Wyszukiwanie zaawansowane

56 wyników wyszukiwania

Strona 1 z 6 stron

  • A: Mistrzostwa Świata w Grze Błyskawicznej Almaty 2008 (120 games)
    Treść: Almaty 2008 (120 games) http://szachowavistula.pl/vistula/almaty08.htm 4. World Blitz Almaty KAZ, 2008.11.08 Średni ranking: 2701 (Kategoria 19) M. Nazwisko, Imię FIDE  Ty.  Lat  Fed.  Pkt.  D I S G M R K M K G T R V A S P Ruz Zm. 1: Dominguez Perez, Lenier 2719 gm 25 CUB 11.5 X = = 1 1 = 1 1 = 1 1 = = 1 = 1 2911 +36 2: Ivanchuk, Vassily 2786 gm 39 UKR 11.0 = X = 1 0 1 1 = 0 1 1 = 1 1 1 1 2871 +15 3: Svidler, Peter 2727 gm 32 RUS 10.0 = = X = 0 = 1 = 1 1 0 1 1 1 1 = 2825 +20 4: Grischuk, Alexander 2719 gm 25 RUS 10.0 0 0 = X 1 1 = 1 1 1 = = 1 0 1 1 2825 +21 5: Mamedyarov, Shakhriyar 2731 gm 23 AZE 9.5 0 1 1 0 X = 1 0 0 1 1 1 1 1 0 1 2794 +12 6: Radjabov, Teimour 2751 gm 21 AZE 9.5 = 0 = 0 = X = 1 1 = 1 1 0 1 1 1 2793 +8 7: Kazhgaleyev, Murtas 2640 gm 35 KAZ 8.0 0 0 0 = 0 = X 1 1 0 = 1 1 1 = 1 2726 +18 8: Morozevich, Alexander 2787 gm 31 RUS 7.5 0 = = 0 1 0 0 X 0 1 0 = 1 1 1 1 2696 -20 9: Kamsky, Gata 2729 gm 34 USA 7.0 = 1 0 0 1 0 0 1 X = = 0 = 0 1 1 2679 -11 10: Gelfand, Boris 2719 gm 40 ISR 7.0 0 0 0 0 0 = 1 0 = X = = 1 1 1 1 2679 -9 11: Tkachiev, Vladislav 2664 gm 35 FRA 6.5 0 0 1 = 0 0 = 1 = = X = = 0 1 = 2654 -2 12: Rublevsky, Sergei 2702 gm 34 RUS 6.5 = = 0 = 0 0 0 = 1 = = X 0 = 1 1 2651 -12 13: Vaganian, Rafael A 2590 gm 57 ARM 5.5 = 0 0 0 0 1 0 0 = 0 = 1 X 1 1 0 2614 +6 14: Amin, Bassem 2560 gm 20 EGY 4.5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 = 0 X 0 1 2562 +2 15: Sasikiran, Krishnan 2694 gm 27 IND 3.5 = 0 0 0 1 0 = 0 0 0 0 0 0 1 X = 2491 -38 16: Polgar, Judit 2711 gm 32 HUN 2.5 0 0 = 0 0 0 0 0 0 0 = 0 1 0 = X 2428 -53 120 partii: +47 =33 -40 ...

  • A: Mistrzostwa Świata Juniorów Antalya 2007 (2878 games)
    Treść: Antalya 2007 (2878 games) http://szachowavistula.pl/vistula/antalya07.htm Juniorzy do lat 18 M. Tyt. Nazwisko Imię FIDE  FED  Pkt.  Ruz 1 GM POPOV Ivan 2539 RUS 9 2682 2 IM EDOUARD Romain 2472 FRA 8,5 2593 3 GM RAKHMANOV Aleksandr 2510 RUS 8,5 2502 4 IM GRIGORYAN Avetik 2489 ARM 8 2560 5 FM NAKHAPETIANE Pogos 2427 RUS 8 2471 6 IM PRUIJSSERS Roeland 2408 NED 8 2493 7 IM LEON HOYOS Manuel 2495 MEX 7,5 2530 8 IM WARAKOMSKI Tomasz 2498 POL 7,5 2511 9   SAMOLINS Vitalijs 2428 LAT 7,5 2486 10 IM VOCATURO Daniele 2443 ITA 7,5 2384 11 GM HOWELL David W L 2527 ENG 7,5 2484 12 IM BRENER Ilja 2387 GER 7,5 2422 13 IM TOMCZAK Jacek 2443 POL 7,5 2413 14   GUNDAVAA Bayarsaihan 2274 MGL 7,5 2351 112 ...

  • C: Puchar Świata FIDE Cannes 2001 (77 games)
    Treść: Cannes 2001 (77 games) http://szachowavistula.pl/vistula/cannes01.htm Puchar Świata FIDE Cannes 2001  MECZ FINAŁOWY 25.03.2001 Nazwisko, Imię 1    2     Pkt. Kasparov, Gary 1 0,5 1,5 Bareev, Evgeny  0 0,5 0,5 ...

