.0
18 Łazarski, Jacek              1600    3       26.5  33.0   13.0
19 Szopa, Andrzej               1800    1.5     27.0  34.5    8.0


2019-12-19

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Szymczak, Rafał              2100    8       35.5  47.0   40.0
2  Gasik, Piotr                 2100    8       35.5  47.0   38.5
3  Lissowski, Tomasz            2000    6       37.5  49.5   30.0
4  Turlejski, Sławomir          2000    6       37.0  49.5   30.5
5  Wysocki, Mieczysław          2000    5       38.5  51.0   28.5
6  Łukasik, Ireneusz            2000    5       36.5  48.5   27.5
7  Staniszewski, Wojciech       1800    4.5     34.0  44.0   25.5
8  Markiewicz, Janusz           1800    4.5     32.5  44.0   24.0
9  Białczynski, Michał          2000    4.5     32.5  42.5   24.0
10 Budrewicz, Henryk            2000    4.5     31.5  41.0   23.5
11 Wilczyński, Adam             2000    4.5     31.0  41.0   22.5
12 Kwiek, Janusz                2000    4.5     29.5  39.0   22.5
13 Wiktor, Zygmunt              1800    4       27.0  35.0   15.0
14 Łazarski, Jacek              1600    4       26.5  33.0   19.0
15 Dostaw, Zdzisław             1600    3.5     29.0  35.5   19.5
16 Jefimow, Bronisław           1800    3.5     28.0  38.0   17.0
17 Zdziarski, Waldemar          1800    3.5     26.0  35.5   15.0
18 Krupiński, Leszek            1400    2       27.5  33.5   13.5
19 Piela, Zygmunt               1600    1.5     14.5  20.5    3.5
20 Szopa, Andrzej               1800    0       15.0  21.5    0.0


2019-12-12

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr                 2050    2100    8.5     35.0  45.0   43.5
2  Wysocki, Mieczysław          1995    2000    7.5     35.0  47.0   37.0
3  Staniszewski, Wojciech       1965    1800    6       35.0  45.0   32.0
4  Lissowski, Tomasz            2010    2000    5.5     37.0  47.5   30.5
5  Dropia, Rafał                2015    1800    5.5     36.0  47.0   26.5
6  Łukasik, Ireneusz            1985    2000    5.5     33.0  43.0   27.0
7  Budrewicz, Henryk            1935    2000    5       29.5  37.0   22.0
8  Kwiek, Janusz                1990    2000    4.5     31.0  41.5   23.5
9  Zdziarski, Waldemar          1940    1800    4.5     28.5  35.5   16.5
10 Jefimow, Bronisław           1950    1800    4.5     25.5  32.5   22.0
11 Turlejski, Slawomir          2000    2000    4       34.0  45.5   22.5
12 Białczyński, Michał          1955    1800    4       31.5  42.0   20.0
13 Wiktor, Zygmunt              1930    1800    4       28.0  37.0   20.0
14 Łazarski, Jacek              1907    1600    3.5     30.5  38.5   17.5
15 Szopa, Andrzej               1915    1800    3       31.5  42.0   16.0
16 Krupiński, Leszek            1900    1400    2.5     29.5  37.5   17.5
17 Piela, Zygmunt               1905    1600    1       22.0  31.5    6.0


2019-12-05

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Lissowski, Tomasz            2000    7       39.5  50.0   35.0
2  Krakowski, Romuald           1800    6.5     37.0  47.0   36.5
3  Kwiek, Janusz                2000    6       37.0  45.5   33.5
4  Dropia, Rafał                1800    6       36.5  47.5   27.5
5  Łukasik, Ireneusz            2000    6       36.0  46.5   28.0
6  Turlejski, Sławomir          2000    6       31.5  40.0   29.5
7  Staniszewski, Wojciech       1800    5.5     37.0  47.0   29.0
8  Wysocki, Mieczysław          2000    5       39.5  49.0   31.5
9  Budrewicz, Henryk            2000    5       30.5  39.0   24.0
10 Zdziarski, Waldemar          1800    4.5     32.0  40.5   22.5
11 Łazarski, Jacek              1600    4.5     30.5  40.0   20.5
12 Białczyński, Michal          1800    4.5     27.5  35.0   19.5
13 Jefimow, Bronisław           1800    4       33.0  41.0   21.0
14 Klimkiewicz, Wojciedch       1600    4       29.5  37.0   17.0
15 Wiktor, Zygmunt              1800    3.5     29.5  38.0   18.0
16 Dostaw, Zdzisław             1600    3       28.0  34.5   15.0
17 Piela, Zygmunt               1600    2.5     19.5  27.5    9.5
18 Krupiński, Leszek            1400    2.5     17.0  25.0    8.5
19 Jabłonowski, Jacek           1600    2       29.5  38.0   11.0


