Wyszukiwanie zaawansowane

79 wyników wyszukiwania

Strona 1 z 8 stron

  • W: Academic Polish Championship Warszawa 1999 (120 games)
    Treść: Warszawa 28.08.-5.09.1999 (120 games) http://szachowavistula.pl/vistula/akmp99.htm Akademickie Mistrzostwa Polski '99 Grupa "A", W-wa 28.8-5.09.99 M. Nazwisko, Imię Tyt. FIDE  Fed.  Pkt.  MBuch  Buch  Progr  Ws  Rp 1 PETKEVICH, Jusefs m 2463 LAT 7.0 38.5 49.5 33.0 6 2424 2 KASTANIEDA, Georgiy m 2415 RUS 7.0 38.5 48.5 37.5 5 2481 3 BILINSKAS, Raimundas - 2252 LTU 7.0 35.0 44.0 32.5 6 2415 4 RUDOLF, Michał - 2237 POL 6.5 41.0 52.5 35.5 5 2430 5 ADAMSKI, Jan m 2418 POL 6.5 38.5 48.5 33.5 6 2374 6 SHISHKIN, Vadim m 2475 UKR 6.5 37.0 45.5 31.0 5 2353 7 STANISZEWSKI, Piotr m 2448 POL 6.5 36.5 46.5 33.5 4 2367 8 ŚLIWERSKI, Radosław - 2104 POL 6.5 32.0 40.5 28.5 5 2306 9 PROTAZIUK, Grzegorz - 2415 POL 6.0 39.0 50.0 36.0 5 2391 10 NURKIEWICZ, Maciej - 2328 POL 6.0 38.5 49.0 31.0 5 2260 11 KOLAGO, Marcin - 2190 POL 6.0 38.5 48.5 33.0 5 2437 12 WIĘCH, Grzegorz - 2364 POL 6.0 36.0 46.0 31.0 3 2354 13 PRZEDMOJSKI, Rafał - 2405 POL 6.0 35.5 45.5 30.5 4 2272 14 KACZOROWSKA, ...

  • W: Ch Poland play off Macieja - Markowski Warszawa 1998 (4 games)
    Treść: Warszawa 1998.07.11 (4 games) play off Bartłomiej Macieja 1,5 - 2,5 Tomasz Markowski http://szachowavistula.pl/vistula/vis0898.htm#Mecz%20bara%C2%BFowy ...

  • B: Senec SVK-ECC-Gr5 Bratysława 1998 (54 games)
    Treść: Bratysława 1998 (54 games) http://szachowavistula.pl/vistula/puchareu.htm Senec SVK-ECC-Gr5 Bratysława 1998  1. Polonia PKO BP Warszawa 2. Radonja Bojovic Niksic (Jugosławia) 3. SK Slovan Bratislava (Słowacja) 4. Mravince Dalmaciacement (Chorwacja) 5. SC Sparkasse Fuerstenfeld ...

  • L: Drużynowe Mistrzostwa Polski (POL Team Championships) Lubniewice 1998 (216 games)
    Treść: Lubniewice 1998 (216 games) http://szachowavistula.pl/vistula/dmp98.htm M. Klub Miejscowość Pkt. 1. Stilon Gorzów 35.5 2. Polonia PKO BP Warszawa 35 3. Pocztowiec TP S.A. Poznań 27 4. LKSZ Drakon BDK-Daewo Leasing Lublin 25 5. MDK Chrobry Głogów 23.5 6. MKS Rymer Niedobczyce 23 7. Rzemiosło-Henkel S.A. Racibórz 15 8. Entropia NZS PW Warszawa 19.5 9. Zelmer Rzeszów 12.5 ...

  • D: 60. Drużynowe Mistrzostwa Polski (POL Team Championships) Dźwirzyno 2004 (270 games)
    Treść: Dźwirzyno 2004 (270 games) http://szachowavistula.pl/vistula/60mpdzwirzyno04.htm 60. Drużynowe Mistrzostwa Polski 4-12.09.2004 Dźwirzyno M. Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pkt. 1. Polonia Plus GSM Warszawa *** 3 4 4,5 4,5 3,5 5,5 5 5 5,5 40,5 2. Polfa Grodzisk Mazowiecki 3 *** 3 4 3,5 3,5 3,5 5 5 4,5 35,0 3. KS Damis Warszawa 2 3 *** 3,5 3,5 4,5 4 3,5 3 5,5 32,5 4. PTSz Płock 1,5 2   *** 3 3,5 4 3,5 4,5 4 28,5 5. AZS UMCS Lublin 1,5 2,5 2,5 3 *** 3,5 3,5 3 4 4,5 28,0 6. Juvena Hańcza Suwałki 2,5 2,5 1,5 2,5 2,5 *** 3 3 4,5 3,5 25,5 7. Pocztowiec TP S.A. Poznań 0,5 2,5 2 2 2,5 3 *** 3,5 4,5 4,5 25,0 8. Zelmer Rzeszów 1 1 2,5 2,5 3 3 2,5 *** 3 4 22,5 9. Drapol-Jantar ...

  • B: EUCup 14 Finał Belgrad YUG 1999.01.11 (72 games)
    Treść: Belgrad YUG 1999.01.11 (72 games) http://szachowavistula.pl/vistula/bel-pol.htm EUCup 14 Finał Belgrad YUG 1999.01.11  M. Klub, Fed. 1 SV "PANFOX" Breda, Holandia 2 KS "POLONIA" Warszawa, Polska 3 "BEER SHEVA", Izrael 4 CC "BOSNA" Sarajewo, Bośnia/Hercegowina 5 "AGROUNIVERZAL" Zemun, Jugosławia 6 "ELITZUR" Petah Tikva, Izrael 7 "SANKT PETERSBURG", Rosja 8 KSz "STILON" Gorzów, Polska ...