  • C: Jose Raul Capablanca, zwycięskie partie (612 games)
    Treść: Capablanca Jose Raul (612 games) http://szachowavistula.pl/vistula/capablancajose.htm Trzeci szachowy mistrz świata Jose Raul Capablanca ur. 19.11.1888, zm. 8.03.1942. ...

  • C: XLIII Mistrzostwa Świata Juniorów do 20 lat Cochin 2004 (649 games)
    Treść: Cochin 2004 (649 games) http://szachowavistula.pl/vistula/cochin04ch20b.htm XLIII Mistrzostwa Świata Juniorów do 20 lat Cochin 2004 Turniej juniorów M. Nazwisko Imię Tyt. FIDE Fed. Pkt. 1 Harikrishna Pendayla am 2612 IND 10 2 Petrosian Tigran L. am 2539 ARM 9,5 3 Zhao Jun   2511 CHN 9,5 4 Wojtaszek Radosław mm 2536 POL 9 5 Alekseev Evgeny V. am 2604 RUS 8,5 6 Berkes Ferenc am 2630 HUN 8,5 7 Jianu Vlad-Cristian mm 2444 ROM 8,5 8 Drozdovsky Yuri am 2510 UKR 8,5 9 Deep Sengupta   2359 IND 8,5 10 Koneru ...

  • D: Mistrzostwa Świata FIDE Delhi 2000 (345 games)
    Treść: Delhi 2000 (345 games) http://szachowavistula.pl/vistula/delhi2000.htm http://szachowavistula.pl/vistula/puchsw2000.htm http://szachowavistula.pl/vistula/teheran2000.htm Mistrzostwa Świata FIDE Delhi 2000  W pojedynku finałowym Xie Jun wygrała z Qin Kanying 2,5-1,5 (obie Chiny). W meczu półfinałowym Viswanathan Anand (Indie) ...

  • E: Mistrzostwa Świata Kobiet FIDE Elista 2004 (197 games)
    Treść: Elista 2004 (197 games) http://szachowavistula.pl/vistula/elista04c.htm http://szachowavistula.pl/vistula/elista04d.htm Mistrzostwa Świata Kobiet FIDE Elista 2004  Finał Imię Nazwisko FIDE  Tyt.  Fed.  1  2  3  Pkt. Antoaneta Stefanova 2490 wgm Bułgaria 1 1 0,5 2,5 Ekaterina Kowalewska 2467 wgm Rosja 0 0 0,5 0,5   Półfinał 1 Imię Nazwisko FIDE  Tyt.  Fed.  1  2  Pkt. Antoaneta Stefanova 2490 wgm Bułgaria 0,5 1 1,5 Chiburdanidze, Maja 2502 wgm Gruzja 0,5 0 0,5   2 Imię Nazwisko FIDE  Tyt.  Fed.  1  2  3  4  Pkt. Ekaterina Kowalewska 2467 wgm Rosja 1 0 1 0,5 2,5   Humpy Koneru 2513 wgm Indie 0 1 0 0,5 1,5   Ćwierćfinał 1 Imię Nazwisko FIDE  Tyt . Fed.  1  2  3  4  Pkt. Antoaneta Stefanova 2490 wgm Bulgaria 1 0 0,5 1 2,5   Nana Dzagnidze 2452 wgm Gruzja 0 1 0,5 0 1,5   2 Imię Nazwisko FIDE  Tyt.  Fed . 1  2  3  4  Pkt. Ekaterina ...

  • E: Mistrzostwa Świata FIDE Mecz Kramnik - Topałow Elista 2006 (16 games)
    Treść: Elista 2006 (16 games) http://szachowavistula.pl/vistula/elista06m.htm Mistrzostwa Świata FIDE Mecz Kramnik - Topałow Elista 2006  Mecz Veselin Topałow - Władimir Kramnik Imię NazwiskoFIDE Kraj Pkt.  1  2  3  4  5  6  7  8  9 10 11 12 TB 1TB 2TB 3TB 4 Veselin Topałow 2813 Bułgaria  7,5 0 0 0,5  0,5  1 0,5  0,5  1 1 0 0,5  0,5  0,5  0 1 0 Władimir Kramnik 2743 Rosja 8,5 1 1 0,5 0,5 0 0,5 0,5 0 0 1 0,5 0,5 0,5 1 0 1 ...