2019-11-28

                         Turniej w DK Rakowiec

 1 Lissowski, Tomasz           2000    6.5     36.0  46.5   36.0
 2 Turlejski, Slawomir         2000    6.5     35.0  44.5   31.0
 3 Staniszewski, Wojciech      1800    6.5     34.0  41.0   29.5
 4 Wilczyński, Adam            2000    6       35.5  45.0   30.5
 5 Wysocki, Mieczysław         2000    5       38.0  48.5   29.0
 6 Łukasik, Ireneusz           2000    5       37.0  47.0   26.5
 7 Kwiek, Janusz               2000    5       34.5  41.5   26.5
 8 Białczyński, Michał         1800    5       32.0  39.0   26.5
 9 Krakowski, Romuald          1800    4.5     28.0  33.5   20.5
10 Jefimow, Bronisław          1800    4       32.0  39.0   22.5
11 Jaworowski, Andre           1600    4       31.0  40.5   20.5
12 Zdziarski, Waldemar         1800    4       27.0  33.5   14.0
13 Dostaw, Zdzisław            1600    3.5     28.5  35.5   16.0
14 Łazarski, Jacek             1600    3       30.0  37.0   17.0
15 Wiktor, Zygmunt             1800    3       27.5  34.0   12.0
16 Jabłonowski, Jacek          1400    0.5     28.5  38.0    2.0


2019-11-21

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Gasik, Piotr              2100    8.5     31.0  39.5   42.0
2  Lissowski, Tomasz         2000    7       31.5  42.0   34.5
3  Kwiek, Janusz             2000    7       31.5  41.5   32.0
4  Rafa, Robert              2000    6       32.5  43.0   31.0
5  Turlejski, Sławomir       2000    5       33.0  43.0   22.0
6  Łukasik, Ireneusz         2000    4       34.5  44.5   23.0
7  Budrewicz, Henryk         2000    3.5     30.5  40.5   19.0
8  Białczyński, Michał       1800    3.5     28.5  38.5   14.0
9  Zdziarski, Waldemar       1800    3.5     26.5  35.0   18.5
10 Dostaw, Zdzisław          1600    2.5     29.5  38.0   12.5
11 Wiktor, Zygmunt           1800    2       31.0  41.0   11.5
12 Szopa, Andrzej            1800    1.5     29.0  39.5   10.0


2019-11-14

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Trylski, Antoni              2200    8       36.5  48.0   39.5
2  Gasik, Piotr                 2100    8       35.0  46.5   39.0
3  Łukasik, Ireneusz            2000    6.5     33.0  43.0   32.0
4  Lissowski, Tomasz            2000    6       37.0  48.5   30.0
5  Turlejski, Sławomir          2000    6       37.0  47.0   30.0
6  Dropia, Rafał                1800    5       31.0  40.5   24.0
7  Jefimow, Bronisław           1800    4.5     33.5  43.0   25.0
8  Dostaw, Zdzisław             1600    4.5     30.0  40.0   19.5
9  Wiktor, Zygmunt              1800    4.5     24.5  34.0   19.5
10 Zdziarski, Waldemar          1800    4.5     23.5  33.0   20.5
11 Jaworowski, Andraej          1800    4       40.0  51.5   26.0
12 Białczyński, Michał          1800    4       35.5  45.0   23.5
13 Łazarski, Jacek              1600    3.5     30.0  38.0   22.0
14 Szopa, Andrzej               1800    3.5     27.0  35.0   16.5
15 Krupiński, Leszek            1600    2.5     29.5  37.5   13.0
16 Andrychowicz, Jacek          1600    2       27.0  34.0   10.0
17 Piela, Zygmunt               1600    2       21.0  29.0    8.0


2019-11-07

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Kwiek, Janusz                1970    2000    8       35.5
2  Turlejski, Sławomir          2020    2000    6.5     36.0
3  Jaworowski, Andre            1960    2000    6.5     34.0
4  Lissowski, Tomasz            2010    2000    5.5     34.0
5  Jefimow, Bronisław           1950    1800    5.5     32.5
6  Ogórek, Andrzej              1980    1600    5       33.0
7  Łukasik, Ireneusz            1990    2000    4.5     37.0
8  Staniszewski, Wojciech       1965    1800    4.5     30.5
9  Zdziarski, Waldemar          1940    1800    4.5     29.5
10 Białczyński, Michał          1950    1800    4.5     28.5
11 Budrewicz, Henryk            1926    2000    4       31.0
12 Szopa, Andrzej               1900    1800    3.5     25.5
13 Markiewicz, Janusz           1925    1800    3       27.5
14 Łazarski, Jacek              1900    1600    3       26.5
15 Dostaw, Zdzisław             1920    1600    3       26.0
16 Szymczak, Wiesław            1916    1600    3       20.5
17 Wiktor, Zygmunt              1930    1800    2.5     27.0


2019-10-31

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Zdziarski Waldemar 1800	4,5	5
2  Wiktor Zygmunt	  1800	1,5	8
3  Dostaw Zdzisław	  1600	5	4
4  Łukasik Ireneusz	  2000	7,5	I
5  Wasilewski Oskar	  1600	3	6
6  Jaworowski Andre	  1600	6	III
7  Łazarski Jacek	  1600	2	7
8  Lissowski Tomasz	  2000	6,5	II


