http://szachowavistula.info/bielany/bielanygp2016.htm
W sezonie 2016 Memoriał Dawida Przepiórki został rozegrany dzisięć razy od stycznia do grudnia, z przewą wakacyjną. W zawodach wystartowało 148 osób, w dwudziestu przeprowadzonych turniejach.
W Turnieju Głównym zwycięscą punktacji Grand Prox został Andrzej Szewczak, drugie miejsce zajął niezwykle zdolny junior Bartosz Fiszer, trzecie miejsce zajął Mariusz Seń, lider rodzinnej reprezentacji. W grupie do 8 lat zwyciężył Mateusz Śmietanko, drugie miejsce zajął Bartosz Kozłowski, trzeci był Marcin Przewłocki. Szczegóły przedstawiają tabele końcowe zawodów.
Grupa II open
M. | Nazwisko, Imię | Ranking | GP |
---|---|---|---|
1 | Szewczak, Andrzej | 2200 | 60 |
2 | Fiszer, Bartosz | 2200 | 40 |
3 | Seń, Mariusz | 1600 | 27 |
4 | Zontek, Sebastian | 2200 | 19 |
5 | Seń, Tymoteusz | 1800 | 19 |
6 | Białczyński, Michał | 1800 | 18 |
7 | Szelejewski, Jan | 2000 | 15 |
8 | Wójcikiewicz, Dariusz | 2000 | 14 |
9 | Wojna, Dominik | 1600 | 14 |
10 | Sacharewicz, Krzysztof | 2000 | 13 |
11 | Seń, Monika | 1600 | 13 |
12 | Krupa, Jerzy | 2000 | 11 |
13 | Boruń, Mateusz | 1800 | 11 |
14 | Krowicki, Przemysław | 1800 | 9 |
15 | Szewczak, Michał | 1800 | 9 |
16 | Zambrowska-Mazurek, Zofia | 1600 | 9 |
17 | Zambrowski-Mazurek, Stefan | 1600 | 9 |
18 | Całka, Bolesław | 1400 | 9 |
19 | Seń, Rozalia | 1400 | 9 |
20 | Poziomkowski, Szymon | 2000 | 8 |
21 | Celiński, Kamil | 2000 | 7 |
22 | Więckowski, Michał | 1800 | 7 |
23 | Rumiński, Tomasz | 1400 | 7 |
24 | Krasiewicz, Robert | 2300 | 6 |
25 | Okrasa, Mateusz | 1900 | 6 |
26 | Sieczkowski, Adam | 1900 | 6 |
27 | Roj, Aleksander | 1800 | 6 |
28 | Szopa, Andrzej | 1800 | 6 |
29 | Wojnowski, Jan | 1800 | 6 |
30 | Szelejewska, Maria | 1700 | 6 |
31 | Seń, Mikołaj | 1400 | 6 |
32 | Wągrodzki, Marcin | 1400 | 6 |
33 | Orfinger, Adam | 1000 | 6 |
34 | Orfinger, Paweł | 1000 | 6 |
35 | Bartodziej, Bartosz | 1800 | 5 |
36 | Basiaga, Sebastian | 1800 | 5 |
37 | Redzisz, Michał | 1800 | 5 |
38 | Syrkiewicz, Michał | 1800 | 5 |
39 | Ząbek, Radosław | 1600 | 5 |
40 | Szewczak, Aleksander | 1400 | 5 |
41 | Orfinger, Kuba | 1000 | 5 |
42 | Iwaszkiewicz, Grzegorz | 1800 | 4 |
43 | Kozłowski, Szymon | 1800 | 4 |
44 | Zontek, Michał | 1400 | 4 |
45 | Mocny, Stanisław | 1200 | 4 |
46 | Nguyen, Anh Duc | 1200 | 4 |
47 | Monteils, Aleksander | 1000 | 4 |
48 | Papis, Mateusz | 1000 | 4 |
49 | Kozłowski, Adam | 1800 | 3 |
50 | Majek, Waldemar | 1800 | 3 |
51 | Sternik, Piotr | 1800 | 3 |
52 | Malicka, Maria | 2100 | 2 |
53 | Grzenkowicz, Łukasz | 2000 | 2 |
54 | Fieducik, Marcin | 1900 | 2 |
55 | Fiszer, Jakub | 1800 | 2 |
56 | Góral, Jan | 1800 | 2 |
57 | Iwaszkiewicz, Krzysztof | 1800 | 2 |
58 | Pancewicz, Szymon | 1800 | 2 |
59 | Wojciechowski, Paweł | 1800 | 2 |
60 | Wolniewicz, Mirosław | 1800 | 2 |
61 | Zarzycki, Urban | 1800 | 2 |
62 | Bartodziej, Mariusz | 1600 | 2 |
63 | Pancewicz, Mateusz | 1600 | 2 |
64 | Wasilewski, Damian | 1400 | 2 |
65 | Kolary, Tadeusz | 1000 | 2 |
