XVII Międzynarodowy Mem. Błaszczaka

Wrocław 2002

W rozegranym w dniach 13-16.06.2002 XVII Memoriale Błaszczaka wzięło udział łącznie 86 osób. W grupie nazwanej GARGAMELE na dystansie 9 rund startowały dzieci do 11-go roku życia, posiadające minimum 4 kategorię szachową. W dużym, 38-osobowym turnieju zwyciężyli Mateusz Bogdan, Piotr Mikołajczyk oraz Arkadiusz Bebel, wszyscy po 7 pkt. Wśród dziewcząt najlepsza była Monika Paniczek, 5 pkt.
W grupie 8-latków, nazwanej SMERFY 7 rund grało blisko 50 uczestników, zwyciężył Marcin Krzyżanowski 6.5 pkt., przed Oskarem Wieczorkiem i Piotrem Majcherem, obaj po 5.5 pkt. Najlepsza z dziewczynek, Anna Iwanow zgromadziła 4 pkt.
Zawody zorganizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście", Urząd Miasta Wrocławia oraz Dolnośląski Związek Szachowy rozgrywane były we Wrocławiu w MDK Śródmieście, ul. Dubois 5.
 
GARGAMELE do 11 lat
 
M.ImięNazwiskoRank.ScoreM-Buch.Buch.Progr.Zw.Berg.
1Bogdan,Mateusz1800739.050.036.0636.50
2Mikołajczyk,Piotr1800739.050.035.0637.75
3Bebel,Arkadiusz1600739.048.036.0634.50
4Oksiński,Adam20006.541.053.040.5636.50
5Mamak,Wojciech18006.535.546.029.5532.50
6Bartczak,Krzysztof1800640.051.531.5531.75
7Buzun,Michał1800633.543.023.5527.75
8Szumilas,Piotr18005.540.051.031.5429.75
9Architek,Marcin16005.532.041.523.5423.75
10Stasiak,Wojciech16005.532.041.025.5422.50
11Iwanow,Paweł16005.529.538.025.0518.50
12Kowalczyk,Rafał1800537.548.528.0522.00
13Szołtys,Robert1600536.046.031.5421.50
14Kasiańczuk,Patryk1800535.046.029.5423.25
15Lech,Wiktor1600534.544.025.0520.00
16Paniczek,Monika1400530.539.022.0518.00
17Lewandowski,Adrian1600530.039.026.0419.25
18Bełdowska,Natalia1400528.536.520.0417.00
19Efinowicz,Ewa1600528.036.522.0517.00
20Prusek,Mateusz14004.532.542.021.0416.75
21Dębowa,Katarzyna1400435.545.523.5219.50
22Januszewski,Tomasz1400434.544.523.0319.00
23Cheński,Przemysław1400434.544.024.5316.75
24Dusza,Szymon1600429.538.519.0413.00
25Boduszek,Tymoteusz1400429.538.020.0414.00
26Halka,Adrian1400429.536.518.0410.00
27Lipski,Aleksander1600429.038.023.0410.00
28Rusak,Nikola1600428.037.021.0410.50
29Story,Krzysztof14003.530.539.517.5312.75
30Machalski,Paweł12003.522.529.013.526.25
31Czarnuch,Klaudia1600327.535.017.0310.50
32Hypś,Damian1200326.534.511.038.00
33Wesołowski,Edgar1200325.532.514.037.00
34Blejzing,Maciej1200323.029.510.024.50
35Tyszko,Maciej14002.526.034.013.525.75
36Pulka,Tomasz1400226.535.015.028.50
37Piekarska,Anna1250224.031.53.012.00
38Karpiewski,Mirosław1200124.530.56.012.00
 
SMERFY do 8 lat
 
M.NazwiskoImięRank.Pkt.M-Buch.Buch.Progr.Zw.Berg.
1Krzyżanowski,Marcin18006.523.031.526.0629.25
2Wieczorek,Oskar18005.523.032.024.5523.00
3Majcher,Piotr14005.519.027.019.5519.00
4Mondrzycki,Bartłomiej1200523.032.021.0518.50
5Kijaczko,Michał1600521.029.521.0519.50
6Dębowy,Michał1400519.527.520.5419.00
7Burek,Marcin1400519.026.021.0417.00
8Woźniak,Bartosz1400518.526.019.0516.00
9Dojlido,Kamil1000518.526.016.0516.50
10Lasota,Wiktor14004.526.035.523.0421.25
11Kawecki,Leszek14004.521.529.519.5418.25
12Dobrowolski,Mateusz14004.518.024.517.5413.75
13Suliga,Bartosz1200422.531.018.0414.00
14Dobrucki,Jan1200421.029.018.0215.25
15Iwanow,Anna1400419.027.018.0413.00
16Goliński,Damian1400418.527.016.0412.00
17Krystecki,Konrad1200417.525.516.5311.75
18Kulczycki,Krzysztof1200417.524.518.5212.00
19Stawiński,Jakub1000417.524.015.5313.00
20Kaziur,Jakub1200416.023.014.0412.00
21Ciszak,Jarosław1000416.023.014.0411.50
22Stankiewicz,Paweł1000414.020.014.048.00
23Kinastowski,Dominik1200413.019.513.048.50
24Zapędzka,Beata11003.521.530.017.0314.50
25Łukasiewicz,Aleksander14003.521.528.518.0212.00
26Jarek,Jakub12003.516.524.013.039.75
27Masternak,Jędrzej10003.516.523.012.537.50
28Kinastowski,Dawid1200320.028.015.0311.00
29Gurgul,Adam1000319.527.015.037.00
30Luźna,Weronika1000318.025.012.026.00
31Smołka,Marcin1200317.025.511.037.00
32Kubica,Michał1200315.522.014.036.50
33Kuzborska,Monika1100315.522.09.037.00
34Szpyrka,Kamil1000313.520.07.035.00
35Dudzic,Radomir12002.519.527.012.026.25
36Zapędzki,Krzysztof10002.516.021.510.025.75
37Wieczorek,Bruno14002.515.020.510.025.25
38Polowczyk,Maciej12002.514.520.510.025.25
39Stankiewicz,Artur10002.511.017.55.024.25
40Żyła,Agata1100215.521.09.023.50
41Kotwicka,Sylwia1100214.521.56.012.50
42Rychlewski,Jerzy1000214.019.57.025.00
43Szołtys,Magdalena1000213.018.53.010.50
44Liczmonik,Michał1000212.517.57.024.00
45Zadworny,Piotr10001.519.026.08.512.50
46Boduszek,Dawid12001.513.519.06.502.75
47Marek,Julia10000.513.018.03.500.75
48Zadworny,Dominik100003.010.50.000.00
 
Adam Iwanow