2019-10-24

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Szymczak, Rafał              2100    8
2  Lissowski, Tomasz            2000    7.5
3  Ogórek, Andrzej              1600    7
4  Łukasik, Ireneusz            2000    5.5
5  Kwiek, Janusz                2000    5
6  Turlejski, Sławomir          2000    5
7  Jefimow, Bronisław           1800    4.5
8  Staniszewski, Wojciech       1800    4.5
9  Szopa, Andrzej               1800    4.5
10 Jaworowski, Andre            2000    4
11 Wysocki, Mieczysław          2000    4
12 Dropia, Rafał                1800    4
13 Białczyński, Michał          1800    4
14 Dostaw, Zdzisław             1600    3.5
15 Markiewicz, Janusz           1800    3.5
16 Zdziarski, Waldemar          1800    3.5
17 Budrewicz, Henryk            2000    3.5
18 Łazarski, Jacek              1600    3
19 Klimkiewicz, Wojciech        1600    3
20 Wiktor, Zygmunt              1800    2.5
                         
2019-10-17

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Turlejski, Sławomir          2000    7
2  Lissowski, Tomasz            2000    6.5
3  Łukasik, Ireneusz            2000    6.5
4  Ogórek, Andrzej              1600    6
5  Kwiek, Janusz                2000    5
6  Zdziarski, Waldemar          1800    5
7  Markiewicz, Janusz           1800    5
8  Dropia, Rafał                1800    5
9  Wiktor, Zygmunt              1800    4.5
10 Białczyński, Michał          2000    4.5
11 Budrewicz, Henryk            2000    4.5
12 Jefimow, Bronisław           1800    4.5
13 Krakowski, Romuald           1800    4.5
14 Dostaw, Zdzisław             1600    4
15 Staniszewski, Wojciech       1800    4
16 Łazarski, Jacek              1600    3
17 Krupiński, Leszek            1400    1.5


2019-10-10

                         Turniej w DK Rakowiec

1  Lissowski, Tomasz           2000    7
2  Turlejski, Slawomir         2000    7
3  Kwiek, Janusz               2000    6.5
4  Ogórek, Andrzej             1600    6
5  Markiewicz, Janusz          1800    5.5
6  Dostaw, Zdzisław            1600    5
7  Zdziarski, Waldemar         1800    5
8  Wysocki, Mieczysław         2000    4.5
9  Białczyński, Michał         2000    4.5
10 Budrewicz, Henryk           2000    4
11 Wiktor, Zygmunt             1800    3.5
12 Łukasik, Ireneusz           2000    3.5
13 Szopa, Andrzej              1800    3
14 Jefimow, Bronisław          1800    3
15 Łazarski, Jacek             1600    1
16 Piela, Zygmunt              1600    1


2019-10-03

                         Turniej w DK Rakowiec

1.  Wysocki, Mieczysław          2000    7,5
2.  Lissowski, Tomasz            2000    7
3.  Dropia, Rafał                1800    6,5
4.  Łukasik, Ireneusz            2000    5,5
5   Rafa, Robert                 2000    5,5
6.  Kwiek, Janusz                2000    5
7.  Białczyński, Michał          1800    5
8.  Klimkiewicz, Wojciedch       1925    5
9.  Wiktor, Zygmunt              1800    5
10. Turlejski, Slawomir          2000    4,5
11. Jefimow, Bronisław           1800    4
12. Zdziarski, Waldemar          1800    4
13. Markiewicz, Janusz           1800    3,5
14. Łazarski, Jacek              1600    3,5
15. Budrewicz, Henryk            2000    3,5
16. Szopa, Andrzej               1600    3
17. Krupiński, Leszek            1600    2


2019-09-26

                         Turniej w DK Rakowiec

1. Dropia, Rafał                 1800    7,5
2. Lissowski, Tomasz             2000    7
3. Staniszewski, Wojciech        1800    6
4. Kwiek, Janusz                 2000    6
5. Łukasik, Ireneusz             2000    5,5
6. Wiktor, Zygmunt               1800    4
7. Turlejski, Slawomir           2000    4
8. Budrewicz, Henryk             2000    4
9. Zdziarski, Waldemar           1800    3,5
10. Łazarski, Jacek              1600    3
11. Białczyński, Michał          2000    3
12. Krupinski, Leszek            1600    0,5


2019-09-19

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,5            9162  1832
 2. Mieczysław  Wysocki            7,0            8697  1739
 3. Rafał       Dropia             6,5            8746  1749
 4. Sławomir    Turlejski          5,5            8639  1727
 5. Ireneusz    Łukasik            5,5            8310  1662
 6. Andre       Jaworowski         5,0            7036  1407
 7. Henryk      Budrewicz          4,5            7749  1549
 8. Romuald     Krakowski          4,5            7400  1480
 9. Bronisław   Jefimow            4,5            7380  1476
10. Zdzisław    Dostaw             4,0            6591  1318
11. Wojciech    Staniszewski       4,0 (4,0/8)    8150  1630
12. Wojciech    Klimkiewicz        4,0            6822  1364
13. Zygmunt     Wiktor             3,5            6636  1327
14. Janusz      Markiewicz         3,5            6834  1366
15. Michał      Białczyński        3,5            7102  1420
16. Zygmunt     Piela              3,0 (3,0/7)    6179  1235
17. Waldemar    Zdziarski          2,0            6936  1387
18. Jacek       Łazarski           2,0 (1,0/8)    5710  1142


