http://szachowavistula.info/bielany/bielanygp2018.htm
Memoriał Dawida Przepiórki w 2018 roku miał siedem odsłon. Po rozegraniu zawodów od stycznia do czerwca nastąpiła przerwa wakacyjna. We wrześniu okazało się, że ze względu na zmiany organizacyjne zachodzące w szkolnictwie, wznowienie rozgrywek jest niemożliwe. Turniej finałowy cyklu udało się rozegrać w grudniu.
W rozgrywkach wystartowały 142 osoby, Turniej Główny liczył 108 uczestników, turniej Dzieci do 8 lat zgromadził 34 osoboy.
W punktacji Grand Prix Turnieju Głównego zwyciężył Jan Kamiński, drugie miejsce zajął Andrej Szewczak, trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Sacharewiczowi. W turnieju do 8 lat zwyciężył Bazyli Seń, drugi był Wojciech Domański, trzeci był Rafał Suchecki. Wyniki przedstawiają tabele.
Grupa II open
M. | Nazwisko, Imię | Ranking | GP |
---|---|---|---|
1 | Kamiński, Jan | 2100 | 37 |
2 | Szewczak, Andrzej | 2200 | 36 |
3 | Sacharewicz, Krzysztof | 2100 | 28 |
4 | Mietek, Lukasz | 2000 | 25 |
5 | Poziomkowski, Szymon | 2000 | 18 |
6 | Krakowski, Romuald | 1800 | 13 |
7 | Wojna, Dominik | 1800 | 11 |
8 | Białczyński, Michał | 2000 | 10 |
9 | Iwaszkiewicz, Krzysztof | 1800 | 8 |
10 | Nawalaniec, Adam | 1800 | 8 |
11 | Taliashvili, Tamari | 1700 | 8 |
12 | Pancewicz, Szymon | 2000 | 7 |
13 | Michalska, Aleksandra | 1900 | 7 |
14 | Nawalaniec, Leszek | 1800 | 7 |
15 | Seń, Tymoteusz | 1800 | 7 |
16 | Seń, Monika | 1600 | 7 |
17 | Wójcikiewicz, Dariusz | 2000 | 6 |
18 | Słoniewska, Alicja | 1800 | 6 |
19 | Całka, Bolesław | 1600 | 6 |
20 | Szerszeń, Łukasz | 1200 | 6 |
21 | Basiaga, Sebastian | 2000 | 5 |
22 | Karhula, Sandro | 1800 | 5 |
23 | Seń, Mariusz | 1800 | 5 |
24 | Szopa, Andrzej | 1800 | 5 |
25 | Suska, Leo | 1600 | 5 |
26 | Szewczak, Aleksander | 1600 | 5 |
27 | Okrasa, Mateusz | 2000 | 4 |
28 | Słoniewski, Michał | 2000 | 4 |
29 | Kozłowski, Szymon | 1800 | 4 |
30 | Krowicki, Przemysław | 1800 | 4 |
31 | Panufnik, Kaj | 1600 | 4 |
32 | Rumiński, Tomasz | 1600 | 4 |
33 | Nawalaniec, Julia | 1400 | 4 |
34 | Panufnik, Prot | 1400 | 4 |
35 | Seń, Mikołaj | 1400 | 4 |
36 | Orfinger, Adam | 1000 | 4 |
37 | Panufnik, Maciej | 1000 | 4 |
38 | Szerszeń, Dariusz | 1000 | 4 |
39 | Ćwiek, Ryszard | 2000 | 3 |
40 | Wierzejski, Daniel | 1900 | 3 |
41 | Kozłowski, Adam | 1800 | 3 |
42 | Mocny, Stanisław | 1600 | 3 |
43 | Szymczak, Wiesław | 1600 | 3 |
44 | Kolary, Tadeusz | 1000 | 3 |
45 | Gugala, Pawel | 2000 | 2 |
46 | Wilczynski, Adam | 2000 | 2 |
47 | Abramowicz, Aleksander | 1800 | 2 |
48 | Abramowicz, Ignacy | 1800 | 2 |
49 | Ćwiek, Stefan | 1800 | 2 |
50 | Kozłowski, Bartosz | 1800 | 2 |
51 | Mańkowski, Sebastian | 1800 | 2 |
52 | Wojnowski, Jan | 1800 | 2 |
53 | Zbijowski, Patryk | 1800 | 2 |
54 | Jakubowicz, Kuba | 1600 | 2 |
55 | Jóźwik, Michał | 1600 | 2 |
56 | Nguyen, Anh Duc | 1600 | 2 |
57 | Ostrowski, Michał | 1600 | 2 |
58 | Wiktor, Zygmunt | 1600 | 2 |
59 | Andrzejewski, Miłosz | 1400 | 2 |
60 | Kuczewska, Małgorzata | 1250 | 2 |