  • W: Mistrzostwa Klubu Entropia (Ch Club) Warszawa POL 1999 (18 games)
    Treść: Warszawa POL 1999 (18 games) http://szachowavistula.pl/vistula/entr99.htm Mistrzostwa Klubu Entropia (Ch Club) Warszawa POL 1999  M Imię Nazwisko Data urodz Kat. FIDE 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 PUNKTY BERGER Ruz 1 Rafał Przedmojski 1970-08-03 MK 2359 XXX 1,0 0,5 1,0 1,0 1,0 0,5 0,5 1,0 1,0 1,0 1,0 9,5 48,25 2455 2 Grzegorz Więch 1966-04-29 MK 2330 0,0 XXX 0,5 0,5 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 1,0 9,0 41,00 2422 3 Ryszard Królikowski 1969-01-10 I 2110 0,5 0,5 XXX 0,5 1,0 0,0 0,5 1,0 0,5 1,0 1,0 0,0 6,5 34,50 2255 4 Bronisław Ponceleusz 1957-09-10 K 2118 0,0 0,5 0,5 XXX 1,0 1,0 0,0 1,0 0,5 1,0 0,5 0,5 6,5 33,00 2255 5 Marcin Maciąga 1977-04-21 I (2000) 0,0 0,0 0,0 0,0 XXX 1,0 1,0 0,5 1,0 1,0 1,0 1,0 6,5 25,50 2255 6 Piotr Dukaczewski 1965-01-13 MM 2308 0,0 0,0 1,0 0,0 0,0 XXX 1,0 0,0 1,0 1,0 1,0 1,0 6,0 23,50 2222 7 Barbara Kaczorowska 1960-10-21 (MM) 2208 0,5 0,0 0,5 1,0 0,0 0,0 XXX 1,0 0,0 1,0 0,5 0,5 5,0 25,25 2155 8 Artur Grzelak 1972-11-20 K 2266 0,5 0,0 0,0 0,0 0,5 1,0 0,0 XXX 1,0 0,0 1,0 1,0 5,0 22,50 2155 9 Bogdan Olejarczyk 1942-07-02 K 2151 0,0 0,0 0,5 0,5 0,0 0,0 1,0 0,0 XXX 0,0 1,0 1,0 4,0 16,00 2089 10 Michał Szefer 1972-08-22 I++ 2105 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1,0 XXX 0,5 1,0 3,5 12,25 2055 11 Piotr Kaczorowski 1958-02-23 K 2200 0,0 0,0 0,0 0,5 0,0 0,0 0,5 0,0 0,0 0,5 XXX 1,0 2,5 9,50 1989 12 Paweł Kasperkiewicz 1976-01-04 I++ 2115 0,0 0,0 1,0 0,5 0,0 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 XXX 2,0 12,25 1955 ...

  • W: Memoriał Stanisława Gawlikowskiego Warszawa 1998 (14 games)
    Treść: Warszawa 1998 (14 games) http://szachowavistula.pl/vistula/gawli98.htm http://szachowavistula.pl/vistula/gawl98.htm Memoriał Stanisława Gawlikowskiego Warszawa 1998  FINAŁ o miejsce 1. Gricak - Ehlvest        2:1 o miejsce 3. Malaniuk - Tregubow    1.5:0.5 o miejsce 5. Szirow - Oll        0:2 o miejsce 7. Tukmakow - Sznapik    2:0 o miejsce 9. Wojtkiewicz - Kveinys    0:2 o miejsce 11. Markowski - Kuczyński    0.5:1.5 o miejsce 13. Czerwoński - Macieja    1:2 o miejsce 15. Grabarczyk - Brustman    2:0 ...

  • G: Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Extraliga, I Liga Gorzów Wielkopolski 2008 (535 games)
    Treść: Gorzów Wielkopolski 2008 (535 games) http://szachowavistula.pl/vistula/gorzowwlk08.htm Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Extraliga, I Liga Gorzów Wielkopolski 2008 Wyniki rozgrywek Extraligi Juniorów Lp.DrużynaRank.123456789Punkty 1 KSz Stilon Gorzów Wlkp 2064 8b 5.0 4c 1.0 2b 3.5 6b 3.5 3c 3.5 7b ...

  • K: Drużynowe Mistrzostwa Polski Extraliga Karpacz 2008 (210 games)
    Treść: Karpacz 2008 (210 games) http://szachowavistula.pl/vistula/karpacz08.htm Drużynowe Mistrzostwa Polski Extraliga Karpacz 2008 M. Drużyna Miejscowość Pkt. Pkt. 1. Wasko HetMaN Szopienice 15 34,5 2. AZS UMCS Lublin 14 33 3. Polonia Plus GSM Warszawa 14 33 4. KS Polonia Wrocław 11 30,5 5. PTSz Płock 11 29 6. JKSz MCKiS Jaworzno 8 27 7. Juvena Hańcza Suwałki 7 23,5 8. BKSz Prokonex Brzeg 7 22 9. KSz Drakon-Skok-Chmielewskiego Lublin 2 18,5 10. Zelmer SMAK-EKO Górno 1 19 ...

1  2  3  …  5  6  7  8  następna  >>