2019-09-12

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          7,5            8630  1726
 2. Tomasz      Lissowski          7,5            9088  1817
 3. Wojciech    Staniszewski       6,5            8222  1644
 4. Antoni      Trylski            6,0            9906  1981
 5. Michał      Białczyński        5,0 (4,0/8)    7245  1449
 6. Zygmunt     Wiktor             5,0 (4,0/8)    6577  1315
 7. Ireneusz    Łukasik            4,5            8242  1648
 8. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)    7134  1426
 9. Henryk      Budrewicz          4,0            7707  1541
10. Janusz      Kwiek              4,0            7805  1561
11. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    6523  1304
12. Bronisław   Jefimow            3,5            7434  1486
13. Romuald     Krakowski          3,5            7412  1482
14. Rafał       Dropia             3,0 (3,0/3)    8624  1724
15. Jacek       Łazarski           2,0 (1,0/8)    5910  1182
16. Andrzej     Szopa              1,5 (0,5/8)    6044  1208


2019-09-05

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Dropia             6,5            8500  1700
 2. Wojciech    Staniszewski       6,0            8059  1611
 3. Janusz      Kwiek              6,0            7785  1957
 4. Bronisław   Jefimow            5,5            7501  1500
 5. Ireneusz    Łukasik            5,5            8362  1672
 6. Henryk      Budrewicz          5,5            7590  1518
 7. Tomasz      Lissowski          5,5 (5,5/7)    9035  1807
 8. Michał      Białczyński        5,0            7156  1431
 9. Waldemar    Zdziarski          4,0            7083  1416
10. Sławomir    Turlejski          3,5            8464  1692
11. Jacek       Łazarski           2,5            6106  1221
12. Zdzisław    Dostaw             2,5            6547  1309
13. Zygmunt     Wiktor             2,0            6310  1262
14. Zygmunt     Piela              1,0 (1,0/7)    6090  1218


019-08-29

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          8,0            9004  1800
 2. Ireneusz    Łukasik            8,0            8430  1686
 3. Wojciech    Staniszewski       6,5            8054  1610
 4. Waldemar    Zdziarski          5,5            7087  1417
 5. Bronisław   Jefimow            5,5 (4,5/8)    7255  1451
 6. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)    7018  1403
 7. Zdzisław    Dostaw             2,5            6594  1318
 8. Zygmunt     Wiktor             2,5            6348  1269
 9. Zygmunt     Piela              1,5 (1,5/7)    6258  1251
10. Leszek      Krupiński          1,0            5452  1090


2019-08-22

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,5           10144  2028
 2. Tomasz      Lissowski          7,0            8978  1795
 3. Jan         Jaskulski          6,5            8333  1666
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5 (4,5/8)    8319  1663
 5. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/8)    7197  1439
 6. Michał      Białczyński        4,0            7088  1417
 7. Zygmunt     Piela              4,0 (3,0/6)    6325  1265
 8. Waldemar    Zdziarski          4,0 (3,0/8)    6967  1393
 9. Wojciech    Klimkiewicz        3,0 (2,0/8)    6809  1361
10. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6339  1277
11. Jacek       Łazarski           2,0 (1,0/8)    5995  1199 


2019-06-27
 
                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,0           10129  2025
 2. Adam        Wilczyński         6,5            8362  1672
 3. Jan         Jaskulski          5,5            8320  1664
 4. Tomasz      Lissowski          5,5            8970  1794
 5. Ireneusz    Łukasik            5,5            8289  1657
 6. Mieczysław  Wysocki            5,0            8399  1679
 7. Sławomir    Turlejski          5,0            8658  1731
 8. Michał      Białczyński        5,0 (4,0/8)    7347  1469
 9. Romuald     Krakowski          5,0 (4,0/8)    7561  1512
10. Rafał       Dropia             5,0            8473  1694
11. Bronisław   Jefimow            4,5            7296  1459
12. Wojciech    Klimkiewicz        4,5 (3,5/8)    6760  1352
13. Janusz      Kwiek              4,0            7739  1547
14. Zygmunt     Wiktor             4,0 (3,0/8)    6476  1295
15. Janusz      Markiewicz         3,5            6940  1388
16. Zdzisław    Dostaw             3,5            6696  1339
17. Jacek       Łazarski           3,0 (2,0/8)    6171  1234
18. Zygmunt     Piela              3,0 (2,0/6)    6205  1241
19. Leszk       Krupiński          2,0 (1,0/8)    5501  1100


2019-06-19

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          7,5            8634  1726
 2. Ireneusz    Łukasik            7,0 (6,0/8)    8280  1656
 3. Tomasz      Lissowski          7,0            9013  1802
 4. Henryk      Budrewicz          6,0 (5,0/8)    7555  1511
 5. Janusz      Kwiek              5,0 (4,0/8)    7864  1572
 6. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)    7184  1436
 7. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    6757  1351
 8. Bronisław   Jefimow            4,0 (3,0/8)    7256  1451
 9. Waldemar    Zdziarski          3,5 (2,5/8)    7052  1410
10. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6554  1310
11. Andrzej     Szopa              3,0 (2,0/8)    6191  1238