  • E: Mistrzostwa Świata do lat 20 boys, girls Erewan 2006 (388+255 games)
    Treść: Erewan 2006 (388+255 games) http://szachowavistula.pl/vistula/erewan06do20.htm Mistrzostwa Świata do lat 20 boys, girls Erewan 2006  Wyniki juniorów M Tyt. Nazwisko, Imię FIDE  Fed.  Pkt.  Ru 1 IM Andriasian, Zaven 2463 ARM 9.5 2509 2 IM Vitiugov, Nikita 2596 RUS 9 2516 3 GM Kryvoruchko, Yuriy 2581 UKR 9 2511 4 GM Pantsulaia, Levan 2596 GEO 9 2507 5 IM Frolyanov, Dmitry 2498 RUS 8.5 2514 6 GM Wang, Yue 2644 CHN 8.5 2514 7 GM Stellwagen, Daniel 2576 NED 8.5 2511 8 - Wen, Yang 2416 CHN 8.5 2476 9 GM Wang, Hao 2622 CHN 8.5 2483 10 IM Khairullin, Ildar 2543 RUS 8.5 2472 11 IM Meier, Georg 2484 GER 8.5 2458 12 IM Rodshtein, Maxim 2517 ISR 8.5 2434 13 GM Zhou, Jianchao 2522 CHN 8 2464 14 GM Zhao, Jun 2539 CHN 8 2457 15 IM Howell, David WL 2471 ENG 8 2435 16 FM Brunello, Sabino 2460 ITA 8 2401 17 IM Pashikian, Arman 2527 ARM 7.5 2495 18 IM Andreikin, Dmitry 2507 RUS 7.5 2439 19 - Li, Chao(b) 2508 CHN 7.5 2429 20 FM Alavi, Sayed Javad 2368 IRI 7.5 2414 21 IM Magalashvili, Davit 2459 GEO 7.5 2415 22 - Mareco, Sandro 2335 ARG 7.5 2411 23 - Grigoryan, Avetik 2404 ARM 7.5 2399 24 GM Baramidze, David 2585 GER 7.5 2387 25 IM Geller, Jakov 2501 RUS 7.5 2382 26 IM Corrales, Fidel 2496 CUB 7.5 2382 27 FM Warakomski, Tomasz 2446 POL 7 2493 28 IM Babujian, Levon 2394 ARM 7 2470 29 GM Kim, Alexey 2428 KOR 7 2434 30 - Gomez, John Paul 2387 PHI 7 2451 31 GM Deepan Chakkravarthy J. 2501 IND 7 2434 32 IM Grachev, Boris 2583 RUS 7 2432 33 IM Amin, Bassem 2504 EGY 7 2429 34 - Matsenko, Sergei 2363 RUS 7 2393 35 GM Le, Quang Liem 2519 VIE 7 2374 36 IM Gupta, Abhijeet 2481 IND 7 2367 37 IM Esen, Baris 2464 TUR 7 2355 38 FM Toufighi, Homayoon 2386 IRI 7 2349 83 uczestników   Wyniki juniorek M Tyt Nazwisko, Imię FIDE  Fed.  Pkt.  Ru 1 WGM Shen, Yang 2468 CHN 9 2331 2 WFM Hou, ...

  • E: Mistrzostwa Świata Juniorów boys, girls Erewań 2007 (648 games)
    Treść: Erewań 2007 (648 games) http://szachowavistula.pl/vistula/erewan07chj.htm Mistrzostwa Świata Juniorów boys, girls Erewań 2007  Wyniki juniorek M. Nazwisko Imię Tyt. FIDE FED Pkt. Ruz 1 Nebolsina Vera WIM 2349 RUS 10.0 2302 2 Zawadzka Jolanta WGM 2371 POL 9.5 2276 3 Melia Salome WGM 2364 GEO 9.5 2210 4 Tairova Elena IM 2391 RUS 9.0 2211 5 Harika Dronavalli IM 2480 IND 8.5 2298 6 Mongontuul Bathuyag WGM 2389 MGL 8.5 2288 7 Arutyunova Diana WGM 2256 UKR 8.5 2226 8 Soumya Swaminathan WIM 2244 IND 8.5 2199 9 Karavade Eesha Sanjay WGM 2331 IND 8.0 2263 10 Vega Gutierrez Sabrina WGM 2331 ESP 8.0 2252 11 Dauletova Gulmira WIM 2240 KAZ 8.0 2248 12 Guramishvili Sopiko WFM 2305 GEO 8.0 2240 13 Priya Panneer Ramachandran - 2129 IND 8.0 2145 14 Kulon Klaudia WFM 2139 POL 8.0 2085 15 Gasik Anna WFM 2191 POL 7.5 2189 58 zawodniczek.   Wyniki juniorów M. Nazwisko Imię Tyt. FIDE Fed. Pkt. Ruz 1 Adly Ahmed GM 2494 EGY 10.0 2492 2 Popov Ivan GM 2539 RUS 9.5 2515 3 Wang Hao GM 2643 CHN 9.0 2527 4 Andreikin Dmitry GM 2555 RUS 9.0 2512 5 Meier Georg GM 2558 GER 8.5 2536 6 Pashikian Arman GM 2534 ARM 8.5 2521 7 Rodshtein Maxim GM 2615 ISR 8.5 2521 8 Negi Parimarjan GM 2514 IND 8.5 2505 9 Jones Gawain C. B. GM 2567 ENG 8.5 2475 80 zawodników ...

1  2  3  4  5  6  następna  >>