61 | Syrkiewicz, Michał | 1900 | 1 |
62 | Wangrat, Jan | 1900 | 1 |
63 | Iwaszkiewicz, Grzegorz | 1800 | 1 |
64 | Janeczko, Jakub | 1800 | 1 |
65 | Karhula, Adam | 1800 | 1 |
66 | Kasjaniuk, Marcin | 1800 | 1 |
67 | Kępiński, Lech | 1800 | 1 |
68 | Majek, Waldemar | 1800 | 1 |
69 | Nocek, Dominik | 1800 | 1 |
70 | Skowron, Dawid | 1800 | 1 |
71 | Stróżak, Tomasz | 1800 | 1 |
72 | Szelejewska, Maria | 1800 | 1 |
73 | Kanduła, Jaśmina | 1700 | 1 |
74 | Frankowski, Maciej | 1600 | 1 |
75 | Iwanicki, Marcin | 1600 | 1 |
76 | Iwanicki, Mateusz | 1600 | 1 |
77 | Iwanicki, Michał | 1600 | 1 |
78 | Jahn, Krzysztof | 1600 | 1 |
79 | Kowalski, Witold | 1600 | 1 |
80 | Kuczewski, Kamil | 1600 | 1 |
81 | Mamiński, Rafał | 1600 | 1 |
82 | Pancewicz, Joanna | 1600 | 1 |
83 | Pancewicz, Mateusz | 1600 | 1 |
84 | Rymkiewicz, Marcin | 1600 | 1 |
85 | Seń, Rozalia | 1600 | 1 |
86 | Szempliński, Paweł | 1600 | 1 |
87 | Wasilewski, Damian | 1600 | 1 |
88 | Zalewska, Małgorzata | 1600 | 1 |
89 | Zalewski, Andrzej | 1600 | 1 |
90 | Zalewski, Michał | 1600 | 1 |
91 | Kozak, Jan | 1400 | 1 |
92 | Obidziński, Szymon | 1400 | 1 |
93 | Szemplińska, Łucja | 1400 | 1 |
94 | Typek, Paweł | 1400 | 1 |
95 | Komuda, Patryk | 1200 | 1 |
96 | Moszczyński-Pętkowski, Rafał | 1200 | 1 |
97 | Dylewski, Daniel | 1000 | 1 |
98 | Jeśkiewicz, Rafał | 1000 | 1 |
99 | Kozak, Katarzyna | 1000 | 1 |
100 | Prusinowski, Jan | 1000 | 1 |
101 | Przybysz, Sławomir | 1000 | 1 |
102 | Stalij, Maja | 1000 | 1 |
103 | Swacha, Jan | 1000 | 1 |
104 | Tsverava, Beka | 1000 | 1 |
105 | Typek, Mirosław | 1000 | 1 |
106 | Wałachowski, Tymon | 1000 | 1 |
107 | Wszoła, Anna | 1000 | 1 |
108 | Wszoła, Bartosz | 1000 | 1 |
Grupa I do 8 lat
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | GP |
---|---|---|---|
1 | Seń, Bazyli | 1200 | 42 |
2 | Domański, Wojciech | 1400 | 31 |
3 | Suchecki, Rafał | 1400 | 20 |
4 | Kuczewski, Mateusz | 1400 | 10 |
5 | Kopacz, Krzysztof | 1000 | 10 |
6 | Kowalski, Michał | 1400 | 8 |
7 | Typek, Paweł | 1400 | 8 |
8 | Zarzycka, Danuta | 1250 | 8 |
9 | Szelejewski, Andrzej | 1400 | 7 |
10 | Malinowski, Stanisław | 1000 | 7 |
11 | Paziewski, Stanisław | 1400 | 6 |
12 | Projs, Piotr | 1200 | 6 |
13 | Skrzypek, Patryk | 1000 | 6 |
14 | Wierzbicki, Franek | 1000 | 6 |
15 | Król, Mateusz | 1600 | 5 |
16 | Walewska, Natalia | 1250 | 5 |
17 | Malina, Jakub | 1200 | 5 |
18 | Kowalski, Jakub | 1000 | 5 |
19 | Kozłowska, Ewa | 1100 | 4 |
20 | Dąbkowski, Aleksander | 1000 | 4 |
21 | Suchecki, Łukasz | 1000 | 4 |
22 | Kowalski, Olgierd | 1200 | 3 |
23 | Tytkowski, Nataniel | 1200 | 3 |
24 | Przybysz, Jakub | 1000 | 3 |
25 | Wałachowski, Tymon | 1000 | 3 |
26 | Urbański, Bartłomiej | 1000 | 2 |
27 | Włodarczyk, Stefan | 1000 | 2 |
28 | Nagraba, Aleksander | 1400 | 1 |
29 | Matyrzyńska, Walentyna | 1250 | 1 |
30 | Cieślik, Jan | 1200 | 1 |
31 | Majek, Adam | 1200 | 1 |
32 | Walewski, Szymon | 1200 | 1 |
33 | Kozak, Katarzyna | 1000 | 1 |
34 | Witkowski, Sebastian | 1000 | 1 |