2019-06-13

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Przemysław  Zdybel             9,0            9524  1904
 2. Rafał       Szymczak           7,0           10130  2026
 3. Tomasz      Lissowski          6,5            9046  1809
 4. Janusz      Kwiek              6,0            7899  1579
 5. Sławomir    Turlejski          5,0            8541  1708
 6. Ireneusz    Łukasik            5,0            8188  1637
 7. Romuald     Krakowski          4,5            7579  1515
 8. Henryk      Budrewicz          4,0            7452  1490
 9. Michał      Białczyński        3,5            7296  1459
10. Zygmunt     Wiktor             3,5            6590  1318
11. Bronisław   Jefimow            3,5            7329  1465
12. Andrzej     Szopa              2,5            6206  1241
13. Zdzisław    Dostaw             2,0            6710  1342
14. Waldemar    Zdziarski          1,0            7136  1427


2019-05-30

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,5            8920  1784
 2. Sławomir    Turlejski          7,0            8508  1701
 3. Rafał       Dropia             5,5            8753  1750
 4. Mieczysław  Wysocki            5,5            8358  1671
 5. Wojciech    Klimkiewicz        5,0            6781  1356
 6. Romuald     Krakowski          5,0            7391  1478
 7. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)    6598  1319
 8. Ryszard     Girtler            4,5 (3,5/8)    6322  1264
 9. Ireneusz    Łukasik            4,0            8265  1653
10. Janusz      Kwiek              4,0            7683  1536
11. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    6763  1352
12. Janusz      Markiewicz         3,5            7041  1408
13. Michał      Białczyński        3,5 (2,5/7)    7255  1451
14. Bronisław   Jefimow            3,0 (2,0/8)    7458  1491
15. Leszek      Krupiński          2,5 (1,5/6)    5510  1102


2019-05-23

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           7,5           10184  2036
 2. Tomasz      Lissowski          7,0            8825  1765
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5            8471  1694
 4. Bronisław   Jefimow            6,0            7718  1543
 5. Sławomir    Turlejski          6,0 (5,0/8)    8462  1692
 6. Janusz      Kwiek              5,5 (4,5/8)    7938  1587
 7. Waldemar    Zdziarski          4,5 (3,5/8)    7478  1495
 8. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    6684  1336
 9. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)    7249  1449
10. Jacek       Łazarski           4,0 (3,0/8)    6192  1238
11. Janusz      Markiewicz         3,0 (2,0/8)    7070  1414
12. Ryszard     Girtler            2,5 (1,5/8)    6173  1234
13. Andrzej     Szopa              1,5 (1,5/8)    6308  1261


2019-05-16

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           7,5           10215  2043
 2. Janusz      Kwiek              7,0            8049  1609
 3. Robert      Rafa               6,5            9816  1963
 4. Sławomir    Turlejski          6,0            8558  1711
 5. Bronisław   Jefimow            5,0            7455  1491
 6. Michał      Białczyński        5,0            7489  1497
 7. Zygmunt     Wiktor             4,5            6695  1339
 8. Tomasz      Lissowski          4,5            8780  1756
 9. Henryk      Budrewicz          4,5            7344  1468
10. Mieczysław  Wysocki            4,0            8353  1670
11. Janusz      Markiewicz         4,0            7064  1412
12. Waldemar    Zdziarski          3,0            7496  1499
13. Zdzisław    Dostaw             1,0            6684  1336
14. Andrzej     Szopa              0,5            6250  1250


2019-05-09

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Antoni      Trylski            8,0           10112  2022
 2. Adam        Wilczyński         7,0            8012  1602
 3. Tomasz      Lissowski          5,5            8962  1792
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5            8491  1698
 5. Sławomir    Turlejski          5,0            8511  1702
 6. Waldemar    Zdziarski          5,0            7587  1517
 7. Janusz      Kwiek              4,5            7814  1562
 8. Michał      Białczyński        4,5            7389  1477
 9. Zdzisław    Dostaw             4,5            6862  1372
10. Romuald     Krakowski          4,0            7194  1438
11. Bronisław   Jefimow            4,0            7335  1467
12. Janusz      Markiewicz         4,0            6957  1391
13. Wojciech    Klimkiewicz        3,5 (2,5/8)    6442  1288
14. Andrzej     Szopa              3,5            6443  1288
15. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6440  1288
16. Leszek      Krupiński          0,5 (0,5/7)    5482  1096


