XI Bielański Turniej Szachowy
Warszawa 2006

Wydział Sportu, Turystyki i Wypoczynku dla Dzielnicy Bielany, Urzędu m. st. Warszawy zorganizował w Ognisku TKKF "Chomiczówka" przy ul. Pabla Nerudy 1 otwarte zawody szachowe. W dniu 20 maja 2006 r. (w sobotę) po raz jedenasty zebrali się młodzi zwolennicy gry szachowej. Uczestnicy podzieleni na grupy do 10 i 16 lat rozegrali po 8 partii, w tempie 15 minut dla zawodnika.

W grupie do 10 lat nagrody zdobyli:
1 Michał Maciążek - nagroda o wartości 300 zł
2 Kinga Pastuszko - nagroda o wartości 250 zł
3 Jakub Dziewulski - nagroda o wartości 200 zł
Adrianna Duda - nagroda o wartości 150 zł

Nagrodzeni 11 Bielański Turniej Szachowy 2006

W grupie do 16 lat nagrody zdobyli:
1 Tomasz Głuszko - nagroda o wartości 500 zł
2 Tomasz Witek - nagroda o wartości 350 zł
3 Michał Kopczyński- nagroda o wartości 300 zł
Urszula Staniszewska - nagroda o wartości 150 zł

Nagrodzeni 11 Bielański Turniej Szachowy 2006

Wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowane zostały nagrody pocieszenia.

11 Bielański Turniej Szachowy 2006

Wyniki turnieju do 10 lat

MImię NazwiskoRankingPkt.Buch.śr.Buch.Prog.
1Michał Maciążek1600728.038.030.5
2Kinga Pastuszko1600727.537.531.5
3Jakub Dziewulski10006 28.539.030.0
4Kacper Rękawek1600529.038.523.0
5Andrzej Wierzba1400529.037.524.0
6Kacper Piasecki12004.526.535.017.0
7Karol Kłopocki1000426.535.020.0
8Mikołaj Kozakow1200424.534.015.5
9Adrianna Duda1200423.031.518.0
10Olga Wałek1000423.031.018.0
11Alan Lewandowski1200420.028.516.0
12Ewa Harazińska10003.522.530.017.5
13Amadeusz Lech1400323.533.518.0
14Franciszek Grymuła1000320.026.513.0
15Aleksy Kozakow1200318.026.515.0
16Krystian Borysewicz1000221.527.09.0
17Tosia Rekus1000112.018.53.0

Wyniki turnieju do 16 lat

MImię NazwiskoRankingPkt.Buch.śr.Buch.Prog.
1Tomasz Głuszko20936.531.041.029.0
2Tomasz Witek2042631.040.528.5
3Michał Kopczyński2183630.541.027.5
4Michał Janczarski1986630.540.529.5
5Paweł Ostrowski2058627.537.027.0
6Urszula Staniszewska1900526.534.025.0
7Kamil Celiński1800525.033.522.0
8Piotr Wąsowski1800523.028.515.0
9Michał Matuszewski19794.533.041.527.5
10Monika Głuszko17344.525.534.021.5
11Paweł Witek18924.525.533.520.5
12Paweł Sawczuk1800426.535.521.0
13Adam Sawczuk1600426.534.019.0
14Anna Strzelczyk1600424.033.017.0
15Maciej Malinowski1600424.031.022.0
16Agata Kowalewska1600423.031.019.0
17Adrian Zabłocki14003.523.031.014.5
18Rafał Marks14003.521.529.514.5
19Jakub Mucha13813.520.527.08.5
20Kuba Majhofer12003.517.523.011.5
21Maciej Michałowski1200322.028.513.0
22Marta Tymińska1200320.025.512.0
23Artur Adamczyk1000320.025.511.0
24Przemek Ostapowicz1400319.026.013.0
25Ala Budzyńska1300222.028.010.0
26Jan Gleit1400217.523.011.0
27Paweł Pawelski13791.519.525.55.5
28Paweł Borowiak10001.518.525.08.5


http://szachowavistula.pl/vistula/

szachowa_vistula (at) o2 (dot) pl

Valid HTML 4.01!