Szachowa Vistula

Akademickie Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Chorzów 2019


Akademickie Mistrzostwa Polski Chorzów 2019

M.DrużynaRankingDuże punktyPkt.Sz.1Sz.2
1Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie237618.042.55.56.5
2Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie221715.035.55.55.5
3Uniwersytet Jagielloński w Krakowie217013.033.51.05.0
4Politechnika Wrocławska208013.033.05.07.0
5Uniwersytet Warszawski224612.035.05.57.0
6Politechnika Warszawska210412.033.53.56.0
7Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu202312.032.04.07.0
8Uniwersytet Śląski w Katowicach203912.031.56.05.0
9Uniwersytet Wrocławski200811.031.55.06.0
10Politechnika Poznańska190811.031.07.54.0
11Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach193211.031.06.58.0
12Politechnika Białostocka187511.029.08.55.5
13Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie193110.032.57.06.0
14Politechnika Gdańska186410.032.05.56.0
15Uniwersytet Gdański194210.028.06.04.0
16Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie179310.028.04.52.5
17Politechnika Śląska w Gliwicach186210.027.02.04.0
18Uniwersytet Łódzki18079.030.05.54.0
19Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu15509.029.57.05.5
20Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie16909.029.56.07.5
21Szkoła Główna Handlowa w Warszawie19709.028.54.54.0
22Uniwersytet Szczeciński16539.026.52.03.5
23Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Kraków17219.025.52.04.5
24Politechnika Rzeszowska14909.024.07.04.5
25Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu20368.028.04.54.0
26Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie16808.027.52.04.5
27Uniwersytet Medyczny w Łodzi16668.027.04.03.5
28Uniwersytet Rzeszowski15458.026.07.01.0
29Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie15778.022.06.04.5
30Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu17547.026.56.05.0
31Politechnika Opolska13797.025.04.08.0
32Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu15377.023.03.52.0
33Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie15967.021.03.03.5
34Politechnika Łódzka12816.024.01.03.0
35Uniwersytet Medyczny w Lublinie11336.017.53.00.5
36Uniwersytet Opolski12145.019.51.01.0
37Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II13195.018.52.02.0
38Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie13385.017.54.04.0
39Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie11005.016.01.51.0
40Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach12214.012.50.52.5
41Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie11241.013.54.51.5

Akademickie Mistrzostwa Polski Chorzów 2019

Info: https://ampy.pl/dyscypliny/szachy

Partie: (games)

Copyright © Adam Umiastowski & Tomasz Lissowski 2019
Pismo utworzone dnia 26-12-1997