2019-04-25

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,5            9058  1811
 2. Sławomir    Turlejski          7,0            8581  1716
 3. Ireneusz    Łukasik            7,0 (6,0/8)    8515  1703
 4. Waldemar    Zdziarski          6,5            7474  1494
 5. Bronisław   Jefimow            5,0            7448  1489
 6. Andrzej     Szopa              4,0 (3,0/8)    6566  1313
 7. Zygmunt     Wiktor             4,0            6580  1316
 8. Janusz      Kwiek              3,5            7765  1553
 9. Michał      Białczyński        3,5            7324  1464
10. Wojciech    Klimkiewicz        3,0 (2,0/8)    6209  1241
11. Romuald     Krakowski          2,5 (2,5/8)    7294  1458
12. Leszek      Krupiński          0,5 (0,5/7)    5582  1116


2019-04-18

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,5           10162  2032
 2. Przemysław  Zdybel             7,0 (6,0/8)    9249  1849
 3. Tomasz      Lissowski          6,5            9045  1809
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5            8459  1691
 5. Sławomir    Turlejski          5,0            8512  1702
 6. Mieczysław  Wysocki            4,5 (3,5/8)    8545  1709
 7. Janusz      Kwiek              4,5 (3,5/8)    7929  1585
 8. Michał      Białczyński        3,5 (2,5/8)    7470  1494
 9. Zdzisław    Dostaw             3,5 (2,5/8)    6810  1362
10. Andrzej     Szopa              3,5 (2,5/8)    6496  1299
11. Waldemar    Zdziarski          3,5            7265  1453
12. Romuald     Krakowski          3,5 (2,5/7)    7512  1502
13. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6480  1296


2019-04-11

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,0            9001  1800
 2. Ireneusz    Łukasik            6,5            8414  1682
 3. Romuald     Krakowski          6,0            7649  1529
 4. Sławomir    Turlejski          5,0 (4,0/8)    8515  1703
 5. Zygmunt     Wiktor             3,5            6459  1291
 6. Waldemar    Zdziarski          3,5            7231  1446
 7. Zdzisław    Dostaw             3,0            6780  1356
 8. Jacek       Andrychowicz       1,0            5907  1181
 9. Leszek      Krupiński          0,5 (0,5/8)    5658  1131
 
 
 2019-04-04

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Mieczysław  Wysocki            7,0            8708  1741
 2. Tomasz      Lissowski          7,0            8969  1793
 3. Sławomir    Turlejski          6,5            8640  1728
 4. Romuald     Krakowski          6,0            7513  1502
 5. Jan         Jaskulski          6,0            8364  1672
 6. Waldemar    Zdziarski          5,0            7303  1460
 7. Janusz      Kwiek              4,5            7971  1594
 8. Michał      Białczyński        4,5            7643  1528
 9. Andrzej     Szopa              4,0            6432  1286
10. Ireneusz    Łukasik            4,0            8352  1670
11. Zygmunt     Wiktor             3,5            6398  1279
12. Jacek       Andrychowicz       3,5            6061  1212
13. Zdzisław    Dostaw             3,5            6831  1366
14. Wojciech    Klimkiewicz        3,0 (2,0/8)    6259  1251
15. Leszek      Krupiński          2,0 (1,0/8)    5701  1140
16. Zygmunt     Piela              2,0 (2,0/7)    6230  1245


2019-03-28

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              7,5           10051  2010
 2. Mieczysław  Wysocki            6,5            8731  1746
 3. Janusz      Kwiek              6,0            8113  1622
 4. Tomasz      Lissowski          6,0            8938  1787
 5. Ireneusz    Łukasik            5,5            8531  1706
 6. Sławomir    Turlejski          5,5            8614  1722
 7. Wojciech    Staniszewski       5,0            8040  1608
 8. Adam        Wilczyński         4,5            8085  1617
 9. Michał      Białczyński        4,5            7751  1550
10. Romuald     Krakowski          4,0            7335  1467
11. Zdzisław    Dostaw             4,0            7006  1401
12. Waldemar    Zdziarski          4,0            7168  1433
13. Andrzej     Szopa              3,5            6295  1259
14. Janusz      Markiewicz         3,0            7069  1413
15. Jacek       Andrychowicz       3,0 (3,0/8)    5385  1177
16. Zygmunt     Wiktor             3,0            6499  1299
17. Wiesław     Szymczak           2,5 (2,5/7)    6595  1319
18. Wojciech    Klimkiewicz        2,0 (1,0/8)    6274  1254


2019-03-21

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,5            8949  1789
 2. Ireneusz    Łukasik            7,0            8485  1697
 3. Michał      Białczyński        6,0 (5,0/8)    7880  1576
 4. Janusz      Kwiek              5,0            7984  1596
 5. Waldemar    Zdziarski          5,0 (4,0/8)    7114  1422
 6. Wojciech    Staniszewski       5,0            8080  1616
 7. Sławomir    Turlejski          4,5            8582  1716
 8. Adam        Wilczyński         4,5            8126  1625
 9. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)    6548  1309
10. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/7)    7467  1493
11. Zdzisław    Dostaw             3,5 (2,5/8)    7079  1415
12. Wiesław     Szymczak           1,0 (1,0/6)    6657  1331
13. Andrzej     Szopa              1,0 (0,0/7)    5889  1177