66 | Słoniewski, Michał | 2000 | 1 |
67 | Grzegorzak, Janusz | 1800 | 1 |
68 | Jamiołkowski, Antoni | 1800 | 1 |
69 | Kałuza, Maksymilian | 1800 | 1 |
70 | Kędzierski, Aleksander | 1800 | 1 |
71 | Lech, Leon | 1800 | 1 |
72 | Piotrowski, Michał | 1800 | 1 |
73 | Półgrabia, Mirosław | 1800 | 1 |
74 | Słoniewska, Alicja | 1800 | 1 |
75 | Szempliński, Jerzy | 1800 | 1 |
76 | Jaroszewski, Mateusz | 1600 | 1 |
77 | Jaroszewski, Piotr | 1600 | 1 |
78 | Kartasiewicz, Igor | 1600 | 1 |
79 | Kozarzewski, Michał | 1600 | 1 |
80 | Mamiński, Rafał | 1600 | 1 |
81 | Pawłowska, Emilia | 1600 | 1 |
82 | Podhajecki, Jerzy | 1600 | 1 |
83 | Sikora, Damian | 1600 | 1 |
84 | Słoniewski, Jakub | 1600 | 1 |
85 | Sternik, Joanna | 1600 | 1 |
86 | Szczykowski, Zenon | 1600 | 1 |
87 | Szempliński, Paweł | 1600 | 1 |
88 | Jarocki, Michał | 1400 | 1 |
89 | Rymkiewicz, Marcin | 1400 | 1 |
90 | Wojna, Aleksander | 1400 | 1 |
91 | Wysocki, Łukasz | 1400 | 1 |
92 | Owieśniak, Mateusz | 1200 | 1 |
93 | Pękała, Antoni | 1200 | 1 |
94 | Czarkowska, Anna | 1000 | 1 |
95 | Delikat, Adam | 1000 | 1 |
96 | Deptuła, Bartosz | 1000 | 1 |
97 | Dylewski, Daniel | 1000 | 1 |
98 | Gawlikowski, Gustaw | 1000 | 1 |
99 | Łukawski, Szymon | 1000 | 1 |
100 | Mrozicki, Krzysztof | 1000 | 1 |
101 | Paraniak, Jan | 1000 | 1 |
102 | Seredyński, Konrad | 1000 | 1 |
103 | Zaborek, Karolina | 1000 | 1 |
Grupa I do 8 lat
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | GP |
---|---|---|---|
1 | Śmietanko, Mateusz | 1600 | 46 |
2 | Kozłowski, Bartosz | 1800 | 36 |
3 | Przewłocki, Marcin | 1600 | 19 |
4 | Byszewski, Krzysztof | 1400 | 17 |
5 | Kuczewski, Kamil | 1400 | 12 |
6 | Góral, Antoni | 1600 | 11 |
7 | Kalinowski, Rafał | 1400 | 11 |
8 | Seń, Bazyli | 1000 | 9 |
9 | Bartodziej, Bartosz | 1600 | 8 |
10 | Nakonieczny, Dawid | 1400 | 8 |
11 | Mościcka, Alicja | 1250 | 8 |
12 | Klim, Filip | 1600 | 7 |
13 | Kurek, Antoni | 1400 | 6 |
14 | Ngo, Minh Danh | 1400 | 6 |
15 | Majkowski, Ignacy | 1000 | 6 |
16 | Mocny, Stanisław | 1400 | 5 |
17 | Nocek, Dominik | 1400 | 5 |
18 | Wiśniewska, Zofia | 1100 | 5 |
19 | Nakonieczna, Eliza | 1100 | 4 |
20 | Bis, Piotr | 1000 | 4 |
21 | Kurek, Jan | 1400 | 3 |
22 | Kowalczyk, Miłosz | 1000 | 3 |
23 | Kozłowska, Ewa | 1000 | 3 |
24 | Renn, Grzegorz | 1000 | 3 |
25 | Płaskowicki, Grzegorz | 1400 | 2 |
26 | Cichocka, Anna | 1000 | 2 |
27 | Jóźwik, Michał | 1000 | 2 |
28 | Parczewski, Jan | 1000 | 2 |
29 | Fischer, Krzysztof | 1400 | 1 |
30 | Klim, Juliusz | 1400 | 1 |
31 | Rumiński, Tomasz | 1400 | 1 |
32 | Wągrodzki, Marcin | 1400 | 1 |
33 | Zdybel, Szymon | 1400 | 1 |
34 | Szemplińska, Łucja | 1250 | 1 |
35 | Chądzyński, Jakub | 1200 | 1 |
36 | Dobroń, Martyna | 1000 | 1 |
37 | Kun, Filip | 1000 | 1 |
38 | Majek, Adam | 1000 | 1 |
39 | Majek, Krzysztof | 1000 | 1 |
40 | Orfinger, Karolina | 1000 | 1 |
41 | Paszko, Radosław | 1000 | 1 |
42 | Szczechula, Alicja | 1000 | 1 |
43 | Szelejewski, Andrzej | 1000 | 1 |
44 | Wasilewski, Przemek | 1000 | 1 |
45 | Żuber, Oliwier | 1000 | 1 |