2019-03-14

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,0           10057  2011
 2. Wojciech    Staniszewski       6,0            8142  1628
 3. Przemysław  Zdybel             6,0 (6,0/8)    9180  1836
 4. Tomasz      Lissowski          5,5            8853  1770
 5. Sławomir    Turlejski          5,5            8769  1753
 6. Ireneusz    Łukasik            5,0            8364  1672
 7. Jan         Jaskulski          5,0 (5,0/8)    8361  1672
 8. Michał      Białczyński        4,5            7763  1552
 9. Waldemar    Zdziarski          4,5            6985  1397
10. Bronisław   Jefimow            4,5            7465  1493
11. Janusz      Kwiek              4,5            7836  1567
12. Romuald     Krakowski          4,0            7370  1474
13. Janusz      Markiewicz         4,0            7081  1416
14. Henryk      Budrewicz          3,5            7236  1447
15. Zygmunt     Wiktor             3,0            6415  1283
16. Leszek      Krupiński          2,5 (1,5/7)    5784  1156
17. Zygmunt     Piela              2,0 (2,0/7)    6211  1242
18. Andrzej     Szopa              1,5            5876  1175


2019-03-07

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Mieczysław  Wysocki            7,5            8601  1720
 2. Piotr       Gasik              7,0           10076  2015
 3. Sławomir    Turlejski          6,5            8765  1753
 4. Adam        Wilczyński         5,5            8231  1646
 5. Michał      Białczyński        5,5            7891  1578
 6. Tomasz      Lissowski          5,5            8876  1775
 7. Romuald     Krakowski          5,0            7457  1491
 8. Janusz      Kwiek              5,0 (4,0/8)    7823  1564
 9. Ireneusz    Łukasik            4,5            8349  1669
10. Waldemar    Zdziarski          4,5            6870  1374
11. Janusz      Markiewicz         4,5 (3,5/8)    7218  1443
12. Henryk      Budrewicz          4,0            7372  1474
13. Wojciech    Staniszewski       4,0            7965  1593
14. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    7125  1425
15. Bronisław   Jefimow            4,0 (3,0/8)    7481  1496
16. Leszek      Krupiński          3,5            5803  1160
17. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6495  1299
18. Andrzej     Szopa              2,5 (1,5/8)    5993  1198
19. Zygmunt     Piela              2,0 (1,0/6)    6237  1247


2019-02-21

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Sławomir    Turlejski          7,5            8637  1727
 2. Piotr       Gasik              7,5           10102  2020
 3. Tomasz      Lissowski          6,0            8972  1794
 4. Mieczysław  Wysocki            5,5            8731  1746
 5. Ireneusz    Łukasik            5,5            8424  1684
 6. Janusz      Markiewicz         5,0            7377  1475
 7. Henryk      Budrewicz          5,0 (4,0/8)    7340  1468
 8. Bronisław   Jefimow            4,5            7506  1501
 9. Wojciech    Staniszewski       4,0            7943  1588
10. Michał      Białczyński        4,0 (3,0/8)    7774  1554
11. Zdzisław    Dostaw             3,0 (2,0/8)    7096  1419
12. Waldemar    Zdziarski          2,5 (1,5/8)    6765  1353
13. Zygmunt     Wiktor             2,5 (1,5/8)    6616  1323
14. Leszek      Krupiński          0,5 (0,5/4)    5581  1116


2019-02-14

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Antoni      Trylski            8,0           10231  2046
 2. Tomasz      Lissowski          7,5            9003  1800
 3. Bronisław   Jefimow            6,0            7268  1453
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5            8409  1681
 5. Janusz      Kwiek              5,0            8025  1605
 6. Michał      Białczyński        4,5            7954  1590
 7. Wojciech    Staniszewski       4,5            7950  1590
 8. Sławomir    Turlejski          4,5            8419  1683
 9. Zdzisław    Dostaw             4,5            7223  1444
10. Janusz      Markiewicz         3,5 (2,5/8)    7208  1441
11. Andrzej     Lupa               3,5            7010  1402
12. Henryk      Budrewicz          3,0            7191  1438
13. Zygmunt     Wiktor             2,0 (1,0/8)    6726  1345
14. Zygmunt     Piela              1,0 (1,0/7)    6383  1276


2019-02-07

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Rafał       Szymczak           8,0           10103  2020
 2. Piotr       Gasik              7,0           10253  2050
 3. Ireneusz    Łukasik            6,5            8452  1690
 4. Adaam       Wilczyński         5,5            8277  1655
 5. Michał      Białczyński        5,5            7787  1557
 6. Tomasz      Lissowski          5,0            8905  1781
 7. Jan         Jaskulski          4,5 (3,5/8)    8364  1672
 8. Janusz      Kwiek              4,5            7895  1579
 9. Sławomir    Turlejski          4,0            8574  1714
10. Zdzisław    Dostaw             4,0 (3,0/8)    7182  1436
11. Wojciech    Staniszewski       4,0 (3,0/8)    7983  1596
12. Bronisław   Jefimow            3,5 (2,5/8)    7053  1410
13. Zygmunt     Wiktor             3,0 (2,0/8)    6838  1367
14. Zygmunt     Piela              3,0 (2,0/6)    6442  1288
15. Waldemar    Zdziarski          2,0 (1,0/8)    6876  1375


2019-01-31

                         Turniej w DK Rakowiec

                          Pierwsze 10 miejsc

 1. Piotr       Gasik              9,0           10309  2061
 2. Jan         Jaskulski          6,5            8358  1671
 3. Tomasz      Lissowski          6,0            9008  1801
 4. Ireneusz    Łukasik            5,5            8362  1672
 5. Michał      Białczyński        5,5            7591  1518
 6. Janusz      Markiewicz         5,5            7372  1474
 7. Waldemar    Zdziarski          4,0            7062  1412
 8. Bronisław   Jefimow            4,0 (3,0/8)    7046  1409
 9. Zygmunt     Wiktor             2,5            6885  1377
10. Zygmunt     Piela              2,5 (2,5/8)    6360  1272


2019-01-24

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,0           10288  2057
 2. Przemysław  Zdybel             7,0            9367  1873
 3. Tomasz      Lissowski          6,5            9109  1821
 4. Mieczysław  Wysocki            6,0            8740  1748
 5. Jan         Jaskulski          5,5            8298  1659
 6. Sławomir    Turlejski          5,0            8697  1739
 7. Janusz      Markiewicz         5,0            7271  1454
 8. Ireneusz    Łukasik            4,5            8394  1678
 9. Andrzej     Kwiatkowski        4,5            8763  1752
10. Wojciech    Staniszewski       4,5            8135  1627
11. Zygmunt     Wiktor             4,5            6920  1384
12. Michał      Białczyński        4,0            7430  1486
13. Waldemar    Zdziarski          4,0            7054  1410
14. Janusz      Kwiek              4,0            7907  1581
15. Andrzej     Szopa              3,5 (2,5/8)    6097  1219
16. Bronisław   Jefimow            3,5            7132  1426
17. Henryk      Budrewicz          3,0            7173  1434
18. Leszek      Krupiński          3,0            5610  1122
19. Jacek       Andrychowicz       2,0 (1,0/8)    5669  1133
20. Zygmunt     Piela              2,0 (2,0/7)    6407  1281


2019-01-17

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Adam        Wilczyński         7,5            8220  1644
 2. Mieczysław  Wysocki            7,0            8716  1743
 3. Tomasz      Lissowski          6,0            8994  1798
 4. Andrzej     Kwiatkowski        6,0            8929  1785
 5. Ireneusz    Łukasik            6,0            8449  1689
 6. Waldemar    Zdziarski          4,0            6966  1393
 7. Zygmunt     Piela              4,0 (4,0/7)    6381  1276
 8. Janusz      Markiewicz         3,5            7147  1429
 9. Michał      Białczyński        3,5            7457  1491
10. Bronisław   Jefimow            2,5 (1,5/8)    7243  1448
11. Zygmunt     Wiktor             2,0 (1,0/8)    6944  1388
12. Andrzej     Szopa              2,0            6127  1225


2019-01-10

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Piotr       Gasik              8,5           10248  2049
 2. Przemysław  Zdybel             7,0            9290  1858
 3. Janusz      Kwiek              5,5 (4,5/8)    8015  1603
 4. Sławomir    Turlejski          5,5            8690  1738
 5. Jan         Jaskulski          5,5            8108  1621
 6. Janusz      Markiewicz         5,5            7062  1412
 7. Tomasz      Lissowski          5,0            9068  1813
 8. Michał      Białczyński        5,0 (4,0/8)    7502  1500
 9. Ireneusz    Łukasik            4,5            8427  1685
10. Bronisław   Jefimow            4,5 (3,5/8)    7461  1492
11. Zygmunt     Wiktor             4,5 (3,5/8)    7181  1436
12. Zygmunt     Piela              4,0 (3,0/6)    6163  1232
13. Adam        Wilczyński         3,5 (2,5/8)    7969  1593
14. Waldemar    Zdziarski          3,0 (2,0/8)    6919  1383
15. Kuba        Jakubowicz         2,5 (2,5/5)    5656  1131
16. Leszek      Krupiński          2,0            5543  1108
17. Jacek       Andrychowicz       1,0            5865  1173 


2019-01-03

                         Turniej w DK Rakowiec

 1. Tomasz      Lissowski          7,5            9200  1840
 2. Sławomir    Turlejski          6,5            8696  1739
 3. Piotr       Gasik              6,0           10014  2002
 4. Mieczysław  Wysocki            5,5            8443  1688
 5. Janusz      Markiewicz         5,0            7014  1402
 6. Janusz      Kwiek              4,5            7877  1575
 7. Ireneusz    Łukasik            4,5            8486  1697
 8. Zdzisław    Dostaw             4,0            7165  1433
 9. Michał      Białczyński        3,0            7502  1500
10. Zygmunt     Wiktor             3,0            7180  1436
11. Waldemar    Zdziarski          2,5            7080  1416
12. Zygmunt     Piela              2,0            6102  1220

 

Mazowsze i Warszawa 2020

Info: Szachowa Vistula/

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2020
Pismo utworzone dnia 26-12-1997